Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Ово је само инфо о томе, на страни са тарифама пише о тих 7 дана па ко не чита, после се чешка.
 
Jel zna neko da li mts dozvoljava prenos u drugu mrezu pre isteka ugovorne obaveze (50% popust) i ako da, kako obracunavaju penal za prekid?
Za oko 45 dana mi istice UO.
 
Ne, moras raskid ugovora, ali gledaj da ne prebacujes na prepaid, inace ces cekati 3 meseca (ovo vazi za VIP i Telenor, ne znam da li vazi za MTS).
 
Jel zna neko jel moguce u mtsu uzeti istovremeno Mobil Net paket i neki drugi paket? Posto nijedan od ovih normalnih paketa ne nudi dovoljno interneta (u razumnoj ceni), a ovako bih mogao da imam za 500din 5gb neta na Mobil Net paketu i za 500din minute i poruke na npr Prica+ paketu.
 
Pa moguće je, ali ti treba telefon sa dve kartice.
 
Ja koliko se secam, na internet kartici mogu da se dodaju tarifni dodaci, pa na primer mogu da se dodaju minuti i poruke :)
 
Da, ali moze 3GB za 1000 din samo da se doda (nema nista vece, a ispod toga je najvise 500MB)
Minuti i poruke koliko se secam su prilicno losi dodaci kod MTSa. (4 din/minut ispadne, ka svim mrezama, najisplativiji, a poruke su 500SMS za 290 i 3000 za 390).
 
Kome je dovoljno do 120min mesecno dobra je opcija internet kartica i dodatak 120minuta za 500din. Za 950din (ili 1200din bez UO) bude 5GB i 120min.
Pa i 240 minuta i 5GB bude 1450din uz UO, što je opet dobro.
 
Poslednja izmena:
Može, ali mu u tom slučaju treba telefon sa dve kartice.
 
Nijedna reč o novom rebrendiranju Telekoma Srbija kao "mts"?

Cekam da me iznenade jos necim, sem reklamom, jer stvarrno ne razumem zasto su to radili. Plus promena dizajna, novi racuni, nove koverte, logoi... A poenta je? Da se mlada nasminka pred udaju? Mladozenja je toliko iskusan da to ni ne gleda. ;)
 
A mozda je resenje dosta prozaicnije, npr. trebalo je namestiti veliki posao nekoj marketinskoj agenciji?
 
^Možda, toga je uvek bilo. Ali tajming... i nepostajanje novih "mts usluga" koje dolaze sa rebrendingom mi nekako... smrdi! :S:
 
Ako potpišem najniži paket (npr priča), kako bi kasnije po potrebi mogao da se vratim na isti, a trenutno imam potrebu za jačim paketom (npr priča+), da li se prelaz radi aneksom odmah ili kasnije i da li se dobijeni minuti gube, recimo tih 100min, i naplaćuju, a dobijaju minuti po novom paketu?
 
^ Prrilikom prelaska sa paketa na paket sav saobracaj se gubi. Najbolje da Pricu potpises onoliko dana pre 1. u mesecu koliko mislis da ce ti 100min biti dovoljno. Recimo, od 20. potpises Pricu, a 21. potpises anex na Pricu Plus koja krece od 1. E, sad, dzul je rekao da su se stvari promenile i da anex stupa na snagu odmah, a ne 1. kao nekada. To bi trebalo proveriti.
 
^ anex kod obnove ugovora stupa na snagu odmah. Svaka naknadna promena tarife stupa na snagu 1.og u sledecem mesecu.
 
^ Ako se npr. 20. u mesecu potpiše novi ugovor na 24 meseca - - to je u stvari aneks koji počinje da vazi odmah? Ako je 50% aneks, kako se obračunava do 20. i posle 20. u mesecu? Da li se 50% odnosi na ceo mesec u kojem je zaključen aneks?

Da li se 20. dobijaja pun saobraćaj novog izabranog paketa, a brise ono što je preostalo do 20-og (sem, valjda, ako nije isti paket)?

===

U realnosti, ja ću 20. doci sa starim paketom, morati da potpisem novi, takodje bih izabrao Priču da mogu "nazad" na najjeftiniji (kad nisam u SRB par meseci). Mogu li odmah, kad potpisem novi ugovor 50% na 2 god (aneks) da podnesem zahtev da mi od 1. bude, recimo, Priča Plus, ili bolje da sačekam 24-48h da novi ugovor prođe kroz sistem?

Uostalom, tarifu do 1. mogu da promenim i telefonom.

Izvinite što sam išao u "sitna crevca" s pitanjima. Hvala unapred! [emoji41]
 
Trenutno imam mix750 i sigurno ga neću potrošiti do kraja meseca, zato sam planirao krajem aprila da potpišem novi ug za priča 100, pa kad se potroše tih 100min tokom meseca, aneks na priča+.
 
@owim

Potpises 20. aneks, on stupa na snagu odmah. Sav saobracaj iz predhodnog paketa se brise,dobijas pun fond minuta itd iz novog. Do 20. placas po ceni stare promocije,od 20. po novoj. Popust 50% koji potpises 20. vazi od 20. Ja sam licno promenu na vecu tarifu radio par dana posle potpisanog aneksa i nije bio problem.
 
Poslednja izmena:
^ Hvala! Do sada sam puno puta na vise brojeva potpisivao aneks i uvek je vazio za ceo mesec - ili ukljucivao ceo tekuci ili vazio od prvog. Za tekuci bih dobio saobracaj odmah, a 50% bi retroaktivno vazilo od pocetka meseca. Jasna izmena!

@iron: kako vidimo, upravo to mozes da uradis!
 
Da li zna neko da li mogu da uzmem popust 50% na pretplatu ako mi je ostalo manje od 3 meseca do isteka ugovora? Ugovor je dve godine na telefon. I da li onda moze da se ugasi ona *****na 3g pretplata?
 
3G pretplata ne može, čak i kada se prabaciš na 4G karticu :)
Ugovor mislim da možeš novi da sklopiš, mada dok ne odeš tamo nećeš biti siguran ...
 
Нисам сигуран да уговор са телефоном може да се замени раније неким новим а 3G можеш да откажеш када уговор са телефоном више не важи па ако успеш са новим уговором, онда тражи да и то угасе.
 
E to da, ako je telefon uz ugovor kod njih uzet moguće da je drugačija situacija ...
Samo 3G pretplata mislim da mora da se plaća, kao i to da moraš imati bar MIX XL paket da bi dobio 4G karticu !


Usluge treće generacije omogućavaju:

video pozive (sagovornika možete i da čujete i da vidite),
pretraživanje Interneta na mobilnom telefonu znatno većim brzinama,
uživo gledanje TV programa, muzičkih spotova i filmskih sadržaja,
nadzor važnih saobraćajnica (preko mondo wap portala)
i druge multimedijalne sadržaje preko mobilnog telefona.
Kupovinom postpaid paketa sa 3G telefonom korisnik je u obavezi da za vreme trajanja ugovorne obaveze plaća mesečnu pretplatu za 3G uslugu.

Mesečna pretplata za 3G uslugu iznosi samo 118,80 dinara sa uračunatim porezom.

Trajanje usluge se automatski produžava svakog meseca.

Realno smešno i ovo ne postoji kod druga dva operatera kao i uslovi oko većeg paketa ...
 
Poslednja izmena:
Danilo, gde je on uopste pitao za 4G?
 
Nazad
Vrh Dno