Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

sada vrtim film, bila neka tema na Mondo forumu sa tim dilerskim ponudama za tekuci mesec... valjda cu da iskopam link...
 
I Comtrade Shop ;).
 
Na mondo forumu, posle redizajna, nem više "mt:s" podforuma, gde su mogle da se dobiju korisne informacije vezane za mobilnu telefoniju srbije.
 
Kupljen Samsung Galaxy i9000 u Handy-ju uz MIXNET L paket. Model sa 16GB RAMa.
 
Bolje si prošao od mene :)

EDIT: Koji ti je product code?
 
Poslednja izmena:
i ja razmisljam o uzimanju i9000 jer mi sa oktobrom istice ugovor. uzeo bih ga uz mixnetL ili ako bas mora mozda i uz XL. da li to moram do svake prodavnice partnera kako bih proverio ponudu? koje su cene okvirno? da li ga nude i na 12 meseci i ima li onog da si oslobodjen placanja pretplate pola perioda?

ja se secam da kada mi je prosli put isticao ugovor bilo je nekih zanimljivih ponuda da te zadrze... ima li toga i dalje?
 
MTS zaostaje za telefonima a i paketima, trenutno najbolja ponuda paketa i telefona je na Telenoru i to:

HTC Desire uz paket "prenesi plus 500MB"


Sacekaj Novu godinu, zadrzi broj pa uzmi HTC Desire uz paket "prenesi plus 500MB" na Telenoru. Od kada se pojavio "prenesi plus 500MB" svi drugi paketi su smesni.
 
Ne lupaj svuda gde stigneš, nego pogledaj prvo ponudu.
 
^ daj neki link :D
 
i ja razmisljam o uzimanju i9000 jer mi sa oktobrom istice ugovor. uzeo bih ga uz mixnetL ili ako bas mora mozda i uz XL. da li to moram do svake prodavnice partnera kako bih proverio ponudu? koje su cene okvirno? da li ga nude i na 12 meseci i ima li onog da si oslobodjen placanja pretplate pola perioda?

ja se secam da kada mi je prosli put isticao ugovor bilo je nekih zanimljivih ponuda da te zadrze... ima li toga i dalje?

Najpovoljnije je 23999 uz MIXNET L kod alpha copy-ja ili handy-ja. Ugovorna obaveza 24 meseca. Nema ništa povoljnije. Izgleda da je u Handy-ju 16GB verzija dok je u alpha copy 8GB.
 
Kod MTS-a sad ima ona varijanta placanja telefona na rate gde je pretplata za to vreme 1 din ... Da li to vazi samo za telefone koje MTS ima u ponudi, ili i one koje npr. Handy nudi (Galaxy S) ?
 
Meni nije jasno kako vas mrzi da odete na sajt MTS-a, a ne mrzi vas da po 100x pitate iste stvari.
 
Meni nije jasno kako vas mrzi da odete na sajt MTS-a, a ne mrzi vas da po 100x pitate iste stvari.

Naravno da sam pogledao na sajtu, navedena je lista nekoliko telefona iz njihove ponude koji idu uz tu akciju. Ali pokazalo se da oni nisu uvek skroz precizni, pa zato proveravam. A nisam video na nekom drugom mestu odgovor ...
 
A da ti lepo pogledaš ponudu kod MTS dilera?
 
jel važi i dalje ona promocija kad uplatiš 500 din da dobiješ 1500 bonus kredita i besplatne mb
 
Tu su napravili glupost, imas malo ili previse tj.: 100 min. 300 min. 600 min. 1.000 min. 2.000 min.

najvise bi mi odgovarao paket izmedju tj. 200 minuta taman neka cena izmedju.

ovako placas za 300 min. 1250 dinara plus 3g pretplata to mu dodje oko 1400 dinara da ne prekoracis minutazu.

A za 100 min. sto je malo placas oko 900 dinara sa porezima i 3G pretplatom sto je puno za malo minuta. Tako da je opet prava mera "prenesi plus 500MB" :).
 
A što moraš da plaćaš 100 din za 3G?
 
Ako se preko mt:s-a uzima tel. obavezno se plaća 3g pretplata.
 
Pošto sam prilikom kupovine telefona prešao sa MIXa 1000 na MIXNET L pozvao sam korisnički servis da se raspitam zašto još nisam prebačen na novi paket. Odgovor je da se prelazak na novi paket vrši sledećeg prvog u mesecu.

Heinz, ako si i ti zadržao prethodni broj, obrati pažnju da te ne oderu sa megabajtima ovaj mesec, misleći da imaš 1500MB u paketu.
 
Svaka promena tarife krece od prvog sledeceg meseca.
Ali nemoj da vas cudi prilikom provere stanja, sto pise vasa stara tarifa... Do otprilike 10-og u mesecu nijr moguca provera stanja zbog obracuna tako da u to vreme ce vam pisati stara tarifa.

Evo ja sam npr. od prvog presao na MixNet M, i sada kada sam proverio stanje pise i falje Mix 500 a imam oko 300 min i 600 besplatnih poruka! Sto je nemoguce posto na Mix ima po 150 min i poruka.

A sto se tice akcije dopuni 500, trajala je do 30.9.
A ukoliko si dobio bonus imas 15 dana da ga iskoristis.

EDIT: Sto se tice placanje 3G pretplate, to samo ako uzimate 3G telefon!
Ako uzmete neki sto ne podrzava 3G onda ne placate tih 118 din.
 
Poslednja izmena:
Heinz, ako si i ti zadržao prethodni broj, obrati pažnju da te ne oderu sa megabajtima ovaj mesec, misleći da imaš 1500MB u paketu.

Znam za jadac, aktivirao sam dodatak, 300 MB za 400 din.
 
Iskusno! Dobra ideja, uopšte mi nije pala na pamet.

Meni u Handy-ju uopšte nisu objasnili da će mi se paket promeniti sledećeg prvog, doduše ni oni verovatno nisu znali.
 
Tu su napravili glupost, imas malo ili previse tj.: 100 min. 300 min. 600 min. 1.000 min. 2.000 min.

najvise bi mi odgovarao paket izmedju tj. 200 minuta taman neka cena izmedju.

ovako placas za 300 min. 1250 dinara plus 3g pretplata to mu dodje oko 1400 dinara da ne prekoracis minutazu.

A za 100 min. sto je malo placas oko 900 dinara sa porezima i 3G pretplatom sto je puno za malo minuta. Tako da je opet prava mera "prenesi plus 500MB" :).

066 постпејд је онда за тебе права ствар, поготово када се укомбинује са оном фором да имаш 50% попуста на претплату. Е само нисам сигуран да ли то још увек постоји...
 
Nazad
Vrh Dno