Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

BTW, sve osim bonus prijatelju vazi i za potpisivanje ugovora za stare korisnike (ako nisu vec pod obavezom ili menjali paket prethodna 3 meseca).
 
Trenutno postoji kod MTSa sledeca zanimljiva kombinacija:

  • Potpise se ugovor na 12 meseci sa popustom 50% na tarifi Kontrola troskova
  • Na poklon se dobije Nokia1800 ili neki Samsung ili ZTE. Nokia nije zakljucana, licno provereno.
  • Mesecna obaveza je 250din a dobije se 500din za saobracaj sa svim mrezama i 500din unutar MTS mreze, trose se paralelno
  • Nepotrosen kredit se prenosi u sledeci mesec
  • Dobije se 066 6-cifren broj
  • Pitace vas ko vam je preporucio MTS, vi izrecitujete ortakov MTS broj (registrovan) i on dobija sledecih 6 meseci po 500din

Danas odradjeno u Beogradu, u Bulevaru K.A 84

А да ли је обавезно узимати нови број или може већ са постојећим ово да се искомбинује?
 
Posto sam danas potpisao ugovor, dodatno sam se raspitao za neke stvari, pa rekoh da podelim sa vama nesto sto znate i nesto sto mozda i ne znate ;)

- potpisao sam ugovor na 2 godine sa 50% popusta (mogao sam i na godinu dana ali sam se odlucio na 2)
- u toku trajanja ugovora moze se menjati paket na bilo koji skuplji i posle opet nazad do pocetnog ili bilo koja slicna kombinacija (samo se ne moze uzimati paket jedtiniji od onog na koji je potpisan ugovor) a da ostaje 50% popusta na pretplatu
- dobio Nokia 1800 telefon za 1 din

Bas zbog ove mogucnosti da menjam paket a da ostaje popust sam se i odlucio da potpisem ugovor na 2 godine. To mi je bas bilo super jer telefon imam, tako da nisam ni planirao od njih da uzimam telefon :D
 
Poslednja izmena:
Proverene poslovnice?
 
da li ici u vece poslovnice ili nije bitno?
 
Ja sam bio u poslovnici u Uscu i devojka koja je tamo bila je bila izuzetno ljubazna i sve mi objasnila i pozvala telefonom da bi sigurna bila da mi je dala ispravnu informaciju za kasniju promenu paketa i popust.
 
Jel moguce da postoje promocije ili akcije tog tipa na nivou nekoliko poslovnica? Bio malopre u poslovnici u Kikindi i devojka tvrdi da ne postoji nista tog tipa, cak je uzela kao i da proveri, ali nista.
 
Ma jok, samo, to ti je mt:s... Tako je to kod njih. Često se ne zna ko pije, a ko plaća.
 
Tako sam i mislio, indijanci, jos ona sva bitna krenula da me ubedjuje da je moguce da je to akcija samo na nivou odredjenih poslovnica...
 
OMG! :D

Kako bih joj radosno objasnio da je ******usa... :d

Optimus One Tapatalking
 
Trenutno postoji kod MTSa sledeca zanimljiva kombinacija:

  • Potpise se ugovor na 12 meseci sa popustom 50% na tarifi Kontrola troskova
  • Na poklon se dobije Nokia1800 ili neki Samsung ili ZTE. Nokia nije zakljucana, licno provereno.
  • Mesecna obaveza je 250din a dobije se 500din za saobracaj sa svim mrezama i 500din unutar MTS mreze, trose se paralelno
  • Nepotrosen kredit se prenosi u sledeci mesec
  • Dobije se 066 6-cifren broj
  • Pitace vas ko vam je preporucio MTS, vi izrecitujete ortakov MTS broj (registrovan) i on dobija sledecih 6 meseci po 500din

Danas odradjeno u Beogradu, u Bulevaru K.A 84


Moze mala diskusija-pojasnjenje, sta sve moze da se dobije od promocija!

Dakle, ovo 12/24 meseca na KT uz 50% popusta nema na sajtu, ali moze da se trazi u poslovnici?

Poklon ZTE telefon se dobija po ovom osnovu
http://www.mts.telekom.rs/index.php/promocije-pojedinacna/items/uz-postpaid---prepaid-na-poklon.html

Prvo se registruje postojeci prepaid broj i potpise ugovor za KT ( da li moze 1 osoba ili insistiraju na 2) po ovome

http://www.mts.telekom.rs/index.php/promocije-pojedinacna/items/dovedi-prijatelja-u-mts-mrezu.html
i time se dobije jos 350din na registrovani prepaid broj!

Neko kaze da moze i ovo da se trazi !

http://www.mts.telekom.rs/index.php/vesti_detaljno/items/cak-sest-pretplata-bonus.html

I na kraju, u kojoj su poslovnici "najobavesteniji" radnici i da izlaze u susret, da li na trgu Nikole Pasica?
 
Izgleda kako gde i kako kome, meni su dali 6xBonus ali ne i bonus prijatelju (koji doduse... ne znaci nesto meni licno pa se nisam bunio).
Trg NP ili TC Usce - u oba sam radio i ne prave problem.
 
mislio sam da se taj neki bezveze fon dobija samo kad potpises na 24 meseca
 
Ako se potpise ugovor sa ovih 50% popusta, jel moze da se kupi neki od ovih telefona koje imaju u ponudi? Ne za dinar, vec ovi sto imaju neku cenu.
 
^ Ne moze. Ili popust, ili telefon uz ugovor. Telefoncic na poklon svakako ide.
 
Tako je. Ili 50% popust ili telefon iz kataloga.
Nokia 1800 ili ZTE ili Samsung idu kao POKLON.

@ironman: ovo za 50% popusta i KT sam odradio u Bulevaru K.A 84 bez ikakvih problema.. I to nisu imali poklon telefon u MTS poslovnici pa sam zavrsio to isto u onoj poslovnici pozadi, Telekom centar ili sta je vec
 
Prešao na Mix Net S

Odem ja u četvrtak u poslovnicu. Do sada su zaposleni u našoj somborskoj poslovnici uvek bili dobro obavešteni i tako je bilo ovaj put ;). Odem pre podne čisto da vidim i zaista, gospođa mi objasnila ama baš sve čim sa pitao za 50% kampanju.

Uveče sam otišao sa prijateljem da potpišemo ugovore. Prešao sam sa MIX500 na Mix Net S. Pretplata sa 590 na 560 din pala, koliko je paket bolji neću ni komentarisati :D. Potpisao sam na godinu dana. Momak što radi je prva liga, još smo se i zezali (bio je već pred kraj radnog vremena pa je bila poslovnica prazna).

Dobio sam Nokiju 1800. Teško s.anje od telefona :crash:. Dobra je samo za razgovore i da se koristi kao baterijska lampa. Za kucanje poruka je užas jer je plastika teški krš. S30 je platforma. Nema mp3, ni wap u 21. veku! Bitno je da ima 3,5 mm koji jedino služi da se ubace slušalice za razgovor i FM radio :S:. Dno...

'Ladno mi je još momak rekao da kažem ko me preporučio mt:s-u iako sam na mreži. Ha ha. 100 din bonusa dobije pripejd broj, a 500 postpejd i važi od 1. avgusta.

Prijatelj je prešao na istu tarifu, ali sa pripejda. Kartica je bila aktivirana za 30 min, samo što provera stanja nije radila pa je u petak otišao da prijavi pa su nešto ukucali u kompjuter pa je proradila. Telefon nije dobio – ja dobio zadnji. Rek'o momak da je ogromna navala (to sam i video pre podne kad sam bio), ali da će ga nazvati kad dobiju da mu daju jer tako mora :).

Da se neko ne brine, u ugovoru stoji da će te plaćati pretplatu 50% narednih 12 meseci.

Dakle:
Pretplata 50% niža + 6x bonus u visini pretplate (6x 1121 din u mom slučaju) + telefon sa pripejd karticom + bonus za nekoga ko vas je "preporučio".
 
Poslednja izmena:
Galaxy Ace

Šta je moj kolega uradio u našoj poslovnici :d.

Otišao kod njih i rekao da će preći na drugu mrežu ako mu ne daju Galaxy Ace.
:laugh:

Kao što znate, njega mt:s nema u ponudi. Radnica zvala šefa i ovaj rek'o nazvaće Novi Sad. Vrati se šef i kaže može taj ili Wildfire S. Rek'o ne voli HTC i još i prešao na nižu tarifu. Telefon stig'o za koji dan.

Da li to znači da će mt:s dobiti Galaxy Ace i Wildfire S ili je to neki crni fond :smoke:?

I da ne bude zabune, on ima njihov broj već 10 g. i pravi redovno velike račune.

Dakle, sve može ,).
 
Dakle:
Pretplata 50% niža + 6x bonus u visini pretplate (6x 1121 din u mom slučaju) + telefon sa pripejd karticom + bonus za nekoga ko vas je "preporučio".

Jesi siguran da CELA pretplata ide kao bonus a ne pola, tj. onoliko koliko placas sa popoustom? Nisu bili sigurno u poslovnici kad sam pitao.
 
Kako se dobija bonus?
 
Poslovnica u Požeškoj za zaobilaženje u širokom krugu, potpuno neobavešteni o svemu!
To sam i pretpostavljao, ali bilo mi usput :S:
 
znaci: dodjem u poslovnicu Usce sa trenutnim MT:S paketom MixNet S bez ugovorne obaveze i kazem "Ocu MixNet M na godinu dana sa 50% popusta, bez telefona. Dajte mi bonus, mobilni od 1RSD i dovidjenja." ili treba jos nesto da kazem/uradim?
 
Možeš, onako usput, da pomeneš drugara koji je na postpaidu kod mts i da dobije 500din, ili pripaid 100!
 
Možeš, onako usput, da pomeneš drugara koji je na postpaidu kod mts i da dobije 500din, ili pripaid 100!

Mora drugar sa njim da dodje. Provereno. Ja tako "odveo" sestru, dobio bonus a da nisam nista ni pomenuo, a moj drug trazio za svog brata i ne daju, kazu da mora brat da se pojavi, blah blah... I kad pogledas, korektno je to. Dodji pa dobij bonus.
 
Nazad
Vrh Dno