Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Konacno neki normalan paket sa internetom, meni se definitivno isplati da predjem sa MIX1000, gubima 25min ali dobijam 600mb protoka :)
 
auuu ala su ga smislili sa ovim mix net paketima... *****izam potpuni.

Ja sam na mix1000 koji plaćam oko 1000din + porezi... normalno kad su se pojavili ovi mix net paketi, pomislih da pređem na njih. Mixnet L je 950 + porezi... odgovara mi paket skroz... ali trt, ne mogu da pređem na njega pošto su ga *****i pozicionirali tako da je 50ak din jeftiniji od mix 1000, a oni ne dozvoljavaju takav downgrade...

Domaći *****izam...
 
auuu ala su ga smislili sa ovim mix net paketima... *****izam potpuni.

Ja sam na mix1000 koji plaćam oko 1000din + porezi... normalno kad su se pojavili ovi mix net paketi, pomislih da pređem na njih. Mixnet L je 950 + porezi... odgovara mi paket skroz... ali trt, ne mogu da pređem na njega pošto su ga *****i pozicionirali tako da je 50ak din jeftiniji od mix 1000, a oni ne dozvoljavaju takav downgrade...

Domaći *****izam...

MixNetL je 1650+porezi, tako da možeš da pređeš sa Mix1000.
 
Mislio je na MixNET M. Odličan paket. Šteta što mts ne nudi bolje telefone - tako bi mi legao jedan Samsung Galaxy S I9000.
 
Mislio je na MixNET M. Odličan paket. Šteta što mts ne nudi bolje telefone - tako bi mi legao jedan Samsung Galaxy S I9000.

Imaš u Handy za 24k na Mix 2300 ili Bel 400. Koji su shit paketi + ogromna pretplata :)
 
Umesto da ponude kao VIP sa nekim normalnijim paketom pa makar i skupljom cenom.
 
Strpite se malo, kad dođe "gazda" biće valjda i boljih ponuda telefona.
 
Zašto bi bilo boljih ponuda kad drže najveći procenat tržišta? Pre će da smanje troškove, prihodi su im više nego odlični.
 
Možda zbog konkurencije, možda zbog neke samo njima znane ekonomske logike. Uostalom napisao sam "valjda", a ne sigurno.
 
Drugi problem (sa svim aparatima) je sto imaju jako los, metalni zvuk. Mozda je problem samo sa ovima koje je mts negde nabavio, ali morao sam da podelim, ako je neko zeleo da kupi isti...
Izvinjavam se za offtopic.
Najzad neko i ovo da primeti... Dzaba Samsungu lep dizajn (stvarno mi se svidja kod vecine modela kojih se secam), kad vlasnika istog tesko razumem. Glasan, ali kantast, metalni zvuk. U firmi ih dobili kao sluzbene. Ali zato kad slusam vlasnika Motorole... HiFi... Cak i kod najjeftinijih modela. Meni je to vaznije nego intuitivan softver, pitanje je samo vremena kad ce da se udje u stos sa menijima. Ej, da se ne uvredi neko ko je zadovoljan svojim telefonom, ja ovo na osnovu iskustva i statistike - bilo je tu i izuzetka.
I izvinjavam se za offtopic.
 
Konacno neki normalan paket sa internetom, meni se definitivno isplati da predjem sa MIX1000, gubima 25min ali dobijam 600mb protoka :)

Isplati se sigurno

pozicionirali tako da je 50ak din jeftiniji od mix 1000, a oni ne dozvoljavaju takav downgrade...

Domaći *****izam...

To je već planski urađeno, da te nateraju da predješ na veću pretplatu, je*ali su oni majku svoju, ja imam sreće pa sam na Mix 500 paketu koji više ne postoji pa ću moći da pređem i na Mix S i na Mix M
 
Pošto sam bio na Mix1000, prešao na MixNet L, sve zavrešeno za 5 minuta u razgovoru sa operaterom.
 
kada bih uzeo npr Mix Net M da li vazi uz to ona promocija ako potpises na 12 meseci dobijas 50% popusta na prvih 6 meseci?
 
Mix net

U mt:s-u lud ... zbunjenog oko novih Mix net paketa :bottle:.

Otišao sam pre podne u Handy da vidim da li prodaju telefone uz novi paket (konkretno me interesuje Nokia 5228, dođe 6.504 uz najjeftiniji Mix/Fresh paket). Kaže momak dobili su nove pakete, ispričam moju situaciju (na starom sam Mix 500 paketu) i on na to da može, ali mora 066 broj jer zamenjuje ukinuti 066 Postpaid :S:. Kaže, nema u aplikaciji 064/5 brojeva već samo 066. Poslao mejl u centralu da proveri da nije greška i oni odgovorili samo 066.

Ali, njegov kolega je na 066 Postapaid i hteo da se prebaci na Mix net, kad iznenađenje: ne može (iako menja taj paket)! Iz 066 Postpaid mogu samo na Mix, Fresh i sl. paketi :bottle:.

Rekao mi momak da navratim od nedelje, jer i njemu je potpuno nelogično.

Lud ... zbunjenog!

Onda sam otišao u mt:s-u poslovnicu, ispričam sve (i kako sam prošao u Handy-ju), kaže žena da se prelazi bez problema, broj ostaje, bitno je da je samo novi paket skuplji, važi i dalje akcija ako se potpiše ugovor na 12/24 meseca da se plaća upola pretplata na 6/12 meseci.

Ludilo :wall:!
 
Poslednja izmena:
Ali ovo je u pitanju Galaxy i9000, a ne i8000. Zato me i interesuju detalji. Upravo mi ističe ugovor kod MTSa i zamalo da pređem kod VIPa pošto MTS nije imao u ponudi ovaj telefon. Najviše mi odgovara da ostanem na MTSu uz neki MIXNET paket. Zato me i interesuju detalji, ali nigde ne mogu da nađem ništa opširnije.
 
Ups, neko se zeznuo opasno (a ja sa njima). Na fotografiji je Omnia II, a piše I9000 (Galaxy S).

Sad gledam Handy-jev štampani katalog za septembar 2010. i stoji sa isprvnom slikom Samsung I9000 Galaxy za 24.000 uz mt:s.

To je sasvim dobra ponuda, barem meni deluje ;).
 
Postovani,
Cena telefona uz bilo koji tarifni profil je ista. Najnizi tarifni profili za ovaj telefon su BEL 400, FRESH 2000 i MIX 2300. MIXNET promociju MTS-a trenutno nemamo u ponudi.

Šteta što nemaju ponudu sa većim cenama i nekim normalnijim paketima kojom bi mogli da pariraju VIPu. Pogotovo neki od novih MIXNET paketa. Jer uzeti ovaj telefon na ugovor bez megabajta je bezveze.
 
Pročitaj šta sam otkucao u poruci #677 ;).

Trenutno je rasulo zbog uvođenja novih Mix Net paketa. Valjda će biti uskoro ponuda, jer i ja nestrpljivo čekam.
 
A je li ko primetio zackoljicu na novim Mix Net paketima:
Obračunski interval je 60s+60s.
Prate desavanja u Telenoru,pa i oni zaokruzuju. Jos malo ce biti obracunski interval 5 minuta, pa ti pricaj 10 sekundi a oni ce samo da skidaju.:wall:
 
A je li ko primetio zackoljicu na novim Mix Net paketima:
Obračunski interval je 60s+60s.
Prate desavanja u Telenoru,pa i oni zaokruzuju. Jos malo ce biti obracunski interval 5 minuta, pa ti pricaj 10 sekundi a oni ce samo da skidaju.:wall:
Taj obračunski interval je i u "više-ne-toliko-novim" običnim Mix paketima (450, 750, 1250,... ), tako da to nije ništa novo...
 
A je li ko primetio zackoljicu na novim Mix Net paketima:
Obračunski interval je 60s+60s.
Prate desavanja u Telenoru,pa i oni zaokruzuju. Jos malo ce biti obracunski interval 5 minuta, pa ti pricaj 10 sekundi a oni ce samo da skidaju.:wall:

Pa i na obicnom mix paketu je isti obracunski interval , a obzirom da ce svi sa starog mixa morati da predju na novi mix kad im istekne ugovor, dodje mu na isto .
 
Nisi u pravu, ostalo je 60+1. Ako ne menjaš paket i ne uzimaš telefon što bi potpisivao novi ugovor?
 
Baš tako. Kada istekne obaveza, a ne želiš novi fon, ili bilo šta, ostaje sve kako jeste. Tek u slučaju da hoćeš novu obavezu da potpišeš, onda mora da se menja tarifa.
 
A ne mora ni da istekne, ko je presao na postpaid a nije potpisivao ugovor i uzeo telefon...
 
Čekaj, kako je mogao da uzme telefon a da ne potpiše ugovor, ako tako nešto može idem i ja u toku dana tako nešto da pokušam
 
Nazad
Vrh Dno