Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Dopuni 500 i osvoji 3000 dinara!

06.09.2010
Tvoja prava investicija

Uključite se u novu prepaid promociju Dopuni 500 i osvoji 3000 dinara do 30. septembra, jer svaka prepaid dopuna od 500 ili više dinara donosi bonus u iznosu od 3.000 dinara i to 1.500 dinara za surfovanje i 1.500 dinara za SMS poruke u domaćem saobraćaju i razgovore u mt:s mreži.

Bonus kredit od 3.000 dinara moguće je ostvariti najviše jednom dnevno tokom trajanja promocije i možete ga iskoristiti u narednih 15 dana od izvršene dopune.

Stanje dobijenog bonusa u svakom trenutku možete proveriti pozivanjem odgovarajućeg koda: *108# za bonus za SMS poruke i razgovore, a *105# za bonus koji ste dobili za surfovanje.

Pored toga, od 6. septembra važe nove cene za prepaid korisnike, u zavisnosti od tarifnog paketa. Za sve mt:s prepaid korisnike, osim za korisnike TIPI tarifnog profila, nova cena SMS poruke je 2,9 dinara, dok će u 066 prepaid paketu dopisivanje noću, vikendom i praznicima koštati 0,9 dinara po poruci.

Takođe, korisnici 066 prepaid paketa obavljaće razgovore u mt:s mreži po ceni od 6,9 dinara po minutu, odnosno za 0,9 dinara ako pozivaju noću, vikendom i praznicima. Korisnici ovog paketa za pozive iste dužine izvan mt:s mreže izdvajaće 9,9 dinara, kao i korisnici TIPI paketa, dok je u TOKI tarifi uspostava poziva od danas 3,9 dinara.

Detaljnije informacije o svim prepaid tarifnim profilima možete pogledati OVDE.

*Telekom Srbija zadržava pravo na izmenu uslova promocije.

Napomena: Sve navedene cene su bez pripadajućih poreza.
http://www.mts.telekom.rs/index.php/promocije-pojedinacna/items/dopuni-500-i-osvoji-3000-dinara.html
ako sam dobro skontao kad uplatiš 500 i više din imaš 15 dana da potrošiš ovaj bonus?
 
Da, baš tako.
Proveri da li ti je uplaćen bonus pre nego što počeneš da ga trošiš.
 
nisam ja to još uplatio nego pitam informativno :)
 
Da, baš tako.
Proveri da li ti je uplaćen bonus pre nego što počeneš da ga trošiš.

Upravo sam zvao ponovo call centar jer i dalje ne dobijam bonus (uplaćeno 500 din. juče (07.09.)) i devojka koja se javila je rekla da su imali problema sa "sistemom" i da će svima "leći" bonus do kraja dana.

poz
 
Jedino na mts-u ti bonusi ne stignu odmah već u roku od 12h, tako bilo meni. Na Telenoru je dovoljno par sekundi.
 
Jasno je samo da se svi trude da i od prepaid naprave postpaid, prvo tako sto te loze da stalno uplacujes, pa cepas 800-1000 din mesecno, sto ce svako normalan uvideti da je jedan pristojan paket na postpaid + ne cimas se svakih 7 dana. 2x navuku te na neku foru, a onda je vise nemas... pa po navici ocekuju da i dalje trosis...
 
Pa da li se prvo trosi bonus, pa onda onih 500 ili kako?
 
Jasno je samo da se svi trude da i od prepaid naprave postpaid, prvo tako sto te loze da stalno uplacujes, pa cepas 800-1000 din mesecno, sto ce svako normalan uvideti da je jedan pristojan paket na postpaid + ne cimas se svakih 7 dana. 2x navuku te na neku foru, a onda je vise nemas... pa po navici ocekuju da i dalje trosis...
Bas tako. Ja sam prepaid korisnik sa razlogom; moji mesecni troskovi se krecu izmedju 150 i 200 dinara za kredit (TIPI). Ja sada treba da cepnem 500 dinara da bih ih potrosio za 15 dana kako znam i umem. Treba da surfujem (lud sam za tim) i da besomucno saljem poruke i laprdam, jer ko ozebo sunce docekah novu MTS prepaid promociju. Potrosacko drustvo je strasna stvar. Ujedno, Halo kartica na kioscima ni za lek. Nasao sam jednu na Bajloni pijaci. Uskoro rusenje govornica?
 
SMS dodatak nije ukinut..... 60 poruka kosta ukupno 76 dinara sa porezima....

Na drugom forumu sam procitao da se od skora moze optirati i za 066 postpaid tarife.... sto znaci da je MIX 400 postao prilicno besmislen....
 
Uzeo sam malopre par komada ovih LG GS105 i mogu vam reci da uopste nije los telefon u odnosu na prethodne, za 6 meseci ugovora mislim da je odlicna ponuda.

I sta je najbitnije po meni, telefoni nisu zakljucani :)
 
Dobra ova ponuda (50% popust na 6/12 meseci). Ja bih uzeo neki za 1 din uz Bel50. Koji mi preporucujete (ako in uopste jos ima):
Samsung M150 za 1din uz bel50
http://www.gsmarena.com/samsung_m150-2466.php
Samsung S3100 i S3110 za 2000din uz Bel50
http://www.gsmarena.com/samsung_s3110-2697.php
http://www.gsmarena.com/samsung_s3100-2901.php
Samsung C3050 Bel50 + 2000din
http://www.gsmarena.com/samsung_c3050_stratus-2706.php
i C5510 Bel50+ 4000din (ovaj mi je i najbolji)
http://www.gsmarena.com/samsung_c5510-2856.php
 
Bezi od samsunga, kvari se svaki 2i, servis je uzasan i spor(verovatno zato sto je prebunkiran).
Moj prosli Samsung j400 je bio 5puta na servisu za 2godine, 2 puta je crkavao flat kabl, sretao sam tamo i jos gomilu drugih ljudi koji su isto kukali, tako da ako ima u izboru trazi bilo sta drugo.
 
Ovi "monooblik" krševi iz Samsunga su nesalomljivi.

Pa i nisu, meni se pokvario sluzbeni (E1120). Kako, to je misterija, jer je stajao na poslu, na stolu, nekih ~20 dana. Na ekranu ima samo par crta i to je to. Sa istim simptomima smo jedan dobili cim smo ga otpakovali...
Ja bih rekao losa kontrola kvaliteta, imali smo pre toga gomilu Nokia 1650 i svi rade i danas. Ali presli smo posle na mts...
Drugi problem (sa svim aparatima) je sto imaju jako los, metalni zvuk. Mozda je problem samo sa ovima koje je mts negde nabavio, ali morao sam da podelim, ako je neko zeleo da kupi isti...
Izvinjavam se za offtopic.
 
Poslednja izmena:
Bezi od samsunga, kvari se svaki 2i, servis je uzasan i spor(verovatno zato sto je prebunkiran).
Moj prosli Samsung j400 je bio 5puta na servisu za 2godine, 2 puta je crkavao flat kabl, sretao sam tamo i jos gomilu drugih ljudi koji su isto kukali, tako da ako ima u izboru trazi bilo sta drugo.
Ja mislim da je nemoguće izvoditi takve generalizacije a da se ne ogrešiš o realno stanje stvari.

Prvi Samsung koji sam imao je bio X100, koji je tada za male pare pružao neverovatan ekran i gomilu memorije. Žena je malo kasnije uzela isti takav samo u clamshell varijanti - X460. Oba telefona su nas lepo služila godinama, ali su pred kraj zvog radnog veka počeli da gube prijem (piše "Limited service"). Simptomatično je što su i jedan i drugi telefon imali identičan problem, a posle smo čuli da su te serije Samsunga poznate po tome. Ipak, žena je tek pre koju nedelju zamenila svoj telefon sa Wave-om, a problemi sa gubitnom signala na njenom X460 su se čak i proredili (jednom u 3-4 meseca). :)

Drugi neki Samsunzi koje imamo u firmi rade odlično, dok (stare-jeftinije) Nokije često imaju problema sa baterijama i gubitkom kontakta na tastaturi i/ili ekranu.

U samim začetcima mobilne telefonije ja sam bio veran Motoroli, što zbog simpatija prema 68k baštini :) a što zbog respekta prema njihovom telekomunikacionom odeljenju, ali... Gotovo svi Motorola telefoni koje sam imao bili su problematični na ovaj ili onaj način, i nisu mogli da se porede sa Nokijom po fičerima i upeglanosti korisničkog interfejsa te sam na kraju i ja popustio.

Ako bi se upuštao u generalizaciju (što nikako ne volim), rekao bih da je Motorolin hw prilično bagovit i da imaju dosta ružan i neintuitivan sw, sa prilično malo funkcija za svoju cenu. Za SE bih rekao da im se softver vuče i da često baguje (ako su servisi puni nekih telefona onda su SE :S:). Nokia je Nokia... i pored svih mana to su i dalje telefoni u samom vrhu tržišne ponude. Samsung sam ja uvek doživljavao u stilu "vidi ove što se trte sa telefonima" - pokušavajući da izgrade ime i korisničku bazu na svojim komparativnim prednostima (proizvođač panela i memorija).

Mislim da su Samsunzi uvek imali najbolje ekrane i najviše memorije u svojoj cenovnoj klasi. Softver im je "manje-više" i zato je Samsung/Android spoj iz raja. Ipak... sve su to generalizacije i ni sam ne stojim čvrsto iza svega napisanog što predstavlja samo neki utisak koji sam stekao kroz lično i iskustva ljudi iz moje okoline.
 
Poslednja izmena:
SE je izmislio imenik za svaku Nokiju, pogotovo Symbian. Tačka. :)
 
SE je izmislio imenik za svaku Nokiju, pogotovo Symbian. Tačka. :)
To sam čuo od svakog ljubitelja SE. :) Moj kum se kune u SE korisnički interfejs, a naročito imenik.

Ja sam poslednjih par godina na Simbijanu i kada sam imao priliku da vrtim neke SE telefone po rukama primetio sam samo integraciju imenika i kalendara, koja kod Simbijana praktično ne postoji već se rešava zasebnim aplikacijama koje isčitavaju rođendane i godišnjice iz kontakata i kreiraju unose u kalendaru. Ali to je i glupo porediti... Symbian je jednostavno toliko moćan i fleksibilan da nema šta ne može da se uradi i kastumizuje.

Ipak... posebno dugme za vraćanje unazad u meniju mi je totalno glupo i nepotrebno (verovatno stvar navike). Drugo, stavke u meniju su prenabijene. Trebalo je da ostave malo više prostora između njih (teksta) po cenu toga da se umesto 6 ili 7 istovremeno vidi samo njih 5 ili 6. Mislim, dosta im je do neukusno i nepregledno urađeno na skoro svim telefonima. Valjda im je to kao neki fazon... ne kapiram. :trust:

Bilo kako bilo, sto ljudi sto ćudi... Ne možeš uvek svima udovoljiti, a i o ukusima ne vredi raspravljati, tako da... :)

U zaključku: ne verujem da i jedan proizvođač ima drastično više škarta od ostalih (možda pojedine serije telefona, ali ne i globano) jer bi ubrzo propao.
 
Poslednja izmena:
Ja mislim da je nemoguće izvoditi takve generalizacije a da se ne ogrešiš o realno stanje stvari.

Prvi Samsung koji sam imao je bio X100, koji je tada za male pare pružao neverovatan ekran i gomilu memorije. Žena je malo kasnije uzela isti takav samo u clamshell varijanti - X460. Oba telefona su nas lepo služila godinama, ali su pred kraj zvog radnog veka počeli da gube prijem (piše "Limited service"). Simptomatično je što su i jedan i drugi telefon imali identičan problem, a posle smo čuli da su te serije Samsunga poznate po tome. Ipak, žena je tek pre koju nedelju zamenila svoj telefon sa Wave-om, a problemi sa gubitnom signala na njenom X460 su se čak i proredili (jednom u 3-4 meseca). :)

Drugi neki Samsunzi koje imamo u firmi rade odlično, dok (stare-jeftinije) Nokije često imaju problema sa baterijama i gubitkom kontakta na tastaturi i/ili ekranu.

U samim začetcima mobilne telefonije ja sam bio veran Motoroli, što zbog simpatija prema 68k baštini :) a što zbog respekta prema njihovom telekomunikacionom odeljenju, ali... Gotovo svi Motorola telefoni koje sam imao bili su problematični na ovaj ili onaj način, i nisu mogli da se porede sa Nokijom po fičerima i upeglanosti korisničkog interfejsa te sam na kraju i ja popustio.

Ako bi se upuštao u generalizaciju (što nikako ne volim), rekao bih da je Motorolin hw prilično bagovit i da imaju dosta ružan i neintuitivan sw, sa prilično malo funkcija za svoju cenu. Za SE bih rekao da im se softver vuče i da često baguje (ako su servisi puni nekih telefona onda su SE :S:). Nokia je Nokia... i pored svih mana to su i dalje telefoni u samom vrhu tržišne ponude. Samsung sam ja uvek doživljavao u stilu "vidi ove što se trte sa telefonima" - pokušavajući da izgrade ime i korisničku bazu na svojim komparativnim prednostima (proizvođač panela i memorija).

Mislim da su Samsunzi uvek imali najbolje ekrane i najviše memorije u svojoj cenovnoj klasi. Softver im je "manje-više" i zato je Samsung/Android spoj iz raja. Ipak... sve su to generalizacije i ni sam ne stojim čvrsto iza svega napisanog što predstavlja samo neki utisak koji sam stekao kroz lično i iskustva ljudi iz moje okoline.

Ne generalizujem stvari u toj razmeri, vec jednostavno sam zaticao mnogo ljudi jos dok je servis bio na Vozdovcu, cak i neke prijatelje, koji dolaze vec par puta zbog istog telefona, razliciti modeli sve, a servis tolko prebunkiran da se cekalo na sam prijem telefona 15+min, takodje moja sestra ima 2 samsunga oba su se kvarila u garantnom roku, tako da mislim da osnovano kazem(sto verovatno neki serviser i moze da potvrdi) da su Samsunzi novije generacije podlozni kvarovima nenormalno i zato sam samo savetovao momku ako moze nek obidje Samsung iz mojih vise iskustava sa njima.
 
Nema veze sto si potpisao, mozes preci na bilo koji od ovih paketa, samo pretplata mora da kosta vise od ove koju si potpisao...
 
Nazad
Vrh Dno