Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

kapiram da je covek hteo da kaze ko nije potpisao ugovor NI uzeo telefon.
 
Kad se uzima postpejd mora da se potpise ugovor, samo sto se ako se ne uzima telefon, ugovor potpisuje na neodredjeno vreme, pa se moze raskinuti u svakom trenutku bez ikakvih posledica.
 
Mislio sam na ugovor sa telefonom, a ovaj neodredjeni ugovor za postpaid naravno da mora da se potpise pa samim tim nema ni sta da istekne, mozes sutradan da ga raskines...
 
samo da proverim za mix net uspostava veze 3.9 plus porezi se naplacuje nakon utrosenih minuta? ici cu sutra u poslovncu u svakom slucaju, ali da mi neko prekrati cimanje ako zna:)
 
Oduvek je tako bilo.
 
Hvala.

Moram da pitam, kod njih se nikad ne zna, promocije se stalno menjaju a za ovu info na primer na sajtu ne pise eksplicitno da je nakon utrosenih minuta, kao sto je na primer na bel paketima...
 
Pa kad potpišeš "neobavezni", 3 meseca ne možeš da raskineš.
Kada odeš da raskineš, nemože "odma od sutra" kao kod drugih operatera, nego moraju da prodju još 3 obračunska perioda.

Dakle, kada u VIPu potpišeš "neobavezni" ugovor, obavezan si 6 meseci. :) :) :)
 
Ok sve je to u redu ali ja nisam pricao za VIP nego samo za MTS.
 
Koju pristupnu tacku koristite za internet na net mix paketima posto APN 3g sluzi samo za odlazak na wap mondo sajt.
 
Jel može da se menja tarifa u sred meseca_ ili pocetkom_ Poshto nisam platio racun a ne znam dal cu platiti do prvog a hteo bih sledeci mesec da mi krene nova tarifa mix net L, jer slepci ne daju sa mix 1000 na mix net m
 
Mozes i sredinom meseca ali krece tek od prvog...i najkasnije do 31. do 15 casova otprilike, ukoliko dodjes kasnije onda tek za naredni mesec!
 
Novi telefoni u mts expresu: c5, c6, 5228, x2, 7230... Verovatno po 5 komada od svakog
 
Meni ovo ne izgleda primamljivo uopšte. Mnogo je bila bolja ona akcija sa 50% popusta na pretplatu u prvih 12 meseci.
 
Meni ovo ne izgleda primamljivo uopšte. Mnogo je bila bolja ona akcija sa 50% popusta na pretplatu u prvih 12 meseci.

Čekaj, ne kapiram, šta ovde fali? Uzmeš telefon na 12 rata, a dok plaćaš rate, pretplata ti je jedan dinar. Ekstra....

.... da nije sitnice koju nisu napisali, a to je da MORA da se uzme i plati MTS Intesa Master karticom, i ne može da uzmeš ti, a da platiš tudjom karticom. A to nisu napisali na sajtu, rekao mi prijatelj koji radi u MTSu .....

MTS ostaje MTS ....

Napisali ladno "Kupovina telefona na rate moguća je na prodajnim mestima Telekom Srbija uz Banca Intesa Beograd kreditne kartice - Visa, MasterCard ili American Express." znači, nigde ne piše da je to jedini mogući način.

I onda dole "Ako još uvek nemate nijednu od navedenih platnih kartica, preporučujemo vam da izaberete
mt:s Banca Intesa karticu uz koju ćete dodatno uštedeti jer vam ona donosi specijalni bonus na mt:s računu! "

Znači, ladno ukapiraš da može i keš, a da kartica donosi dodatne pogodnosti....

A nije tako.
 
E stvarno su :wall:. Nove Nokije nisu dostupne uz najjeftinije pakete :crash:!

Ili je to dogovor sa partnerima (ACN, Handy, Comtrade) da namerno nemaju u ponudi nove Nokije sa najjeftinijim paketima već samo partneri.

Videćemo kad izađu oktobarske ponude partnera.

Napisali ladno "Kupovina telefona na rate moguća je na prodajnim mestima Telekom Srbija uz Banca Intesa Beograd kreditne kartice - Visa, MasterCard ili American Express." znači, nigde ne piše da je to jedini mogući način.

I onda dole "Ako još uvek nemate nijednu od navedenih platnih kartica, preporučujemo vam da izaberete
mt:s Banca Intesa karticu uz koju ćete dodatno uštedeti jer vam ona donosi specijalni bonus na mt:s računu! "

Znači, ladno ukapiraš da može i keš, a da kartica donosi dodatne pogodnosti....

A nije tako.
Loše su formulisali, ali se nazire nekako da ide samo uz Intesine kartice ;).
 
Čekaj, ne kapiram, šta ovde fali? Uzmeš telefon na 12 rata, a dok plaćaš rate, pretplata ti je jedan dinar. Ekstra....

Recimo uzmes Nokiu X2, uz MixNetS i placas mesecno po 1600 din 12 meseci. To je po meni manje povoljno nego da u startu das 2-3.000, a da imas 50% popusta na pretplatu prvih 12 meseci.
 
Jel' se ja tripujem ili MTS za svaku uspotavu veze na MixNet paketima naplacuje 3.90 RSD (+porezi) - znaci cak i za besplatne minute?

Malo pre sam gledao na njihovom sajtu - i uz sve pakete pise da naplata uspostave veze nastupa nakon potrosenih besplatnih minuta - dok kod MixNet-a toga nema. Na 150 poziva mesecno (moj prosek) - to je jos 800 RSD na pretplatu ...
 
Službena informacija na 789 je da se plaća tek po isteku besplatnih minuta.
 
Thanks - video da si pazario S phone na istom paketu koji sam i ja mislio da uzimam - ali me detalj sa njihovog sajta pokolebao ...
 
cek ... gde MT:S nudi S-phone uz pakete? neki link?
 
AlphaCopy, Handy, Telefonika... Obratite paznju da nije svuda ista ponuda.
 
Nazad
Vrh Dno