Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Ако сам добро разумео, овај бонус значи само ако се пробију минути/поруке/мегабајти из изабраног пакета? Ако је тако онда баш и не видим неку велику корисност овога, али боље и то него ништа :) Да ли ово може да се комбинује са телефоном уз уговор и сл?
 
I ne samo to, taj bonus vazi samo za mts mrezu, dakle nema poziva i sms-ova prema telenoru i vipu koliko sam ja razumeo.
 
Poslednja izmena:
Opet borba za nove korisnike, a za stare .... da izbiju oci :mad:
 
Opet borba za nove korisnike, a za stare .... da izbiju oci :mad:

Novi mt.s postpaid korisnici bonus dobijaju aktivacijom postpaid broja, dok postojeći mt:s postpaid korisnici koji tokom promotivnog perioda produže postpaid ugovor, bonus dobijaju na početku narednog meseca.

pa ako nisi pod ugovorenom obavezom mozes i ti da potpises i dobijes bonus
 
I meni je bezveze bonus nakon potrošenog saobraćaja, svako pametan će uzeti paket koji neće probiti jer je tako najjeftinije.
 
Besplatan SMS 7 dana!

01.07.2011


Sve prepaid korisnike i korisnike Kontrole troškova koji vole da se dopisuju u julu očekuje veliko SMS iznenađenje!

Dopunite kredit sa 200 i više dinara i narednih 7 dana, od trenutka dopune, moći ćete besplatno da šaljete neograničen broj SMS poruka. Potrebno je samo da, nakon izvršene dopune, aktivirate ovu promociju putem mt:s vodiča, pozivom *100#. U delu Promocija izaberite opciju SMS 0.

Za ovu promociju, koja traje od 1. do 31. jula, možete da se prijavite više puta, a najviše jednom u toku dana.

Telekom Srbija zadržava pravo izmene uslova promocije.


http://www.mts.telekom.rs/index.php/promocije-pojedinacna/items/besplatan-sms-7-dana.html
 
Mozda zato sto nemas isti promet kao MM?:)
 
Zadnji racun nam je u zbiru bio 10.000RSD...
 
Iznogood, evo sa druge teme, a malopre sam i pričao sa čovekom koji radi u Telekomu, i potvrdio mi je da je ono što sam pomislio tačno, tj. idi kod nekog i započni proces prebacivanja:

"Mali zez .... malopre zvao brat od tetke .... koji takodje planira da predje, ali sačekaće malo, da vidi ...

I zvali smo 790, javi se devojče i kreće razgovor.

- Jutros je bio moj brat u Telenor da prenese broj iz vaše mreže, pa mi je rekao da ste ga kontaktirali i da ste mu ponudili telefon i popust da ostane u Telekom mreži.

- A vi, šta ste vi preneli?

- Ja nisam ništa, planiram da idem za par dana, pa sam hteo da uštedim vreme i sebi i vama.

- Žao mi je, morate da prenesete. Idite u Telenor, podnesite zahtev, pa ako bude bilo potrebe, kontaktiraće vas neko od kolega. mogu li još nekako da pomognem?

- Ne hvala, bilo je dovoljno.

Sada su mi jasnije još neke stvari.

Prvo je bio problem kada sam podnosio zahtev. Stigao je odgovor da ne operater domaćin ne dozvoljava prenos. Iako je broj 100 posto čist. Ja sam dobio karticu i zahtev, i rekli su mi da će biti u redu.

Šta se izgleda dešava?

Telekom neće da nasedne na blef, ali zajebava druge. Izgleda da SVIMA prvo odbije prenos pod nekim izgovorm, pa kontaktira klijenta, pa ako ne uspe da te ubedi, tek onda možeš "preko" .... Ovaj mi je pokazao, kao nije isto ime kod njih i kod ovih.

I očigledno da neće da se cimaju za svakog, zato ako niste redovan platiša, i nemate neke srednje račune, nemojte da idete na blef osim ako u krajnjem slučaju i želite da predjete na drugog operatera.

I molim sve koji prelaze sa MTSa da pišu da li im je iz prve prošlo, ili su prvo odbijeni zbog neke nebuloze? "

Dakle, računaju na neobaveštenost, i na nesigurnost, ali kada vide da si već krenuo, a sa tvojom potrošnjom, sigurno će te zvati ....
 
Poslednja izmena:
Nevezano za ovo ali sad mi pade na pamet oko promocija - pa kako sada (posle MNP-a) znati da li je 064 MTS broj ili nije da znas na sta trosis minute? :D
 
0 din/min. u mt:s mreži preko leta

01.07.2011

Ovog leta postpaid korisnici moći će opušteno da razgovaraju sa svojim prijateljima iz mt:s mreže!

Tokom jula i avgusta, svi razgovori u mt:s mreži, nakon što potrošite minute iz pretplate, koštaće vas 0 dinara po minutu, uz uspostavu veze od samo 1 dinar.

Promocija traje od 1. jula do 31. avgusta i važi za sve korisnike Mix, Mix Net, Bel, Moj klub, PRVA Droid, Bel SMS, mybel, mt:s kontakt, mt:s kontakt+ postpaid tarifnih profila i za korisnike Kontrole troškova.

Telekom Srbija zadržava pravo izmene uslova promocije.

Nije loše ovo...dobro što je uspostava veze 1 dinar.:)
 
Sve je to lepo, a zna li neko da mi kaze zasto moj broj, koji je star vise od 8 godina, uvek zaobidje promocija... npr, sms manija je kod ortaka 30, a kod mene 300, a opciju za SMS 0 ni nemam, a naravno da sam uplatio vise od 200din..
 
postojil i dalje ona akcija mts-a da ako uzmes postpaid karticu i registrujes je na fixni telefon dobijas 50% popusta na pretplatu naredne 2 godine?
 
I mene zanima?
Mada ko je uzeo ADSL uz onaj popust ne moze da uzme neki drugi paket uz taj fixni.
 
Сада има опције да уместо телефона уз уговорну обавезу од 12 или 24 месеца, добијеш за то време 50% попуста на претплату. Тако је бар мени објаснио радник у Ушћу :)
 
Da nije ugovor na 2g a 50% popusta na pretplatu 1g, odnosno uz ugovor od 1g popust prvih 6 meseci? Tako je bilo u martu...

Ttalk via GT540

nije....

ugovor na 12 ili 24m i preplata 50% tokom trajanja ugovora.....
akcija je od 1.07 do 30.09 za stare i nove postpaid korisnike
 
12 mes obaveze = 12 meseci popusta

24 meseci obaveze = 24 meseca popusta
 
Jel' to vazi za produzenje "Starih" paketa? (paketa koji vise ne postoje, tipa 066)
Kako se zove, i kojoj poslovnici moze da se ulovi - posto nije zvanicna, bice kao pecanje bez mamca :D
 
ma dzaba im sve to kad nemaju nikkavu ponudu telefona... samo samsung galaxy s, jedini telefon od ponudjenih koji me zanima..
 
Optimus 2x?
Pa ti kupi galaxy uz ugovor,prodaj ga,i onda uzmi nesto bolje ako ti on neodgovara.
 
ma dzaba im sve to kad nemaju nikkavu ponudu telefona... samo samsung galaxy s, jedini telefon od ponudjenih koji me zanima..

Pa sta, ako tebi ne odgovara nista, nama ostalima ne vredi zbog tebe?:)
Jao ciko kako si ti bitan :)

Mene zabole uvo za telefon, hocu jeftinije razgovore! U stvari hocu jeftinije najjeftinije pretplate... nisam pricalica uopche.
 
Ja ionako menjam broj svakih par meseci, pa mi taman lepo legla ova promocija "zvezda-partizan". A je l zna neko kako ćemo da se snađemo kad više prefiks 06* neće biti vezan za određenu mrežu, tj. kako ćemo da znamo na kojoj je ko mreži? Pošto uvek imam bar po jednu karticu od svakog provajdera i onda ljude s određene mreže zovem s te iste mreže:d.
 
Bice glasovna poruka pre poziva, da li je broj prenet i u koju mrezu. Moze da se iskljuci i ukljuci po zelji.
 
Nazad
Vrh Dno