Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Ne znaju oni gde im je glava a ne s kim sklapaju ugovor.Osecam da ima ljuidi koji su i sa laznim dokumentima i bez adresa sklapali ugovore..Meni par meseci vec dolazi cudan racun na adresu, koji glasi na neku zenu.Prvo sam mislio da je greska, pa onda uporedio sve sifre na racunu, poklapa se u potpunosti sa mojom adresom i siframa na racunima.Naravno uz racun idu i opomene za neplacene racune i dug samo raste.
Odem u poslovnicu, kazu greska verovatno u kucanju adrese prilikom sklapanja ugovora, ne brinite nista, bacite slobodno, to sa vama nema nista..a mogu da se kladim da je ta uzela paket, uzela verovatno i neki telefon uz paket, lupila moju adresu i utekla.Jer korisniku se posalje i poruka sa sifrom i pozivom na broj i koliki racun treba da plati, tako da uvek postoji nacin da se racun plati.
 
Ljudi jel ima neko problema poslednjih nedelju dve dana sa mts?Cesto sam nedostupan,ja kad zovem cesto mi sekretarica kaze da sam izabrao nepostojeci broj ili da je neko drugi nedostupan a nije.Najvise mi se desava ovo sa nepostojecim brojem.Imam dosta ljudi u imeniku koje kad zovem mts sekretarica kaze da sam izabrao nepostojeci br.Jel vam se desava sta od toga?
 
^ MTS radi ribrending, sve usluge pod jednom kapom, bez podele na MTS, Open i sl. Reklama je snimljena za vikend, trenutno u postprodukciji, i uskoro krece. ;)
 
^Možemo li očekivati neke nove akcije/promocije, zbog tog rebranding-a?

Mislio sam da sutra produžim ugovor, ali nije problem da sačekam. :d
 
Нешто ће да понуде, Телеком још није продат па морају да одржавају акције ... а иначе још није промењена информација о 50% попуста па нешто нисам сигуран у продужење. Чудно да су ти званично рекли а недељу дана касније још није промењено на сајту.
 
Jos jednom zvao MTS, potvrdili da 50% vazi do kraja septembra i da ce na sajtu uskoro biti azurirano. Thumbs up! :)
 
Нешто ће да понуде,

Možda ovo ?

Kod:
Prepaid kartica na poklon!

23.03.2015

Sve nove i postojeće korisnike koji do 30. aprila 2015. godine potpišu ugovor na određeni vremenski period za bilo koju od naših usluga (Postpaid, Kontrola troškova, Box, Internet, fiksni), očekuje poklon prepaid kartica sa bonusom dobrodošlice.

U prepaid vodiču*100# možete da odaberete bonus Uzmi besplatno koji najviše odgovara vašim potrebama. Bonus je novčani i možete da ga iskoristite u periodu od sedam dana, za prepaid saobraćaj naznačen u okviru aktivirane opcije.

Novčani bonus dobrodošlice Uzmi besplatno vam nudi mogućnost izbora jedne od dve opcije:

Sve 7 dana - 100.000,00 dinara za mts pozive, SMS i Internet u domaćem saobraćaju. Bonus možete da iskoristite u periodu od sedam dana od dana dodele bonusa. Kod za proveru stanja je *108#.
6 meseci po 1.000,00 dinara za saobraćaj koji odaberete:
Pozivi 6 meseci – za pozive u mts mreži
Poruke 6 meseci – za SMS u domaćem saobraćaju
Internet 6 meseci – za Internet u domaćem saobraćaju
Tokom perioda od šest meseci od aktivacije, svakih 30 dana od dana dodele prethodnog bonusa biće vam automatski dodeljen bonus u iznosu od 1.000,00 dinara. Nakon dodele bonusa, dobićete SMS poruku sa obaveštenjem. Bonus možete da iskoristite tokom narednih sedam dana. Kod za proveru stanja je *108#.
Da biste koristili bonus Uzmi besplatno, potrebno je da prepaid karticu aktivirate do 30. aprila 2015. godine.

Telekom Srbija zadržava pravo izmene uslova promocije.


Mene interesuje ovaj bonus internet, da li ću ga imati sve vreme u toku tih 6 meseci, tj koliko je to u MB 1000 din? To je nešto oko 15MB, možda bolje KT500.
 
Ja sam u ponedeljak tj. 23. produzio ugovor, ali nisam dobio nikakvu poklon prepaid karticu... [emoji3]
 
Baš su velikodušni: 100.000,00 dinara ali važi samo 7 dana i može samo ka MTS mreži. U, jee. :sceptic:

Usput, 50% popusta sigurno važi do kraja septembra, iako i dalje nije promenjeno na sajtu.
 
Hoće pre prodaje da što više povećaju broj korisnika,jer su se možda malo više osuli nego što su se nadali.
 
Evo da potvrdim da 50% popusta vazi do septembra. Juce mi rekli u poslovnici, pri potpisivanju ugovora
 
Info od pre pola sata sa facebook-a

zvanično obaveštenje, Zbog velikog interesovanja korisnika, postpaid promocija, u okviru koje možete da ostvarite popust na mesečnu naknadu od čak 50%, produžava se do 30. juna 2015. godine.
 
Da li sestra nije dobro razumela, nosila je sim karticu da iseku u poslovnici, ali nije moglo, jer je starija, pa su joj ponudili novu, besplatno ?
 
Da, i ja mislim da će ipak naplatiti na kraju meseca. Ne znam u kojoj je poslovnici bila, ali neka ode u poslovnicu na trgu Nikole Pašića tamo su meni više puta sekli kartice besplatno.
 
Није проблем у сечењу него у картицама, оне старе имају мало већи ... чип или како се оно већ зове и то прелази димензије микро картица. Ја сам скоро узео две КТ картице па су их на лицу места исекли. Касније сам однео неколико старих да понове али није могло, једна мало старија је некако и могла али најстарија никако. Питао сам да замене али је тип предложио да проба да исече ону средњу па ако не успе, онда ће да замени, каже ... зашто да плаћаш ако успе сечење? Тако да вероватно наплаћују, осим ако нису увели бесплатну замену у неким случајевима.
 
Jel neko zna sta se desava sa MTS-ovom ponudom tableta uz pakete? Nesto gledam da uzmem neki net za plac pa da usput uzmem i tablet, za sada jedino sto mi se svidja je Lenovo tab S8 kod telenora, 1290 net na tri godine i 10k za tablet.
 
^ Za tri godine ce net potrebe i net paketi visetruko da se promene.
 
Pa cu taman za 3 godine kad se visestruko promene da uzmem i nov tablet, nego mene interesuje sada, danas, sutra, za mesec dana. Sve se menja visestruko u roku od tri godine...
 
^ Mislim da je za net paket 3 god mnogo. Ugovorom ces se vezati za jedan, ne znam koliko ce kasnije biti fleksibilni kada budu menjali, unutar 3 god. Verujem da ces moci da predjes na paket iste cene ili skuplji, jer novi paketi imace vise MB.
 
Za recimo 70+% poziva u MTS mreži, da li uzeti 2 broja, (dual sim telefon) "Priča" za 300 din (100min+100sms) i KT500 za 250din (500+1000 din + 150mb) ili samo Miks M za 700 din (300min+400sms+500mb) ? Ukoliko zafali bonus kredita, mogu da pređem i na KT1000, opet za slične pare koliko je i Mix M.Mislim da je 150mb dovoljno.
 
Koliko minuta ti treba? mTel kartica + Prica?
 
Kod:
Usluga	Trajanje poziva/
Količina podataka	Cena (din)
Pozivi u mt:s mreži	00:54:26	0

Pozivi izvan mt:s mreže u domaćem saobraćaju	00:21:00	0

SMS u domaćem saobraćaju	85	0

Kod:
Pozivi u mt:s mreži	00:54:54	0

Pozivi izvan mt:s mreže u domaćem saobraćaju	00:45:59	0

SMS u domaćem saobraćaju	174	0

Međunarodni SMS	6	60,00

Kod:
Pozivi u mt:s mreži	02:51:26	0

Pozivi izvan mt:s mreže u domaćem saobraćaju	01:09:03	0

SMS u domaćem saobraćaju	143	0

Međunarodni SMS	3	30,00

Poslednja 3 meseca, svakako ne treba preko 100 minuta izvan MTS, net do sada nije imala, ali 150mb iz kt500 za Viber bi bilo dovoljno.

Jel moze preko (MTS) android aplikacije da se proveri koliko je potroseno minuta u mesecu, cini mi se da mora postojati paket sa netom da bi to bilo moguce?
 
Poslednja izmena:
Moze i za Prica paket. Problem sa ovom potrosnjom je sto tebi verovatno treba preko 100 minuta za sve mreze pre nego ti trebaju minuti ka MTSu samo. Pa Prica otpada.
Mada mozes da ides na foru KT za MTS pozive (ali to je 100ak minuta max.) na pocetku meseca, Prica za druge mreze, pa kad se istrosi KT bonus, onda koristis Pricu za sve mreze i nadas da ce biti doovljno :) Ja bi radije Pricu kombinovao sa mTel karticom, izadje slicno mesecno a ima neogranicen net i MTS/TS pozive.
 
Nazad
Vrh Dno