Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Stajalo na prvoj strani aplikacije, a kada se udje na stanje racuna uopste nije bilo stavke internet. Evo jutros stoji 515 mb. Bilo do njih nesto.
 
Па на атачменту уз питање је стајало 519МВ а не нула. Дешава им се, понекад је потребан рефреш.
 
Vid budale mene :-D nisam ni gledao kada sam drugi put usao da slikam ekran. Prvi put je bilo nula a posle toga se verovatno osvezilo :-D
 
Jel' se i vama desava da vam opet trazi registraciju aplikacija? Nisam shvatio da li je do necega oko cache-a mozda, restarta fona, ili sasvim slucajno... ali evo, u 2 meseca ili koliko vec radi, 3-4x mi je ponovo trazila registraciju.
 
I onda moram da resetujem fon, jer mi reminder stalno javlja propušten sms, koji se naravno nigde ne vidi.
 
Jel neki uspeo da uzme telefon preko MTS-a, na rate, a da nije korisnik njihovih usluga i ono što traže 6 meseci i računi 1000 dinara?
 
Jeftiniji telefon, da, bez problema.
Nesto jace, mozda uz vezu, ali ne mora bas 1000 biti limit, Gedzi su evo za iPhone 6 64GB dali uz manje racune/staz.
 
Jel 19.000 jeftino? :d

Ja bih presao kod njih, ali ako ne moze onda nista :)
 
Ako toliko kosta telefon u najnizoj tarifi, moze proci.
Sta ti treba?
 
Nije u najnizoj je vise. U mojoj za 2000 je 19k. 5c.
 
Ako imas fixni/ADSL na ime roditelja, neka oni potpisu ugovor, a posle neka ga prebace na tebe, ako ti je bitno.
 
Topla preporuka - 5c izbegavaj. Interna memorija 8gb, realno 5gb, ne postoji slot za memorijsku, brzo krene da trokira, upgrade obično zahteva da imas par gb slobodno, ako nemaš, moraš preko kompa i iTunes-a. Sestra ga je uzela, pored svega toga ima i problem sa satom - kako ugasi ekran, sat stane sa radom. Prelazak sa iOS7 na iOS8 nije rešio problem. Žestoko precenjen telefon.
 
Sta se desilo sa internetom. Nisam u januaru uopte proveravao stanje, a internet koristim na drugoj kartici tako da je malo nemoguce da dam sve potrosio.


Edit: proverio sam u settings-data usage i kaze da sam do danas na postapid kartici potrosio 70 mb interneta.

Sad se i meni to dešava...

16-01-2015-001.jpg
 
Da. Ta provera stanja ne radi kako treba. Meni je na mobu pisalo da sam potrosio 100mb a na mts apk oko 400mb. Ili oni kradu ili je neki ozbiljan bag
 
Dosta im buguje izgleda ovaj noviji Centar app.
Pogledajte na mts.rs/stanje (preko 3G veze, ili se ulogujte na MojTelekom).

Ja imam samo jedan broj na kome mogu da proverim i sve je OK.

Inace, da li neko ima postpaid (obican Mix/Prica) na firmu i moze da se loguje na MojTelekom? Za brojeve koji su Biz nije problem i ide na drugi portal, ali za tarife koje su za fizicka lica, izgleda ne moze uopste :(
(i u poslovnici ne znaju, samo su nam napravili login, ali nas odmah izbacuje, a u poslovnici ne znaju nesto vise)

I da li neko zna da li moze da se prebaci broj firme na biz tarifu? (da li je uopste moguce sa/bez ugovora, i da li mora neki minimum da ide po firmi?).
 
Topla preporuka - 5c izbegavaj. Interna memorija 8gb, realno 5gb, ne postoji slot za memorijsku, brzo krene da trokira, upgrade obično zahteva da imas par gb slobodno, ako nemaš, moraš preko kompa i iTunes-a. Sestra ga je uzela, pored svega toga ima i problem sa satom - kako ugasi ekran, sat stane sa radom. Prelazak sa iOS7 na iOS8 nije rešio problem. Žestoko precenjen telefon.

Mislio sam malo da promenim, pa ako ne, da ga prodam :)
 
Jel ima kakav internet dodatak za stare miks pakete?
 
Ajde sto sam dok sam u romingu Rep.Srpske bio i dobio za 3 razlicita sms-a sad vec oko 35 puta iste te poruke,to je konacno vec prestalo,ali juce aktiviram onu ekspres dopunu tj.odem u minus do sledece uplate kredita i evo od juce do danas 10 istih poruka dobijam od te dopune da ce mi skinuti 60 i kusur kinti pri prvoj uplati kredita i bla bla bla fore,ja sam uvek znao da su ocajni,ali ovoliko to sam se tek od nedavno uverio.
Da ne bude zabune MTS drzi i ovde i tamo mrezu,da nije ovoliko zalosno,bilo bi presmesno.
 
Poslednja izmena od urednika:
[MTS] Postpaid paketi i promocije (ili telefon ili 50% - NE MOZE zajedno)

Na Moj Telekom ili kako se vecć zove, pojavilo mi se da je račun storniran i izdali su mi novi račun koji je umanjen z onu nebulozu. Na kraju se sve dobro završilo, ali od mene minus za njih.

Da li neko zna da li misle da MTS centar aplikaciju naprave i za IOS.? Toliko se hvale time što prodaju iPhone, a podrška nula.
 
Poslednja izmena:
Na Moj Telekom ili kako se vecć zove, pojavilo mi se da je račun storniran i izdali su mi novi račun koji je umanjen z onu nebulozu. Na kraju se sve dobro završilo, ali od mene minus za njih.
Znaci kao sto rekoh :) Nazalost, problem je verovatno, kao sto sam odavno pomenuo (pretpostavka je i tada i sada), u tome sto je sistem napravljen za tipicne situacije, a za sve van toga, samo uz odobrenje glavonja nesto moze da se uradi.
A ovo nije bila tipicna situacija, pa nije mogao radnik da sam sredi.
Ili je nesto lose odradio, posto za KT npr. postoji mogucnost da radnik lose uradi ugovor.

krastavac, na takve stvari mora covek biti spreman. Da imam jedan jedini broj, najniza tarifa, verovatno se ne bih cimao (pod uslovom da me kod Telenora ne bi kostalo 500 dinara vise nego kod MTSa, tj. ako bi mi dali popust 50% na najnizi PiS).
Ali, posto imam >10.000 potrosnju kod njih (oko 7.000 kao fizicko lice, i jos nekih 7-8.000 u firmi, sve KT brojevi trenutno), vredi mi da se cimam. Ali za sve te racune, ja sam imao 3-4 cimanja zadnjih 5-6 godina. I u njih racunam "cimanje" kada su menjali cene saobracaja van Mix paketa (sto mi nije smetalo, vec sam samo iskoristio da predjem na KT sto inace nije moguce tokom UO), kao i sto sam morao jednom da zovem 789 da bi obracunali popust na zadnji mesec KT tarife (prvi ili zadnji mesec zeznu uvek i nema popusta, greska u sistemu, koja izgleda i dalje postoji).

Da li neko zna da li misle da MTS centar aplikaciju naprave i za IOS.? Toliko se hvale time što prodaju iPhone, a podrška nula.
"Radi se na tome", ali ne ocekuj nista pre prodaje :( (procena)
 
Ne, ali mogu da zeznu, i da umesto da ima popust odmah, nema ga, vec tek od sledeceg meseca.

Vidjeno u praksi - nekad odmah pocinje popust, nekad tek od sledeceg meseca. Isto i za zadnji mesec - licno sam imao oba slucaja.
 
Verovatno je bilo price dosta u vezi ovoga ali tek sam danas to video...
Koristim paket mix net xxl 50% i racun je oko 1600 dinara, u paketu imam 1500 minuta 3000 poruka i 3gb protoka.
Sad udjem na Telekom.rs kad ono "novi paketi"
Izmislili nove pakete da podignu cene, smanje minute, mb i poruke.
Sad u paketu koji je 50% i kosta 1800 dinara dobijam duplo manje protoka. Sramota.
 
Ja sam pricao godinama, samo vi kudite MTS i prihvatajte podizanje cena Telenora, i placacete :D
 
Verovatno je bilo price dosta u vezi ovoga ali tek sam danas to video...
Koristim paket mix net xxl 50% i racun je oko 1600 dinara, u paketu imam 1500 minuta 3000 poruka i 3gb protoka.
Sad udjem na Telekom.rs kad ono "novi paketi"
Izmislili nove pakete da podignu cene, smanje minute, mb i poruke.
Sad u paketu koji je 50% i kosta 1800 dinara dobijam duplo manje protoka. Sramota.

Bezobrazno...
 
Verovatno je bilo price dosta u vezi ovoga ali tek sam danas to video...
Koristim paket mix net xxl 50% i racun je oko 1600 dinara, u paketu imam 1500 minuta 3000 poruka i 3gb protoka.
Sad udjem na Telekom.rs kad ono "novi paketi"
Izmislili nove pakete da podignu cene, smanje minute, mb i poruke.
Sad u paketu koji je 50% i kosta 1800 dinara dobijam duplo manje protoka. Sramota.
Potpisi do kraja januara, popust na 12 meseci da iskoristis bar ove duple megabajte do kraja godine.
 
Nazad
Vrh Dno