Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

pa izadje u dinar isto, u cemu je problem?

edit:
primer Mixnet L 1947 din, ugovor na dve godine npr.

varijanta 1 (prva godina 50%, druga full): (1947/2)*12 + 1947*12 = 11 682 + 23 364 = 35 046

varijanta 2 (prvih 6 po dinar, resto full): 6 + 18*1947 = 6 + 35046 = 35 052

nije bas u dinar :)
 
Poslednja izmena:
a, sorry, onda nisam razumeo ;)
nemam pojma da li je bilo pre, meni su nudili tih 50% kao posto mi je istekao ugovor a lojalni sam korisnik.. ali ako je to bila regularna akcija a ovamo ti mazu oci kao fazon caste te, onda su bas jadni.
 
Na kartici mts-a se pojavile SMS manija i PREPAID manija.

Tj. SMS sam rekao i pre da imam za 50din 7dana.
PREPAID manija mi košta 100din ima 200min+100Mb 7dana.
 
Ja mislim da je ovo cist lopovluk.!!!!

Meni je pre 30min pisalo da imam
1. Prepaid manija (100din)
2. Sms manija (149din)

Odem i uplatim 100din (imao sam 56) da bi aktivirao prepaid maniju... kad ono nema je vise.?!?!?!

O cemu se radi.??/

Sve se odigralo za 10min.!!! Do sad imalo cim sam uplatio kredit nestalo.?!?!

Dobio sam 2000din za 24h.!

Evo visim na netu izinata da potrosim to do veceras u 24h :D :D

Prepaid manija mi se isplati jer imam 100mb sledecih 7 dana a ima i 200min u mrezi.

Pozdrav!

Ackopk
 
Poslednja izmena:
Izgleda da necu stici do 24h... vec sam vise od polovine potrosio. :D :D

Pozdrav!

Ackopk.
 
PrepaidManija nestala svima danas a i svima se pojavila predhodno.
Nekoliko njih je imalo pa od danas nema, MTS se igra i dalje...
 
Tih 2000din sam potrosio oko 19:30 tog dana.
Evo sad sam pre par minuta uplatio prepaid maniju. Dobio 200min i 100mb u narednih 7 dana.
Ne znam zasto tako zezaju.....

Jel mogu da npr. uplatim jos jednom prepaid maniju pre nego sto prodje ovih 7dana??

Pozdrav!

Ackopk.
 
To se ne zna jer nigde ne piše da ima promocija ni uslova. U fazonu probaj pa ćeš znati :d
 
Evo mali info za postpaid korisnike: ovog meseca mi ističe dvogodišnji ugovor, i danas mi je stiglo pismo od MTSa. Nude mi da potpišem novi ugovor na 2g, i dobijam popust od 80% na prvih 12 pretplata (prva godina). Ako je od značaja bio sam na jednom od najjeftinijih paketa, stari MIX250.

E sad malo matematike: trenutno je aktuelna promocija (par postova iznad) ako potpišem ugovor na 2g ne plaćam prvih 6 pretplata; a meni je ponuđeno 12x0.8=9.6 besplatnih pretplata (nije nešto, ali nije ni loše, skoro 4 besplatne pretplate više). Ako uz to mogu da uzmem i neki telefon, ostah ja na MTSu do daljnjeg (nevezano za celu priču, njihov MixNetS paket mi najviše odgovara - zbog niske cene i uključenih megabajta)...

Eto, čisto ako još neko čeka istek ugovora, da znate šta možete da očekujete ;)
 
meni i zeni je istekao ugovor na MIX1000 i ponudili su nam samo 50% za prvu godinu uz ugovor na 2 godine.

ako uzmes ovo - nemas pravo na telefon.
MixNet paketi nemaju Friends&Family brojeve ... i naravno su 60+60.
 
Prihvatanje promotivnih uslova novoponuđenog ugovora isključuje mogućnost dobijanja telefona za dinar ili više.
 
meni i zeni je istekao ugovor na MIX1000 i ponudili su nam samo 50% za prvu godinu uz ugovor na 2 godine.

ako uzmes ovo - nemas pravo na telefon.
MixNet paketi nemaju Friends&Family brojeve ... i naravno su 60+60.

i moja sestra je dobila to isto, za istu tarifu, moze da iskoristi do kraja aprila... blizi se MNP, ja joj savetovao da saceka.
 
Pfff... onda ću debelo da razmislim, da li mi se isplati da imam 3,6 besplatnih pretplata manje, ili telefon (mada, sad im je ponuda telefona baš dno).

F&F brojevi mi ne trebaju u ovoj varijanti (imam dodatni prepaid broj i na njemu omiljeni broj). Za zaokruživanje znam, ali treba mi net u paketu, tako da će zaokruživanje da bude žrtvovano (stari Mix je 60+1s)
 
Znaci fasciniran sam koliko su jadni....ili koliko jos vise hoce da ojadi isti pre nego ga proda. I ja sam na MIX1250 i dobih ponudu sa 50% popusta.
Agonija je u tome sto u Telesmor ne bih presao, pa sve da mi daju Desire Z za 1/3 cene (imam postpaid broj i kod njih i samo cekam kad cu se kurtalisati istog), a VIP...hm VIP mi je nekako...sta ja znam, tesko je to definisati....nit' smrde, nit mirisu...
 
Ne valja ti Telenor, VIP, MTS... Nemoj da padas u bedak, mozda se usrecis u Grandu ;)
 
Evo mali info za postpaid korisnike: ovog meseca mi ističe dvogodišnji ugovor, i danas mi je stiglo pismo od MTSa. Nude mi da potpišem novi ugovor na 2g, i dobijam popust od 80% na prvih 12 pretplata (prva godina). Ako je od značaja bio sam na jednom od najjeftinijih paketa, stari MIX250.

E sad malo matematike: trenutno je aktuelna promocija (par postova iznad) ako potpišem ugovor na 2g ne plaćam prvih 6 pretplata; a meni je ponuđeno 12x0.8=9.6 besplatnih pretplata (nije nešto, ali nije ni loše, skoro 4 besplatne pretplate više). Ako uz to mogu da uzmem i neki telefon, ostah ja na MTSu do daljnjeg (nevezano za celu priču, njihov MixNetS paket mi najviše odgovara - zbog niske cene i uključenih megabajta)...

Eto, čisto ako još neko čeka istek ugovora, da znate šta možete da očekujete ;)

Ajd opet malo matematike. Jesi li dobio 80 poszo popusta , kao što si napisao, ili 20 posto popusta, pa da plaćaš 80 posto. Nije mi jasan tvoj post i računica.
 
Pa nije .... ako imaš 80% POPUSTA, onda ima 12 * 0.2 a ne 12 * 0.8 ...... zeznuo si se .... ako ti je pretplata, primer, 100 dinara, i imaš 80 posto popusta, onda plaćaš 20 dinara, a ne 80 dinara.
 
OK . . . bolje da si sve u ciframa pisao, onda ne bi bilo zabune .. .. .. Toliko košta klasika, toliko bi platio sa akcijom, toliko bih platio sa ovim što mi nude ... :) :) :) I nema greške ... :) :) :) :)
 
MixNet paketi nemaju Friends&Family brojeve ... i naravno su 60+60.

http://www.mts.telekom.rs/index.php/FriendsFamily.html

Ko ima mogućnost korišćenja ove usluge?
Svi mt:s prepaid i postpaid korisnici imaju mogućnost korišćenja ove usluge, izuzev korisnika iz 066 numeracije, kao i korisnika tarifnih profila My Bel, Hello, Fresh i Mix.

http://www.mts.telekom.rs/index.php/PitanjaOdgovorismsstandard.html

Da li mogu Friends and Family brojeve da definišem na svim postpaid tarifama?

Ne, mogućnost definisanja Friends and Family brojeva imaju samo korisnici profesionalne, poslovne, Bel tarife (Bel 50, Bel 100, Bel 150, Bel 200, Bel 400 i Bel 1000), Bel SMS i Sport Bel tarife.

dve razlicite informacija na sajtu....


moje iskustvo je....
kad sam pre 2 nedelje prelazio na racun (MixNet), radnik me je pitao da li zelim da definisem F&F brojeve..tako da sa mu ja izdiktirao 3 broja.....
 
Meni sutra ističe ugovor sa mts! U pitanju je MIX 500 paket koji su ukinuli.
Nisam još dobio nikakvu ponudu niti šta slično, pa me interesuje da li ja mogu da recimo uzmem paket Mix net M ali bez potpisivanja ugovora na 12 ili 24 meseca, nekih popusta ili uzimanja telefona???
Znači ne treba mi ništa od njih, ni telefon, ni popust jer neću da se obavežem na godinu ili dve!
 
Poslednja izmena:
to sam i ja uradio samo sam uzeo MixNet S - najmanji. i cekam 1.4 kada bi (najzad) trebalo da pocne da se primenjuje MNP.
 
E hvala na brzom odgovoru! To je lepo čuti :)

Skapirao sam da mi je DALEKO JEFTINIJE da kupim telefon, legalan, otključan i bez ikakve obaveze prema operateru a koji ću moći da koristim sa karticama koje imam drugih operatera i kada sam van zemlje! Naravno prilikom kupovine takvog telefona ne moram da gledam šta mi operateri nude tj. da me njihov izbor telefona i cena uslovljavaju!
Druga dobra stvar je recimo ako idem negde na nekoliko meseci i neću koristiti mts-ove usluge, mogu i da ga isključim ili uzmem najmanji mogući paket i tako smanjim troškove!

Da li i vi očekujete da će doći do promena tj. da će ponude biti još bolje nakon što bude omogućeno "šetanje" sopstvenog broja od jednog do drugog operatera?
 
Poslednja izmena:
nista drasticno, telenor i VIP ce da se ovajde od MTS korisnika ... sve je to kartelisano...
 
Slažem se da će biti migracija... mislim da je mts cenovno najpristupačniji ali im je izbor telefona KATASTROFALAN koliko i CENE istih! Galaxy S za 72.000 din... mislim sramota!
Taj telefon košta oko 400 EUR otključan, legalan i sa garancijom! Za nešto više para se dobije verzija sa 16GB!

Prvo što MTS treba da shvati je da ako hoće da ljude privuče tj. zadrži postojeće korisnike mora da promeni politiku ...ali kao što ti reče to je već sve dogovoreno, kolač podeljen na korporativnom nivou!
Mi smo tu samo statistika!
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno