Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

... pre neku godinu sam uzeo novu postpaid karticu bas pred prvi maj (praznik ne-rada), i cekao na aktivaciju od 29.aprila do tacno prvog radnog dana posle praznika... to je jedan od razloga zasto mts treba da bude privatna firma...
 
27e-mts.png


Sa FB profila mts-a.
 
hmmm? promocija, akcija ili trajno?!?
 
Ovo pise na FB i u nekim novinama. Meni deluje trajno jer je prenosenje 1 mesec a ne nekoliko kao kod telenora.
 
I naravno, moraju da utupe. Samo jedan mesec, Ja stvarno ne znam koji je q tim ljudima, kao da se uopšte ne trude da malo privuku ljude ....
 
Sada mozda pise a juce nije pisalo.


Inace mts uveo novu tarifu 400din a ima 2GB i 300 SMS-a. Super zvuci.
 
Da li ovo za prenos u naredni mesec vazi i za stare korisnike Mix paketa?
 
Kad sam svojevremeno bio na Mix paketu bilo je ukljuceno prebacivanje minuta i poruka, i u poslovnici kada sam zakljucivao ugovor su mi rekli da je to stalno i da nije nikakva promocija. Posle mesec dana su ukinuli a ja lepo raskinuo ugovor pre nego sto sam uzeo telefon...To je MTS
 
Da, vazi i ispod starix MIX paketa stoji to obavestenje.
 
Tri poklon prepaid kredita

31.05.2011

Dopuni se! Baci mt:s bumerang!

Počela je prepaid promocija koju ne treba propustiti, jer vam jedna dopuna donosi čak tri bonus kredita. Požurite i iskoristite ovu sjajnu prepaid ponudu koja traje do 30. juna 2011.godine.

Dopunite svoj prepaid kredit sa najmanje 300 dinara i očekuje vas bonus kredit u iznosu od 300 dinara koji možete da potrošite za prenos podataka, razgovore i SMS poruke u mt:s mreži. Bonus kredit možete iskoristiti u periodu od 7 dana od dana dopune.

Junska dopuna vraća vam se kao bumerang, jer isti iznos bonus kredita od 300 dinara dobijate još dva puta, i to 1. jula i 1. avgusta. Opet ćete imati na raspolaganju 7 dana da bonus kredit iskoristite za prenos podataka, razgovore i SMS poruke u mt:s mreži.

* Promocija važi za prvu prepaid dopunu u junu izvršenu u iznosu od najmanje 300 dinara. Telekom Srbija zadržava pravo na promenu uslova promocije.



http://www.mts.telekom.rs/index.php/promocije-pojedinacna/items/tri-poklon-prepaid-kredita.html
 
Novo u prepaid-u!

01.06.2011

Prepaid DATA tarifni dodaci – povoljniji Internet!

Od sada i prepaid korisnici mogu da obogate svoj tarifni profil povoljnim DATA prepaid tarifnim dodacima i na taj način surfuju po Internetu po nižim cenama.

Možete se opredeliti za tarifni dodatak sa 20 MB za prenos podataka po ceni od 30 dinara. Ovaj dodatak vam je na raspolaganju jedan dan. Ukoliko vam je potrebna veća količina podataka za prenos, možete odabrati tarifni dodatak sa 50 MB po ceni od 60 dinara, koje možete iskoristiti u periodu od sedam dana.
Besplatan SMS za Tri omiljena broja i Prepaid najdraži broj!

Ako koristite povoljnosti dodatnih usluga Tri omiljena broja i Prepaid najdraži broj, sada, pored razgovora za 0 dinara po minutu sa najdražom osobom i tri omiljena broja, možete da šaljete i SMS poruke za 0 dinara!

Dodatne usluge Tri omiljena broja i Prepaid najdraži broj na raspolaganju su korisniima Toki, Tipi, Kul, Parti i mt:s Kontrola troškova tarifnih profila.

http://www.mts.telekom.rs/index.php/vesti_detaljno/items/novo-u-prepaid-u.html
 
Ovo je odlicno za prepaid samo ipak fali varijanta 30dana da se ne cimaju ljudi svakih 7dana. Ali sve pohvale.
 
Pa i nije naka promocija. Naravno prvo moras da potrosis tih 300din pa onda dobijas 300din tog bonusa u MTS mrezi. A ko koristi prepaid verovatno mu je puno 300din za 7 dana (sta do kraja meseca? Jos 300?) da bi iamo neku korist. Dok god su promocije u okviru sopstvene mreze meni i nisu neke.
 
Poslednja izmena:
Svidja se i meni ovo sa internet dodacima. Dok je ova "Bumerang" promocija cist promasaj!
 
Wooow ne mogu da verujem da mi sada SMSmanija iznosi 30din a PREPAIDmanija 50din. Ovo je pakleno jeftino, ovi skrenuli sa uma ali hvala im u ime svih korisnika.:d
 
http://www.mts.telekom.rs/index.php/vesti_detaljno/items/dopunite-1000-i-vise-i-dobijate-bonus.html

Dopunite 1000 i više i dobijate bonus

21.06.2011


Uključite se u novu prepaid promociju, dopunite kredit sa 1000 i više dinara i dobićete bonus kredit* u visini izvršene dopune!

Bonus možete da iskoristite za razgovore, slanje SMS poruka i surfovanje u mt:s mreži u periodu od 60 dana od dana dodele bonusa. Tokom promocije bonus je moguće ostvariti više puta, a najviše jednom dnevno.

Preostali bonus kredit, u svakom trenutku, možete da proverite na *108#.

Promocija traje do 30. juna, a važi za sve prepaid korisnike, kao i korisnike Kontrole troškova.

* Bonus kredit je moguće ostvariti svim dopunama kredita osim karticom za dopunu.

Telekom Srbija zadržava pravo izmene uslova promocije.
 
Velika mt:s letnja roaming promocija

22.06.2011

Za sve mt:s korisnike koji, u periodu od 1. jula do 31. avgusta, putuju u inostranstvo, pripremili smo veliku letnju roaming promociju - sasvim jednostavno, ujednačeno i izuzetno povoljno rešenje za razgovore, slanje poruka ili surfovanje u roamingu.

Jeste promocija, ali otvorio sam novu temu, jer mi se čini da je najbolja romaing promocija koju je neko do sada ponudio.
Ne računajučći Telenor romaing dodatke koji su psotojali jedno vreme.

http://forum.benchmark.rs/showthrea...anije-Italije-Bugarska)&p=2592633#post2592633
 
Bilo je tih roaming dodataka prošle godine u MTS, ali koliko se sećam samo za dolazne pozive.
 
Dopunite 1000 i više i dobijate bonus...
Blah... ja se dopunjavam ili sa postpaid broja, ili sa fixnog (tako mogu da se dopunim u bilo kom trenutku, a još dobijem i 10% gratis; a još mi i postpaid broj upadne u "veću potršnju" pri potpisivanju narednog ugoovora ;) ); ali nažalost tu je dnevni limit 500din... da li na trafici može da se uplati 1000din?
 
Promocija za Zvezda prepaid paket. 1991 besplatna sms poruka prema svim mrezama, ali samo 7 dana.
 
Poslednja izmena:
"Pored pri-pejd paketa "Crvena zvezda" promovisaće se i post-pejd paketi. U pitanju su tri profila - Sever, Bari i Tokio. Uz profil ili paket Bari promovisaće se i "Android" telefon sa logotipom kluba.
 
mt:s, za sada nudi najvise za prelazak.

Čak šest pretplata bonus!

01.07.2011
Čak šest pretplata bonus!

Postanite mt:s postpaid korisnik od 1. jula do 30. septembra i očekuje vas fantastičan bonus u iznosu od čak 6 mesečnih pretplata za izabrani postpaid tarifni profil.

Opredelite se za postpaid tarifni profil koji vam najviše odgovara i ostvarite bonus za razgovore u mt:s mreži, slanje SMS poruka i prenos podataka. Bonus važi do 31. decembra 2011. godine, a možete ga koristiti nakon što potrošite minute, SMS poruke ili MB uključene u pretplatu.

Novi mt.s postpaid korisnici bonus dobijaju aktivacijom postpaid broja, dok postojeći mt:s postpaid korisnici koji tokom promotivnog perioda produže postpaid ugovor, bonus dobijaju na početku narednog meseca.

Ukoliko na primer, izaberete tarifni profil Mix 2.300 dobijate 13.800 dinara neto bonus koji možete, do kraja godine, da trošite na razgovore u mt:s mreži, slanje SMS poruka i prenos podataka.

Priključite se na mrežu prijatelja!

Telekom Srbija zadržava pravo izmene uslova promocije

LINK
 
Nazad
Vrh Dno