Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Jel' jos uvek traje ona akcija/promocija - segmenti, telefoni za 1din ili 12 meseci 50% popusta uz novu ugovornu obavezu?
Danas mi stigla ponuda, zvao 790, neki droid me nazove nakon pola h i ponudi mi neke LG/Samsung/Nokia krseve za 1din (otprilike ono sa sajta). Nije imao pojma ni o kakvim segmentima i normalnijim telefonima (ja sam 3-4 godine bio na mt:s-u, negde oko 2500 prosek racuna, itd.).

Ako ta akcija jos uvek postoji - da se iscimam do neke poslovnice, mozda tamo bolje znaju sta nude. Ako ne - ode broj na Hello tarifu da ceka bolja vremena :D
 
Ta rasprodaja sa 50 % popusta nije isto sto i segmentiranje... Ta rasprodaja i dalje traje ali uglavnom ovo sto valja se rasprodalo. A sto se segmentacije tice, pitanje dal bi i to mogao...tj dal bi ti oni ponudili nesto.

Idi do poslovnice pa se raspitaj, tacnije trazi da "raskines" ugovor pa valjda ce ti odraditi "safe team"! :D
 
Heinz, kako si aktivirao dodatak. Ja sam jutros pokušao preko *797# i dobio obaveštenje da ću dobiti poruku kada bude aktivan. Jos uvek čekam.
 
Zvao Call Centar 789. A da li je aktivan nemam pojma, ja sam shvatio da ne šalju SMS. Svejedno, zvaću ih uskoro da deaktiviram (narednog meseca mi neće trebati) pa ću da pitam da li su me prešli ili nisu. Inače je rok valjda 24h za aktivaciju.
 
krastavac, ne znam, ovo sam dobio... Otici cu ovih dana, pa ako ponude nesto normalno mozda i uzmem.

E to je vec segmentacija! :D

Ili telefon za dinar, ili uzimas popust na mesecnu pretplatu...ne moze i jedno i drugo.

Sada koji telefon mozes da uzmes, zavisi od toga u kom si segmentu a to zavisi od prosecne potrosnje...
 
Cisto da se zna, danas je MTS na Terazijama radio! :wall:

Ali samo do 14 umesto do 21...
 
Da li se secate akcije "1200 SMS poruka za 200 dinara" ?
E pa meni je ostalo jos nesto manje od 200 :) i kada sam poslednji put proveravao ( u stvari pretposlednji) na *103# pisalo je da moram da ih potrosim, cini mi se do 2030 i neke:d. evo sad kad sam proveravao pisalo je samo br preostalih poruka.
 
Dobio sam SMS maniju na mts-u u okviru promocija na *100# PROMOCIJE.

Ponuda je 9900 SMS poruka koje možete da šaljete ka SVIM mrežama u narednih 7 dana.
 
Dobio sam SMS maniju na mts-u u okviru promocija na *100# PROMOCIJE.

Ponuda je 9900 SMS poruka koje možete da šaljete ka SVIM mrežama u narednih 7 dana.

predpostavljam da je cena 99din

jer sam ja dobio za 299din - 29900 poruka :zgran: za 7 dana samo imam jedno pitanje...jel ima neko iskustva da li mogu da se koriste te poruke i iz rominga ili skida redovan kredit?
 
Ne važi promocija za roaming, uvek važi samo za nacionalni saobraćaj ili još gore samo u mreži.
 
49 je zakon. 99 din je mnogo bar meni ne trosim toliko.
 
Da li ima neko da je 065 prepaid broj, a mu za sms maniju traze manje od 299din? Pitao sam par ljudi koji imaju 64 i 66 prepaid brojeve, uglavnom svima traze 199din.. Po kom principu je ta cena? Mislim, trosim uvek kredit, sms ili sta god..
 
Da li ima neko da je 065 prepaid broj, a mu za sms maniju traze manje od 299din? Pitao sam par ljudi koji imaju 64 i 66 prepaid brojeve, uglavnom svima traze 199din.. Po kom principu je ta cena? Mislim, trosim uvek kredit, sms ili sta god..

Ne znamo kako određuju tu cenu. Ne znaju ni radnici. Ali kažu da je aproksimativno određeno a tako da svako uštedi.

U mom slučaju 99din je ponuda i njom nikako ne štedim kredit na nedeljnom nivou. Loš im proračun.
 
Ja imam za 49, pa mi opet ne odgovara. :d

Ne odgovara ti 49din da das za 4990 poruka za nedelju dana? Zezas me? :)

Ne znamo kako određuju tu cenu. Ne znaju ni radnici. Ali kažu da je aproksimativno određeno a tako da svako uštedi.

U mom slučaju 99din je ponuda i njom nikako ne štedim kredit na nedeljnom nivou. Loš im proračun.

Da svako ustedi, a ja da moram da platim 299din? :) Mozda zavisi i od tarife?


Inace, malo pre sam proverio kredit i pod 1. Promocije mi izaslo:
1. mts SMS manija (299din)
2. PREPAIDmania (150 dinara)

Sta je ovo drugo?
 
Poslednja izmena:
Na meniju *100# promocije imam dve promocije
1. SMS manija (već smo pričali o njoj)
2. PREPAID mania je NOVA promocija.


Meni je PREPAIDMANIA ponuda od 150din,
Aktivacijom dobijate 1500 dinara za pozive u mreži (važe 7 dana) i bonus 500Mb (važi do kraja godine).
 
Uključite se u Prepaid maniju!

03.11.2010
Više kredita za razgovore i surfovanje!

U toku je prepaid promocija tokom koje pretplatom na Prepaid maniju dobijate 10 puta više kredita za 7 dana razgovora u mt:s mreži. Pored toga dobijate i 500MB za surfovanje koje možete iskoristiti do kraja godine.

Pozovite *100# i u mt:s vodiču pronađete svoju ponudu za Prepaid maniju u okviru opcije Promocija.

Preostali Bonus kredit za razgovore u mt:s mreži možete, u svakom trenutku, proveriti na *108#, a bonus kredit za surfovanje na *105#.

Za Prepaid maniju možete se prijaviti do 30. novembra 2010. godine

Telekom Srbija zadržava pravo na izmenu uslova promocije.

http://www.mts.telekom.rs/index.php/promocije-pojedinacna/items/ukljucite-se-u-prepaid-maniju.html
 
Pre neki dan sam uplatio 100 din kredita na jedan 064 broj i dobio 500 din za razgovore u mreži, GPRS i SMS. Provera je isto na *108#.
Dakle ostalo je 100 dinara kredita na broju, a pojavili su se ove pare na 108. U info poruci je pisalo da kredit važi do 21.11, a na 108 piše da važi do 1.12.

U info poruci je pisalo i da do 21.11. cena razgovora u MTS mreži iznosi 0.9 dinara/minut (plus porezi) i cena SMS poruke je 1din minut (plus porezi).
 
PJ pričalo se i ranije o tome. To je za korisnike koji ne koriste mts karticu X meseci.
 
Verovatno će tek stići kome nije stiglo. Čima izašlo na sajtu, važiće za sve.

SMSMANIJU predopostavljam da imate...
 
Ja sam početkom novembra uplatila 100 dinara i dobila bonus od 500 dinara, koji se proverava pozivom na *108#. Sinoć sam imala još oko 250 dinara preostalog bonusa, koji je trebalo da važi najmanje do 27.11, a prema obaveštenju sa *108#, do 05.12.
Danas okrenem *108# i dobijem obaveštenje "Na stanju nemate bonus kredita."
Da li se ovo još nekom desilo?
 
Evo sad sam proverio. Ista stvar. Doduše, kada sam uplatio kredit, pisalo je da bonus kredit važi 21.11, tako da se nisam potresao što mi je "propalo" 2xx dinara. Na *108# jeste pisalo da važi do 1.12, ali prema poruci, sve je OK.
 
Ja sam mislio da sam usamljen slucaj. Ista stvar se i meni desila, naime imao sam sinoc oko 400 din bonusa, a danas na 108 mi kaze da nemam bonus kredita.
 
Nazad
Vrh Dno