Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Jel' to vazi za produzenje "Starih" paketa? (paketa koji vise ne postoje, tipa 066)
Kako se zove, i kojoj poslovnici moze da se ulovi - posto nije zvanicna, bice kao pecanje bez mamca :D

ne verujem da mogu stare tarife.....

20110704012.jpg
 
Мислим да са овом понудом тај недостатак добрих телефона постаје мање битан :) Просто ми је смешно када упоредим сада нпр MixNet L, који је са попустом скоро 973 дин и нпр Теленоров Пренеси и Сурфуј 150 који је 17 дин скупљи :)
 
Mislis Prenesi i surfuj 500? :)

Nego, kada bih iskoristio ovo za popust od 50% bez telefona, je l' se placa i ona 3g pretplata ili ne posto ne uzimam telefon? Ali bih verovatno uzimao neki Mix Net paket, pa je l' bi radilo to bez te pretplate ili ne?
 
Ne ide 3g bez telefona, a net radi i bez toga. To se odnosi na video pozive
 
Mislim da sada i video pozivi rade bez 3G pretplate, već je to za pristup 3G portalu i svim njegovim servisima, a valjda ne obračunavaju protok dok koristiš servise portala. U svakom slučaju, to što naplaćuju 3G pretplatu je i besmisleno i bezobrazno.
 
3G pretplata je obavezna uz 3G tel ako si postpaid.
 
Jutros sam bio u MTS. Prosecna potrosnja mi je izmedju 1400-1500 din. Ugovor istekao u junu. Nude mi za 1 din C-5 Nokia uz potpisivanje 2-godisnjeg ugovora, naravno bez popusta od 50%. Ponovicu jos jednom mada je ovde vec vise puta bilo napisano,ako se odlucis za tel. onda ne moze popust od 50%, a isto tako ne moze da se uzme neki bolji tel. na konto tog popusta od 50%. U nekoj temi sam procitao da je neki korisnik na kontu potrosnje 1500-2000 din dobio HTC Incredible S i to mi stvarno neverovatno zvuci. Bas bih voleo da napise koji je to paket imao zadnje dve god. kad je za 1 din dobio taj telefon.
 
Popust 50% je za sve korisnike, i stare i nove i nema veze sa telefonima. Jutros je mama presla sa prepaida na mix750, i dobila je neki jeftini telefon + prepaid karticu na poklon. Drugar je uradio isto to sinoc i nije dobio nista... tako da pitajte kad potpisujete, bolje ista nego nista :)

Ttalk via GT540
 
Ako ne kupuješ telefon kod njih 3G pretplata nije obavezna. Video pozivi ne rade bez 3G pretplate.
 
Video pozivi 100% rade BEZ 3G pretplate. Ne koristim često video pozive i pozivam svega 3 osobe, a jedna je 64 postpaid, bez 3G pretplate i video poziv radi bez problema. Na obe strane. Meni na prepaidu radi bez pretplate.
Možda zavisi i od broja do broja telefona. Ili moraš da prebaciš telefon u 3G mrežu da bi radio video poziv :d
 
Meni je ova promocija od 50% popusta tokom dve godine pun pogodak. U zavisnosti od tarife, za novac koji se tako uštedi za te dve godine može da se kupi pristojan nov/polovan telefon. Bar sam ja tako nekako izračunao za sebe.
 
Nisam bas u toku pa me zanima, jel mts uveo prenosenje minuta iz prethodnog meseca? Posto vidim da imam 800 i nesto minuta i poruka preostalih, a paket mi ima po 450 i poruka i minuta. Pa mi je malo nejasno.
 
kanda permanentno...
sada je promocija da kada potrosis minute, svi mt:s pozivi su besplatni ili 1RSD...
 
Nisam bas u toku pa me zanima, jel mts uveo prenosenje minuta iz prethodnog meseca? Posto vidim da imam 800 i nesto minuta i poruka preostalih, a paket mi ima po 450 i poruka i minuta. Pa mi je malo nejasno.

Ako se dobro secam (a deset puta sam gledao MTS sajt ovih dana :)) ovo od juna vazi ali samo za MIX (i MIX NET) pakete.
 
Ljudi kupio sam danas MTS prepaid karticu (moj klub) zbog besplatnog razgovora sa 3 F&F broja. E sad na toj kartici ima 200 din. + 200 min u MTS mreži + 200 poruka. Kako da proverim preostali iznos tih besplatnih minuta i poruka?
 
Nema na čemu inače i treći je za poruke s tim da ne mogu da predpostavim na kom kodu su oni stavili tvoje poruke pa zato ima kod više. Mada je kod 138 za sms iz promocija.
 
Trenutno postoji kod MTSa sledeca zanimljiva kombinacija:

  • Potpise se ugovor na 12 meseci sa popustom 50% na tarifi Kontrola troskova
  • Na poklon se dobije Nokia1800 ili neki Samsung ili ZTE. Nokia nije zakljucana, licno provereno.
  • Mesecna obaveza je 250din a dobije se 500din za saobracaj sa svim mrezama i 500din unutar MTS mreze, trose se paralelno
  • Nepotrosen kredit se prenosi u sledeci mesec
  • Dobije se 066 6-cifren broj
  • Pitace vas ko vam je preporucio MTS, vi izrecitujete ortakov MTS broj (registrovan) i on dobija sledecih 6 meseci po 500din

Danas odradjeno u Beogradu, u Bulevaru K.A 84
 
Poslednja izmena:
Vidi se po forumima da na nekim mestima mora da se uhvati operater(ka) za gusu pa i tada ne daje KT uz ovaj popust :)
Ali def. jedna od najboljih kombinacija za one koji vrlo malo zovu.
 
Rece mi u poslovnici sledecih 6 meseci, al dobro, navikao sam na njihove poluinformacije :)
Bitno je da sam 3x pitao da li je 12 meseci po 250din - to je sve sto me interesovalo. I da to isto stoji u ugovoru. I da li je telefon kodiran - nije (ova nokia)

@alfa: mozda neki radnici i nisu upuceni, ova danas se konsultovala da proveri i moglo je..
 
Poslednja izmena:
Bonus je jednokratan (po prijtalju) ali VAZI 6 meseci, tj. moze da se iskoristi do kraja godine :)
Za 6xBonus vazi ona promocija koju sam potpisnik dobija - 6xPretplata kao bonus, isto moze do kraja godine da se iskoristi.

Sto se tice neupucenih radnika, cisto da znaju ostali - ako vam negde ne prodje da uzmete KT uz ugovor, probajte u proverenim poslovnicama, sigurno ide ;)
 
KT?
 
Nazad
Vrh Dno