Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Jeste, ali više forme radi, mnogima nisu uslovljavali prisustvo druge osobe.
Kod MTS, uvek lutrija!
 
Bash tako - pogledajte Bonus meni mozda ste bash vi dobili loto 6 Bonusa od MTS :D
 
Glupo pitanje, predjoh danas na KT sa pripejda uz zadrzavanje broja ali nisam dobio novu SIM karticu a u ugovoru stoji serijski broj koji nema veze sa mojoj starom karticom pa mi nije jasno sta se desava. Zvao sam korisnicki servis ali sam posle 10 min cekanja batalio.
 
Zavrsio poso danas u Delta citiju. O svemu su obavesteni i sve znaju, samo ne znaju kako su to neke kolege po poslovnicama "neobavestene".
Elem,
potpisao KT na 12 meseci sa 50% popusta, dobio samsung e2121, fin telefoncic, sto bi se reklo "sve ima", i smatram da je bolji od druga 2, uz njega i jedan prepaid broj..
Registrovao sam svoj pripaid broj, koji nije bio registrovan, iako je kupljen u poslovnici na trgu Nikole Pasica uz LK, dobio 100din i ocekujem jos 5x50, kao "preporuka druga".
Jedino sto nije moglo je da se postojeci pripaid broj koji imam prebaci na KT, pa sam dobio novi, jer nije bio fizicki kod mene u tom trenutku!
Ovo je nekome mozda bitan podatak..
Inace, iako je danas 26. jul, meni ce tarifirati ovaj mesec od 1.jula, kredit se prenosi, pa nije problem, jedino se internet, kazu, ne prenosi.
Eto, toliko od mene, 99% uspesnost u Delta citiju, jedino nisam uspeo da postojeci pripaid br prebacim na kt.

PS

Verovatno vec negde pise, al da ne lutam sada, koji se sve kodovi koriste?
za proveru kredita
za kredit u mts mrezi
bonus kredit
internet?
Inace kada se koristi internet, da li se bira gprs,wap ili mts internet (meni radi ovo drugo) i da li su potrebna neka podesavanja, da bi i dalje imao opciju da biram wlan ili mts?


Edit

Evo nasao sam
*100# za proveru kredita, samo sto pise 1000, sta je tu 500, a sta 500 u mts mrezi?
*105# je za mb
*108# za bonus, koji nemam!
Da li ima jos koji?

garancija na free telefon, postoji papir, ali nista ne pise, pretpostavljam da od toga nema nista.
 
Poslednja izmena:
*138# za dodatne sms
 
Zna li neko ima li gde Xperia X10 bela da se uzme uz mts paket? Ubih se trazeci..
 
Samsung E2121B koji sam dobio nije zaključan. Jos uvek nisam dobio 100 din na "prijateljev pripaid broj".
 
Dodata bonus stavka u proveri stanja :banana:.

Jesi siguran da CELA pretplata ide kao bonus a ne pola, tj. onoliko koliko placas sa popoustom? Nisu bili sigurno u poslovnici kad sam pitao.
Meni je rečeno pretplata u punom iznosu, ono što imamo u ugovoru je popust na pretplatu ;).

Mora drugar sa njim da dodje. Provereno. Ja tako "odveo" sestru, dobio bonus a da nisam nista ni pomenuo, a moj drug trazio za svog brata i ne daju, kazu da mora brat da se pojavi, blah blah... I kad pogledas, korektno je to. Dodji pa dobij bonus.
Zavisi od zaposlenih u poslovnici. Kod nas ne mora :d.
 
Kod mene vec 2 nedelje otprilike ima "Bonus" na *797#, ali je i dalje 0 :)
 
Mix400 Vs KT uz 50% popusta, 100min+100SMS Vs 500+500+66mb
 
i mene to interesuje? samo da li u KT u prvih 500din ide samo cena minuta ili i uspostava veze?
 
Ја бих овде гласао за Контролу трошкова, а додатан разлог је то што са контролом трошкова могу да се користе оне припејд тарифне опције (смс, разговори у мрежи, микс итд). Само је још увек мистерија да ли за уплату тарифне опције може да се искористи оних 500 дин кредита који су већ урачунати у Контролу трошкова...
 
Pazi ovo, zaključio sam ugovor na 12 meseci KT i prijavio stari broj kao "prijatelja". Pre neki dan dobijem poruku

Poštovani, dana 29.07 ste kupili "product 100 dinara" po ceni 100 dinara
I imao sam na stanju 113. Sad najednom imam samo 13, nestalo onih 100!
E stvarno su*/#$""$%
 
Ukoliko si prepaid korisnik, dobićeš bonus od 100 dinara kredita za svakog tvog prijatelja koji je postao mt:s postpaid korisnik. Potrebno je samo da si registrovani prepaid korisnik, ali ako nisi, to možeš da učiniš vrlo jednostavno - samo dođi u neku od mt:s poslovnica. Tu te očekuje dodatno iznenađenje, jer, po registraciji, dobijaš odmah 50 dinara kredita i još po 50 dinara narednih 5 meseci.

Tvoj prijatelj može da dođe i sam da zaključi postpaid ugovor, ali da se pozove na tebe. Dovoljno je samo da ostavi tvoje podatke i dobićeš svoj bonus!

Sta je ovde nejasno?
 
U MTS su totalni... blah, da ne psujem.

Pre 10ak dana potpiše devojka ugovor na 1g, pretplata 750din sa popustom 50% i ne dobije ZTE telefon - kažu, samo uz ugovor od 2g, ili uz kupljen telefon kod njih. Danas, ode sestra i potpiše isti taj paket, isto na 1g, i dobije ZTE... tamo se ne zna ko pije a ko plaća :)
 
Svi novi postpaid korisnici koji zaključe ugovor na 12 ili 24 meseca u nekoj od naših postpaid kampanja na poklon dobijaju još jedan telefon - ZTE R220 i prepaid karticu mt:s.
Osim ako se ovo "u nekoj" ne tumaci na 2 nacina:
1. u svakoj
2. u kojoj mi kazemo (proizvoljno)
:wall:
 
upravo razlozi zasto sam pobego od njih pre godinu dana, prezalio i broj i sve... sve je super, i pogodno, dok se ne dese ovakve nebuloze.
 
Ја бих овде гласао за Контролу трошкова, а додатан разлог је то што са контролом трошкова могу да се користе оне припејд тарифне опције (смс, разговори у мрежи, микс итд). Само је још увек мистерија да ли за уплату тарифне опције може да се искористи оних 500 дин кредита који су већ урачунати у Контролу трошкова...

Postpaid ima slicne opcije, samo po postpaid principu.
 
Izgleda da se Lelekom priprema da selektivno (ne)primenjuje promocije koje nam pripadaju,
od 6x mesecna pretplata kao bonus
100(500)din za dovedi prijatelja ....

Predlazem da svi pozovu korisnicki servis ili posalju email, a odmah zatim i zalbu Ratelu
(ja vec jesam)
 
meni jos ne radi provera stanja...
btw, uzeo sam MixNet M sa 50% na 12meseci
 
Da li je popust od 50% i dalje aktuelan? Pošto se na nekim forumima piše da promocija popust od 50% na pretplatu traje do 1og avgusta?
 
Do 30.09.2011
a pošto mts zadržava pravo promene uslova, onda se ne zna tačno.
 
znam ja, jer sam gledao njihov dokument u poslovnici kada sam potpisivao ugovor.
inace, prvo su tvrdili da promocija istice 31.07. ali nakon malo insistiranja, pogledali su mail i videli smo 30.08.
 
 
Nazad
Vrh Dno