Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Meni je ta promocija 999din a uplacujem oko 5000din kredit mesecno, stoke. Necu da se obavezujem kod njih, cekam da vidim sta ce biti sa prebacivanjem broja kod drugog operatera...
 
Čudno da toliko kredita trošiš a nisi na postpaidu?
Za taj novac i niže imaš pakleno dobre pakete.
 
Baš sad pogledah a starom MTS 065 broju ... stvarno SMSmanija :D Kul. 49din 4500 poruka
 
Svaka dopuna donosi 10x više kredita

09.02.2011

Uključite se u novu prepaid promociju i za svaku dopunu već od 200 dinara, izvršenu tokom februara, dobićete čak 10x više kredita za prenos podataka i pozive i SMS poruke u mt:s mreži!

Bonus kredit možete iskoristiti tokom naredna 24 sata od izvršene dopune, dok stanje bonusa u svakom trenutku možete proveriti na *108#.

Očekuje Vas 10x zanimljiviji februar, iskoristite ga!

Napomena: Bonus kredit možete ostvariti samo jednom dnevno. Telekom Srbija zadržava pravo na izmenu uslova promocije.




http://www.mts.telekom.rs/index.php/vesti_detaljno/items/svaka-dopuna-donosi-10x-vise-kredita.html
 
Bonus se troši prvo, ovakvu akciju tj. promociju imaju vip i telenor samo njima traje po sedam dana.
 
pa i na mts-u je to nekada trajalo po 7dana negde u decembru a bunili smo se kako je malo a?...cak je prenos podataka vazio do 4.01.2011...

ko zna mozda cemo uskoro dobijati ponude/promocije koje se mogu iskoristiti u narednih 7h....

ili nesto kao ADSL SPEED UP samo MTS SPEED UP....uplatite 500din i u narednih 38sekundi imate 5000din da iskoritstite za razgovor i poruke u MTS mrezi :d:d

i onda ce se javiti Smallville kako je njemu zabagovalo i traje vec 3 meseca :D:D
(@Smallville nista licno samo me inspirisali *****i iz MTS-a)

stvarno nemam reci....
 
Kakvi lopovi i *****i su u tom telekomu ja ne mogu da verujem, nisam ni znao za tu promociju, uplatim danas dvesta dinara, stigne sms da imam kredit od dve hiljade dinara. Malo pre pogledam normalnog kredita vise nemam a bonus jos 1600, probam da okrenem neki broj ne moze, kaze nema dovoljno kredita.
Okrenem onaj njihov budjavi call centar i tamo jos skinu 10 dinara sa drugog broja i prekinu mi vezu. *****i
 
Promocija od 24h i to SMS u mrezi, prilicno skromno za najbrojniju mrezu u Srbiji :)
 
Nije skromno nego bedno i bezobrazno... kod njih vise ni shibicu ne bi kupio... trajala bi promotivnih 1 sekundu.
 
Njihova promo sibica se ne bi ni upalila :D
 
Zna li neko da mi kaze koliko kosta sad nov pripejd broj i daju li nesto kredita na njemu?
 
Ma imam jedan 064 broj koji nisam koristio punu godinu dana od kad sam presao na postpejd i skoro sam ga proveravao,imalo je oko 140 dinara kredita,ali sam potpuno zaboravio da proverim kad istice.
I istekao je 19. januara.E sad,traze mi 170 dinara za ponovnu aktivaciju,sto onda manje izadje od ovih 200.
A zna li neko da mi kaze da li ce mi biti i dalje kredit koji sam imao na kartici pre blokade?
 
Svaka dopuna donosi 10x više kredita

09.02.2011

Uključite se u novu prepaid promociju i za svaku dopunu već od 200 dinara, izvršenu tokom februara, dobićete čak 10x više kredita za prenos podataka i pozive i SMS poruke u mt:s mreži!

Bonus kredit možete iskoristiti tokom naredna 24 sata od izvršene dopune, dok stanje bonusa u svakom trenutku možete proveriti na *108#.

Očekuje Vas 10x zanimljiviji februar, iskoristite ga!

Napomena: Bonus kredit možete ostvariti samo jednom dnevno. Telekom Srbija zadržava pravo na izmenu uslova promocije.




http://www.mts.telekom.rs/index.php/vesti_detaljno/items/svaka-dopuna-donosi-10x-vise-kredita.html

Hahaha.
Ovo sam video u novinama. Ne mogu da verujem sta oni nude. Trosenje u narednih 24h. :wall: Koliko ce trajati naredna promocija? Mozda, jedan sat ili 5min. Ovo je vise uvreda nego promocija. Kako je krenulo uskoro ce obracunski period trajati duze od promocije.
 
Još jedan dokaz da je u Srbiji bukvalno počelo da se živi od danas do sutra :) :) :)
 
Svaki put me sve vise i vise fasciniraju svojim sve "povoljnijim" promocijama :)
 
Ja sam kupio subotom kredit, neznam tacno kad/bila je dobra zurka :D/ ili u 8 ili u 9pre podne, za 200din a dobio sam bonus kredita od 2000din. Lepo je bilo, ali posto nisam znao tacno vreme kada sam dopunio kredit, ja ladno zovem poznanike kada ono, nemate dovoljno kredita :D
 
Isto se desilo i mom caletu,uplatio 600 dobio 6000 i sutradan posle par poziva,cap ostalo mu 200...
Teski lopovi,bonus za 24h... strasno
 
Isto se desilo i mom caletu,uplatio 600 dobio 6000 i sutradan posle par poziva,cap ostalo mu 200...
Teski lopovi,bonus za 24h... strasno

Ma sledeci put napisacu na ruku tacno vreme kada sam uplatio kredita, pa posle 24h necu da zovem nikoga niti poslati sms poruke...a fora je da je posle ukucanja *108 taraba / :D / -i cak posle isteka 24h - da imam jos 1700 i kusur bonus kredita... :(
 
Ma napisu ti promocija ti traje do tog datuma a ne napisu sat do kad na *108#. Rasulo totalno!
 
Hahaha.
Ovo sam video u novinama. Ne mogu da verujem sta oni nude. Trosenje u narednih 24h. :wall: Koliko ce trajati naredna promocija? Mozda, jedan sat ili 5min. Ovo je vise uvreda nego promocija. Kako je krenulo uskoro ce obracunski period trajati duze od promocije.

Pa misle da smo mi ovce... :)

Fazon leži u činjenici da prvo se skida kredit koji si uplatio pa tek onda taj "bonus" kredit. Znači ako želiš da iskoristiš išta iz tog bonus kredita moraš da spucaš sav uplaćeni kredit u roku od odmah. Na kraju jedino ostaje :( :mad::wall:
 
Evo upravo kupio kredita za 100din i nisam dobio bonus kredit, jel to vazi samo vikednom ili?
 
minimum 200din
 
Nova postpaid promocija!

17.02.2011
Do 6 pretplata za 1 dinar!

Postanite mt:s postpaid korisnik ili produžite svoj postojeći ugovor i očekuju vas posebne pogodnosti!

Iskoristite ovu priliku i izaberite neki od mt:s postpaid tarifnih profila uz ugovor na 12 meseci i prve tri pretplate iznosiće vam po 1 dinar. Ukoliko se odlučite za ugovor na 24 meseca, čak šest mesečnih pretplata platićete samo po 1 dinar.

Uz to, moći ćete da izaberete i jedan broj iz fiksne mreže sa kojim ćete, tokom trajanja ugovora, razgovarati za 0 dinara po minutu, uz naplatu uspostave veze po ceni od 3,42 dinara.

Telekom Srbija zadržava pravo na izmene uslova promocije.
L I N K
 
LOL, skoro pa nisam reklamirao u ducanu :D ali u stvari sejedno, sta ce mi 2000din kredita :D
 
Nazad
Vrh Dno