Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Imao sam i ja 10, ali pre neki dan ,kaze ispunili ste kvotu 5 poruka!
 
1. Meni je i dalje 10, Moguće da su uveli ograničenje za neku grupu korisnika. Grupu možda čine postpaid ili 066 korisnici ili ko zna ko. Baš me zanima ironmanbg koji paket koristiš?


2. Ima li nekoga da je dobio neku ponudu na VOICEmaniji manju od 150din ?
 
Poslednja izmena:
Imam Tipi 064
 
Hvala na odgovoru. Verovatno i ostale isto čeka :-D
 
Novi đački paketi sa telefonima po ceni od 1 dinar!

Tokom promotivne kampanje, od 23. avgusta do 31. oktobra 2010*, učenici osnovnih i srednjih škola mogu, po promotivnim uslovima, da kupe novi đački paket sa telefonom uz tarifni profil mt:s kontrola troškova.

Đacima je sada, uz novi đački paket, na raspolaganju izbor od tri modela telefona – LG GS105 Anna, LG GM205 Brio ili Sony Ericsson J105 Naite i to po ceni od samo 1 dinar, bez poreza. Posebna pogodnost uz model Sony Ericsson J105 Naite je i poklon od 1 GB za prenos podataka koji mogu iskoristiti najkasnije do 31. oktobra 2010.

Promo paket za đake uključuje i tarifni profil mt:s kontrola troškova. Specifičnost ovog profila ogleda se tome što je mesečni račun uvek 500 dinara (sa PDV-om, a bez PUMT-a), a svakog prvog u mesecu dobija se 1000 dinara kredita, kao i bonus od 66 MB za prenos podataka. Cena SMS i MMS poruke je ista - 0,66 dinara, bez poreza. Pored toga, minut razgovora u mt:s mreži noću, vikendom i državnim praznicima je, takođe, samo 0,66 dinara, bez poreza.

Ugovor za đački paket sa telefonom LG GS105 Anna zaključuje se na 6 meseci, dok se ugovor za pekete sa telefonima LG GM205 Brio i Sony Ericsson J105 Naite zaključuje na 24. meseca.

Pravo na zaključenje ugovora u okviru ove kampanje imaju punoletni učenici srednjih škola i roditelji, odnosno staratelji maloletnih učenika osnovnih i srednjih škola. Ugovor ne mogu zaključiti učenici mlađi od 18 godina koji imaju ličnu kartu, već to u njihovo ime, mogu učiniti roditelji ili staratelji.

Prilikom zaključenja ugovora roditelji i staratelji su u obavezi da pored svoje važeće lične karte dostave na uvid i đačku knjižicu deteta. Pored navedene dokumentacije, staratelji dostavljaju i potvrdu o starateljstvu. Punoletni učenici na uvid dostavljaju važeću ličnu kartu i đačku knjižicu.

* Promocija traje dok traju zalihe telefona, a najkasnije do 31. oktobra 2010. godine.

http://195.178.38.47/index.php/Paket_za_djake.html
 
Ističe VOICEMANIA

26.08.2010
100 puta više kredita za razgovore!

Još danas imate priliku da se prijavite za promociju VOICEMANIA koja Vam donosi 100 puta više kredita za razgovore u mt:s mreži, koje možete iskoristiti u narednih nedelju dana.

Pozovete *100# i u mt:s vodiču, u okviru opcije Promocija/ Voicemania pogledajte ponudu pripremljenu specijalno za vas!

Promocija se završava se danas, 26. avgusta.


http://www.mts.telekom.rs/index.php/promocije-pojedinacna/items/istice-voicemania.html
 
Imam ja jedno pitanje kao relativno nov korisnik MTS-ovog postpaid-a...

Zanima me da li kompjuter tacno u ponoc 30/31 prethodnog meseca pravi presek racuna tako da odmah posle dobijamo novi mesecni kontigent besplatnih minuta i poruka???

Drugo sto me zanima jeste da li se trzanje naplacuje kako pre tako i posle potrosenih besplatnih minuta? ( pod trzanjem naravno podrazumevam da mi se neko ne javi a okrenuo sam ga i zvonio mu je fon)

Mozda nije pravi thread ali racunam da se ljudi ovde najvise muvaju pa cu najlakse dobiti odgovor....

P.S.

Sad sam 2 puta okrenuo korisnicki servis i oba puta mi je naplatio deset dinara da bi me odmah posle toga obavestio da nema slobodnih operatera i da probam da nazovem kasnije...... pa ovo je vrhunski bezobrazluk.....
 
Imam ja jedno pitanje kao relativno nov korisnik MTS-ovog postpaid-a...

Zanima me da li kompjuter tacno u ponoc 30/31 prethodnog meseca pravi presek racuna tako da odmah posle dobijamo novi mesecni kontigent besplatnih minuta i poruka???

Drugo sto me zanima jeste da li se trzanje naplacuje kako pre tako i posle potrosenih besplatnih minuta? ( pod trzanjem naravno podrazumevam da mi se neko ne javi a okrenuo sam ga i zvonio mu je fon)

Mozda nije pravi thread ali racunam da se ljudi ovde najvise muvaju pa cu najlakse dobiti odgovor....

P.S.

Sad sam 2 puta okrenuo korisnicki servis i oba puta mi je naplatio deset dinara da bi me odmah posle toga obavestio da nema slobodnih operatera i da probam da nazovem kasnije...... pa ovo je vrhunski bezobrazluk.....

Trzanje se ne naplacuje. U cemu bi bila razlika, da li si ti trzno ili ti se niko nije javio.
Za obracun u ponoc je uglavnom tako, kako si napisao, ali ti to mozes da utvrdis teko posle 10-ak dana, kada proradi stanje ili kada pogledas listing, tj. neces odmah znati da li sy ti tacno u ponoc napravili presek. AKo si bas ispucao sav kredit, i nije ti neophodno, sacekaj da svane.
Naplata neobavljenog razgovora sa operaterom je stvarno veliki bezobrazluk, ali moram ti reci da povratne informacije od MTS-a ne mozes bas uzeti zdravo za gotovo, jer kad oni obracunaju stanje na kraju meseca zna da bude i po koje iznenadjenje, dogadjalo se cak i prijatno.ALi sve u svemu zavrsio sam sa njima.
 
Velika mt:s rock`n`roll ponuda

03.09.2010
Novi CD grupe Električni orgazam uz mt:s prepaid

Za sve ljubitelje rock`n`roll zvuka pripremili smo specijalni mt:s prepaid paket sa novim CD-om legendarne beogradske grupe „Električni orgazam“. Albumom „To što vidiš to i jeste“ ovaj rok sastav obeležava trideset godina postojanja.

Cena novog rock`n`roll paketa je samo 200 dinara, a uz njega dobijate inicijalni kredit od 200 dinara i dodatnih 5.000 dinara kredita za surfovanje koje možete iskoristiti u periodu od 30 dana od dana aktivacije kartice.

Ako u toku meseca dopunite vaš kredit sa ukupno 200 ili više dinara, narednog dana dobijate i specijalni bonus – 200 SMS poruka i 200 MB za surfovanje u domaćem saobraćaju koji možete iskoristiti u sledećih 7 dana.

Požurite, promocija traje dok traju zalihe.

*Bonus kredit možete ostvariti jednom mesečno i to svakog meseca do 31. marta 2011. godine.
el-org.gif
 
* Sviđa mi se što je CD besplatan.
* Sviđa mi se 200 din kredita jer i ovo košta 200din a dobija se i CD.
* Sviđa mi se i 5000 din protoka.
* Ne sviđa mi se što je protok ograničen na 30 dana, pa ova cifra 5000 mi ništa ne bi značila.
* Ne sviđa mi se što nema neki bolji bonus nego samo 7 dana uz dopunu 200SMS-a i 200Mb.


Za ljubitelje El. Org. je fenomenlana ponuda. Kao i za net na mobilnom i po neki sms.
 
I ko hoće OPET da promeni broj ... dakle, neverovatni su. Zašto ne daju: Dođite u orisnički, dopunite sa 200 dinara kredit, i dobijate CD ? ******i bre, totalni ....
 
Žele napumpan broj korisnika a i na žalost okvakvim glupostima oduzimaju konkurenciji korisnike.
Pogotovo onom sa CDom miligram gde uz svaku dopunu od 200din ljudi dobijaju besplatan sms mesec dana.
 
Jel to ima da se kupi po kisocima ili mora u poslovnicu, kao Van Gogh? Danas nigde nisam video da ima.
Ja bih samo disk,...i opet ću silom prilika da piraterišem...jeb'o ih MTS!
 
Idu 066, ali sad koje cifre tacno...ne secam se bas... :)

I koliko ja znam samo u poslovnicama...
 
Dopuni 500 i osvoji 3000 dinara!

06.09.2010
Tvoja prava investicija

Uključite se u novu prepaid promociju Dopuni 500 i osvoji 3000 dinara do 30. septembra, jer svaka prepaid dopuna od 500 ili više dinara donosi bonus u iznosu od 3.000 dinara i to 1.500 dinara za surfovanje i 1.500 dinara za SMS poruke u domaćem saobraćaju i razgovore u mt:s mreži.

Bonus kredit od 3.000 dinara moguće je ostvariti najviše jednom dnevno tokom trajanja promocije i možete ga iskoristiti u narednih 15 dana od izvršene dopune.

Stanje dobijenog bonusa u svakom trenutku možete proveriti pozivanjem odgovarajućeg koda: *108# za bonus za SMS poruke i razgovore, a *105# za bonus koji ste dobili za surfovanje.

Pored toga, od 6. septembra važe nove cene za prepaid korisnike, u zavisnosti od tarifnog paketa. Za sve mt:s prepaid korisnike, osim za korisnike TIPI tarifnog profila, nova cena SMS poruke je 2,9 dinara, dok će u 066 prepaid paketu dopisivanje noću, vikendom i praznicima koštati 0,9 dinara po poruci.

Takođe, korisnici 066 prepaid paketa obavljaće razgovore u mt:s mreži po ceni od 6,9 dinara po minutu, odnosno za 0,9 dinara ako pozivaju noću, vikendom i praznicima. Korisnici ovog paketa za pozive iste dužine izvan mt:s mreže izdvajaće 9,9 dinara, kao i korisnici TIPI paketa, dok je u TOKI tarifi uspostava poziva od danas 3,9 dinara.

Detaljnije informacije o svim prepaid tarifnim profilima možete pogledati OVDE.

*Telekom Srbija zadržava pravo na izmenu uslova promocije.

Napomena: Sve navedene cene su bez pripadajućih poreza.
http://www.mts.telekom.rs/index.php/promocije-pojedinacna/items/dopuni-500-i-osvoji-3000-dinara.html
 
Uništili su 066 prepaid koji je imao najjeftinije poruke 0,66 bez poreza. Sad je za poruke povoljan samo prepaid TIPI ili postpaid sa određenom količinom poruka.
 
Na TIPI su poruke 1din a na 066 0.9din. Za one koji salju puno poruka i ova ralizka je bitna.

Ocekivao sam povecanje cena. Novi operater mora da ima prostora za zaradu i promenu cena a sa onako vise manje niskim cenama nije bilo moguce.
 
Aha nisam video taj detalj. A 066 je po starom bila 0,66+porezi non stop. Ako je tako mts nije baš najnormalniji.
 
Ali promena na 0.66 je sokantna. Ne mogu da verujem da im palo na pamet sa 0.66 na 2.9 pa makar u bilo kojoj situaciji. Nenormalan potez.
 
Uz promociju su uvalili poskupljenje.... vec vidjeno!!!!!
 
Jel treba da stigne neko obavestenje u vidu sms-a o toj promociji nakon uplate? Pitam posto sam uplatio jutros 500 din i za sada nista.
 
Jel treba da stigne neko obavestenje u vidu sms-a o toj promociji nakon uplate? Pitam posto sam uplatio jutros 500 din i za sada nista.

Ja uplatio juče i do sada nema ništa od bonusa (provereno na *105# i *108#) i zvao sam call centar 789 i rečeno mi je da su prosledili nalog sa zahtevom za dodelu bonusa (i da se kao mnogo izvinjavaju).

PS. 3 sata nakon poziva call centra i dalje ništa od bonusa :mad:

poz
 
Nisam bash u toku, ali znam da zadnji put kada sam gledao nije bilo.
Ja sam an starom MIX 1000 i nisam menjao kada su uveli ove nove pakete, i sad neshto gledam, zar je moguce da ne postoji paket 065 koji ima mesecno neke besplatne megabajte 10,20,100?
I zashto su ukinuli one DATA i SMS dodatke, jer ne moze 5-6 predefinisanih paketa zadovoljiti more korisnika, meni na primer treba mnogo vishe poruka nego shto mix 1000 nudi, ali mi takodje trebaju i ti minuti, mozda malo manje, a treba mi i megabajti, pa sad ako oni ne daju na pocetku zashto bar ne mogu po nizoj ceni da uplatim sebi
Strashni su
Kakvo je stanje sa drugim operaterima, ja sam vidjao neke reklame skoro svi daju sada neke mb za surf, ima li boljih solucija?
 
Nazad
Vrh Dno