Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Ja, ako ostanem na MTS-u , promocije sigurno necu koristiti, nisam ni dosad, ova mi je vise nesrecnim slucajem uletela, jer je pisalo samo promocija bez nekih detalja i ja kliknem, i umesto pojasnjenja i da/ne pitanja, oni odma aktivirali.
 
Ali se postavlja pitanje kako koristite te iste promocije ubuduce bez straha od potencijalnih problema..

Lako :D Uplatis 100 ćoravca na kredit i onda slobodno aktiviras promociju,nece imati odakle da skinu vise i da hoce :D :p
 
F&F promocija! 16.03.2011 Pričajte za 0,99 dinara po minutu sa F&F brojevima! Ako imate neku od mt:s prepaid ili postpaid
tarifa koje vam omogućavaju i korišćenje Friends & Family usluge, u promotivnom periodu do 30. aprila moći ćete da razgovarate sa izabranim F&F brojevima po ceni od samo 0,99 dinara po minutu, uz plaćanje uspostave veze, čija cena zavisi od tarifnog profila koji koristite. Iskoristite ovu promociju i, ukoliko to već niste, definišite svoja tri F&F broja iz mt:s mreže koja najčešće pozivate i razgovarajte sa njima po najpovoljnijim uslovima! Telekom Srbija zadržava pravo izmene uslova
Link
 
Pa zar pre nije bilo da imas 1 broj za 0 rsd? Platis ako se ne varam 250rsd-a i pricas dok se boje ne rastope.
Edit: pomesao sam sa Prepaid najdraži broj
 
Poslednja izmena:
Danas sam bio do Telekoma da vidim koje telefone nude posto mi je istekao ugovor. Ispalo je da sam uzeo Sony Ericsson X10 mini pro za 1 din. (promocija koja se ne reklamira). Koristim paket Mix 1250.
Na sajtu pise da sa tim paketom moram da platim 12000 din. http://www.mts.telekom.rs/index.php/sonyericsson-x10-mini-pro.html
Tako su mi pre 2 godine isto dali Sony Ericsson K660i za 1 din. (tada je kostao oko 24000) Tako da se jos jednom zahvaljujem Telekomu na saradnji. :)
 
pa bezveze sto je MNP pomeren za 1. jun... a taman sam hteo da ih pozdravim i uzmem SGS u Telenoru
 
Aktiviraj broj i pokaži kome pripadaš!

01.04.2011
Postani deo svog fudbalskog kluba!



Mobilna telefonija Srbije u saradnji sa fudbalskim klubovima Crvena Zvezda i Pratizan predstavlja dva prepaid paketa namenjena svima koji vole ova dva naša velika kluba.

Podrži i ti svoj voljeni klub i kupi Zvezda prepaid ili FK Partizan prepaid karticu.

Koristi najpovoljniju klupsku tarifu - Moj klub.

Uz izbor 3 broja iz mt:s mreže prema kojima je cena poziva 0 dinara po minuti uz uspostavu veze od 3 dinara, a SMS samo 1 dinar, jedinstvenu cenu ostalih poziva prema svim mrežama, ove prepaid kartice odlikuje i jedinstveni mehanizam podrške klubu.

Kada aktiviraš svoj novi broj - napraviš prvi poziv, mt:s će tvom klubu uplatiti 50 dinara, a kasnije svaki put kada dopuniš svoj kredit tvoj klub će dobiti 1 dinar.

Uz 200 dinara inicijalnog kredita očekuju te i bonusi od 200 minuta za razgovore u mt:s mreži i 200 SMS poruka koje možeš da iskoristiš 30 dana od dana aktivacije kartice.

Takođe, uz novu karticu dobijaš Vaučer koji je obezbedio tvoj klub i koji ti donosi pogodnosti prilikom kupovine artikala kluba.

I to nije sve - očekuju te i dodatna iznenađenja koja je za tebe pripremio tvoj klub.

Cena Zvezda prepaid ili FK Partizan prepaid kartice je 200 dinara i možeš je kupiti na više od 20.000 prodajnih mesta širom Srbije.

Potraži prepaid karticu svog kluba. Neka tvoja tarifa svedoči o tvojoj pripadnosti.
 
Poslednja izmena:
Uz izbor 3 broja iz mt:s mreže prema kojima je cena poziva 0 dinara po minuti uz uspostavu veze od 3 dinara, a SMS samo 1 dinar, jedinstvenu cenu ostalih poziva prema svim mrežama, ove prepaid kartice odlikuje i jedinstveni mehanizam podrške klubu.
Lol... ja kao stari korisnik plaćam "Najdraži broj" (ili omiljeni broj) 250din mesečno, a novi korisnik to dobija besplatno? Koliko to traje, samo prvi mesec ili trajno, ovo besplatno pozvianje 3 broja? Da trknem do trafike odmah...
 
Pa MTS, šta si očekivao? Stari korisnici , ma ko ih he8e, oni već plaćaju . . .
 
Stari korisnik-novi korisnik?
Svi smo mi korisnici MTS-a. Kupi karticu i bices "novi korisnik"
 
glupo pitanje: jel' moguce zameniti vec postojecu postpaid karticu za neku od ove dve sa dezenima kluba? naravno, da ostane isti broj.
 
te dezenisane su prepaid.
 
Koliko sam ja shvatio, kartice su obične, kao i sve ostale, samo su stavljene u kartončiće boje kluba, koje (barem u Zvezdinom slučaju) predstavlja vaučer od 500din za kupovinu u RS Shopu od preko 1000din.
 
Lol... ja kao stari korisnik plaćam "Najdraži broj" (ili omiljeni broj) 250din mesečno, a novi korisnik to dobija besplatno? Koliko to traje, samo prvi mesec ili trajno, ovo besplatno pozvianje 3 broja? Da trknem do trafike odmah...
Ovo i mene zanima.
 
Ne piše ogranilčenje a to znači da će biti neko vreme. Imaju običaj da poskupljuju prepaid ali nove pakete nikada odmah, tako je bilo i sa 066. Po mom mišljenju bar će desetak meseci ostati tako jer uvek prođe solidno vreme dok izmene novi paket.
Stare pakete već siluju na kvadrat :d
 
Postoji posebna tarifa "moj klub", tako da bi trebalo da potraje, ali sa njima se nikad ne zna.
znaci, jos 1 telefon sa 3 broja u imeniku :D
 
Uzeh novi Zvezda prepaid broj iz zezanja da vidim sta zaista nude. Na samoj kartici pise da daju 200 rsd, 200 min i 200 sms poruka. Obavio sam par poziva i poslao 1 sms i kredit se nije promenio tj i dalje imam 200 rsd.
Karticu sam kupio na trafici za 200 rsd. Cim potrosim besplatne minute ide u kantu :)
 
Probaj da proveriš preostale SMS na *103#, a minute na *107# ili *137# (tako je na onim tarifnim dodacima).
*
 
Koliko se ja secam ti neki bonusi se proveravaju na *105# i *108#... S tim da je jedan za poruke a drugi je za prenos podataka...
 
Probaj da proveriš preostale SMS na *103#, a minute na *107# ili *137# (tako je na onim tarifnim dodacima).
*
Hvala za info :)
195 sms poruka i 196 min stim da minute moram da iskoritstim do 15.5.2011.
Koliko se ja secam ti neki bonusi se proveravaju na *105# i *108#... S tim da je jedan za poruke a drugi je za prenos podataka...
*105# je za preveru bonus interneta
*108# je za proveru bonus minuta
bar na ZVezda kartici :)
 
Poslednja izmena:
Interesuje me promocija MTS Friends and Family
Uzeo sam MTS karticu Partizan Zvezda
Aktivirao sam tri broja i sve funkcionise odlicno,ali sam u poruci procitao da promocija traje do 30.4 pa me zanima da li ce i posle isteka promocije biti isto ili kako?
Posto mi bas odgovara to pa bih nekako zeleo da aktiviram ponovo to.
Interesuje me koliko traje ta promocija?
Unapred hvala na odgovoru
 
Poslednja izmena:
Pozdrav svima,
Do sada nisam ima telefon uzet preko neke mreze, resio sam sada da uzmem Huawei preko MTS i iznenadio sam se kada su mi rekla da posto je u pitanju telefon trece generacije koji ima 3G uslugu da moram preko paketa da placam mesecno i za 3G u visini od nekih 90din+PDV. Ja imam telefon koji ima 3G a nikad ga nisam koristio, niti cu sada, koristio sam Telenor pripejd i ovo mi sad izgleda kao obicna ucena i otimacina!
Da li imam pravo da odbijem takav ugovor ili su svi potencijalni korisnici prisiljeni i na taj izdatak???
 
Na žalost, moraš da plaćaš tu pretplatu. Jedino ako uzmeš telefon kod nekog od mt:s-ovih dilera, onda nema te klauzule.
 
pricao je neko, pogledaj ugovor i vidi da li se spominje to 3G placanje. ako ga nema - insistiraj da ces da placas samo ono sto je u ugovoru i da ne zelis dodatne usluge.
 
Danas sam podigao telefon u posti, u ugovoru se ne spominje pretplata na 3G, telefon je otkljucan (ubacio sam Telenor karticu-radi) ali MTS kartica ne radi! Ubacio sam je u stari telefon ali ni tamo nece, trazi PIN kod a kada ga ubacim i dalje pokazuje No service.
Ima li neka caka za koju ja ne znam ili da se prosetam odmah do prodajnog centra?
 
lep je dan... prosetaj se
 
Možda ti još nije aktivirana kartica? Nov broj? Možda je crkla ako je stara. evo ja upravo došao iz Telekoma, bio sa suprugom da zameni njenu 12 godina staru prepaid karticu sa 120 mesta u imeniku, crkla .. kaže lik tamo da masovno ljudi dolaze, imaju i one svoj vek trajanja ...

Lepo je što je fon otključan, strava ...
 
Nova je kartica, stigla uz telefon... uvek mora da bude neke zayebancije. :mad:
 
Nazad
Vrh Dno