Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Sta je trenutno aktuelno od promocija u MTS-u ? Da li bih mogao da trazim neke dodatne pogodnosti za prenos 3 broja iz Telenora kod njih,od toga jedan data paket?
 
Samo standardnih 50% za voice tj.popust za data paket. Nema kod MTSa nista preko javnog. Svi jednaki :D
 
Iako je vest sa kraja prošle godine, spomenimo da je MTS krenuo u promenu dizajna poslovnica, gde su neki detalji zaista novost: službenik ne sedi preko puta stranke, već do stranke ("na istoj smo strani").

Novi koncept opremanja poslovnica u službi unapređenja komunikacije sa korisnicima

Kompanija Telekom Srbija otvorila je novu poslovnicu u Beogradu, u TC Merkator, i tom prilikom predstavila novi način opremanja prodajnih mesta sa ciljem kvalitetnije komunikacije sa korisnicima. Novootvoreni prostor predstavlja potpuno novi koncept uređenja enterijera koji je zamišljen i realizovan kao mesto koje odaje toplinu životnog prostora svakog od nas, nešto zajedničko što nas spaja, upućuje na prisniji kontakt i neposredniju komunikaciju.

Natalija Jegdić, izvršna direktorka za privatne korisnike Telekoma Srbija, izjavila je da je to samo prvi korak ka potpuno novom doživljaju komunikacije koju kompanija želi da neguje sa svojim korisnicima. „Novi dizajn i nova komunikacija, jednom rečju potpuno novi pristup korisniku, biće odlika naših poslovnica u budućnosti. Poslovnica u kojoj smo danas je prva u nizu i predstavlja na neki način naš pilot projekat za koji smo sigurni da će postići veliki uspeh. Kao i mnogo puta ranije i ovom prilikom Telekom Srbija je omogućio mladim ljudima da sarađuju sa našom kompanijom i pred vama je rezultat te saradnje. Mlade arhitekte i dizajneri koji su radili na ovom projektu pokazali su puno znanja, kreativnosti i hrabrosti da predlože jedan zaista novi koncept, a mi smo bili hrabri da ovaj, rekla bih revolucionarni predlog, prihvatimo i primenimo" - istakla je Natalija Jegdić.

Novi vizuelni identitet predstavljen ovom prilikom osmišljen je tako da bude pre svega u službi korisnika. U novoj poslovnici Telekoma Srbija zaposleni će korisnike opsluživati u neposrednoj komunikaciji sedeći sa iste strane stola, dok će zainteresovani koji čekaju da budu usluženi imati mogućnost da se prolaskom kroz različite zone poslovnice upoznaju sa sve četiri ključne usluge Telekoma Srbija.

merkator.jpg
 
Ako se uzme telefon preko WinWin-a i potpiše se preko njih ugovor sa mts-om, da li se onda plaća ona naknada za 3g od 99 dinara?
 
Da. Odavno su "sredili" taj bug.
 
Mene zanima sledece, uzela sam telefon uz KT 2000, da li mogu da promenim ugovor gde bi pretplata bila isto 2000 dinara? :) bez obzira sto imam telefon uz KT paket...
 
Mozes, ali ne mozes se vratiti na KT posle, do isteka ugovora :(
I mozda nece moci na MiksXL (1999 paket, valjda XL), jer je za dinar jeftiniji :) Ali proveri, to nisam siguran.
 
Ne može se preći sa KT dok traje obaveza ni na jedan pamet.... Samo na veći KT.
 
Nesto su menjali znaci, ja sam mogao ranije preci na Mix sa vecom pretplatom :(
 
O Boze! :D gde mi je pamet bila kada sam produzavala ugovor pitanje je sad... :D
 
Ne može se preći sa KT dok traje obaveza ni na jedan pamet.... Samo na veći KT.

Može da se pređe i na Super, Miks ili Priča pakete, dobija se druga kartica ali je što se tiče Radmile taj problem što je pretplata 2000 dinara pa zbog 1 dinara razlike može da pređe jedino na Miks XXL sa pretplatom od 3599 dinara ili još skuplje Super tarife.
 
U poslovnici traze da se potpise veca tarifa od sadasnje ako se prelazi sa 50% na telefon.

Moze li ovo da se izbegne?
 
Predjes na najnizu tarifu krajem februara, pa onda pocetkom marta uzmes bilo koju uz telefon?
Menjas broj sa nekim :D Ili imas vezu :(
Skoro je neko rekao da ne moze da se prelazi na telefon sada, sem za iPhone, dobro je da moze uopste.
 
Poslednja izmena:
Prelazi se sa 50% - znaci tokom.
 
Nisam znao da moze da se uzme telefon tokom ugovorne obaveze s popustom (osim par meseci pre isteka).
 
Ranije nije moglo, pa je jedno vreme moglo, pa opet ne, sada evo uz uslov.... ko bi ih znao ;)
 
Meni u decembru nisu dali
 
Ja trenutno ne nalazim nijedan telefon da je isplativo uzeti uz paket, ali bas ono... nije isplativo. iPhone mozda ako se gleda sto je na 24 rate, pa moze imati smisla, ali trenutno po oglasima je pala cena, pa vise ni to nije kao pri izlasku.

Kad uvoznici diktiraju cene :(
 
Mislim da se uopste ne isplati uzimati bilo koji telefon na 24 mesecne rate. Ja se patim sto sam svoj uzela na 12 mesecnih rata. Za nauk mi je da kod operatera vise ne uzimam telefone. Primetila sam da su malo poboljsali izbor telefona, mada oni to cesto menjaju, imaju modele koje uvek vrte (Samsung -.-)
 
Naravno da se ne isplati, nikada i nije samo ima tu jedna caka, mnogi ljudi ne mogu da priušte iole pristojan telefon za keš pa su spremni da daju znatno veći novac operaterima zbog mogućnosti kupovine telefona na rate bez dodatnih peripetija plus oni koji tako uzmu telefon i prodaju ga za opet, znatno manju sumu ne bi li došli do keša i zakrpili neke druge rupe. krastavac, takvo je tržište i svi su svesni toga, mi koji kupujemo za keš smo zadovoljni jer možemo da priuštimo potpuno legalnu kupovinu telefona sa regularnom garancijom za manju cenu od zvanične a prodavac je srećan jer ima kome da proda takav telefon tj. uvek može da računa na taj novac po isteku ugovorne obaveze.
Na kraju, svi srećni i zadovoljni :)
 
Колегу је S3 у Теленору испао буквалмо дупло скуље на рачун и рате од мене и МТСу 50% претпкате и телефон који сам узео у Logicu. Узео би и ја можда у МТС да сам могао на мој пакет, не трошим много па мо је М пакет сасвим довољан. А и он не троши много и морао је да узме неки пакет од ~2000 + рата за телефон. Иначе сам тефон је обоје коштао око 40000, ти је били пре две године.
 
Kod operatera treba birati telefon shodno paketu; odnosno telefon koji u tom paketu košta 1din ili najviše par hiljada. Ko onda hoće bolji, uvek može da ga proda za 100-200 eur i dokupi bolji na oglasu. Tih na oglasu će uvek biti po boljoj ceni nego kod operatera, jednostavno mora da bude tako. Naravno, može da bude nekad i nekih izuzetaka...
 
Mislim da se nijedan telefon trenutno ne isplati pored mts-ovih 50%.
 
Pa eto u mts-u, Desire 516 uz Mix M je 4500din ,a može da se proda za ~140eur. Na kraju dođe slično kao da je uzeta tarifa sa popustom, a možda nekome može da znači da odmah "zaradi" ~100eur. Ili da tih 140eur iskoristi prilikom kupovine skupljeg telefona.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno