Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Bilo je do 31.12.
 
Kada se uzima telefon na rate uz produženje ugovora preko mts jel to mora u poslovnicama njihovim ili može i u handyju,win win i kod drugih koji imaju ugovor sa njima?
 
A šta ti onda kaže telefon (ako je Android), koliko je to MB:p

Imam iPhone i uopste mi ne pise koliko imam mb kada gledam stanje vec moram da udjem na mts.rs/stanje gde mi pise -23mb.
Btw nije mi sad jasno da li ce mi oni te mb oduzeti na pocetku sledeceg meseca ili ne, posto u ugovoru pise kada mi istekne brzi net, da i dalje mogu da koristim internet saobracaj, samo po manjim brzinama, besplatno.
 
Nece.
ali pitao je sta ti softver telefona kaze za potrosnju a ne MTS. Data Usage na androidu. Ima nesto slicno na iPjone.
 
Ako si MiksM, eto, nema ;)

Inace, bas ne volim ovo sto stare korisnike stavlja u goru situaciju nego nove, ili ne da pogodnosti jer je ranije potpisan ugovor. Kad se setim da su davali tablet, samo da su moji 2 dana sacekali! :)

to nam je srecna nova ;)
 
A telefoni iz Handy-a/WW-a ne idu na rate??
 
Ako si MiksM, eto, nema ;)

Inace, bas ne volim ovo sto stare korisnike stavlja u goru situaciju nego nove, ili ne da pogodnosti jer je ranije potpisan ugovor. Kad se setim da su davali tablet, samo da su moji 2 dana sacekali! :)

to nam je srecna nova ;)

Svuda je takva situacija, i kod internet provajdera. Umesto da izadju u susret starim korisnicima, njih bas zabole.
 
Kada se uzima telefon na rate uz produženje ugovora preko mts jel to mora u poslovnicama njihovim ili može i u handyju,win win i kod drugih koji imaju ugovor sa njima?
Не знам цене у Хендију али оне у WW су толике да се ни кредит не исплати.
Inace, bas ne volim ovo sto stare korisnike stavlja u goru situaciju nego nove, ili ne da pogodnosti jer je ranije potpisan ugovor. Kad se setim da su davali tablet, samo da su moji 2 dana sacekali! :)
Свакоме по нека промоција. Ја сам у добро време потписао нови уговор и на порталу пише дупли подаци ... али сам узео Причу са 0 бајтова по макс брзини па су ваљда то дуплирали. ;)
 
^Da, ne verujem šta vidim, radi i provera interneta, mts je izgleda uveo neke novine od N. godine.
 
Da, sad sam probao (ni sam ne znam zasto, neka intuicija ili sta vec...?!) *797# i dobijem sve podatke istog trenutka. Verovatno su promenili softver kao sto je pricano vec mesecima... Kako god, valjda ce ovo da bude trajno.

Inace, ne mora da se ide u poslovnicu za produzenje ugovora. Pozivom na 733 se sve zavrsava, provere jos jednom isti dan ili sutradan (druga sluzba proverava i detaljno kazu sve informacije, iznenadjujuce ljubazno i detaljno!), ugovor/anex dodje brzom postom na kucnu adresu i to je to.

Da... kako sam kod njih informisan, sada moze da se menja paket svakog meseca na veci ili manji ma koji da stoji kao osnovni u ugovoru. Mislim, to vazi za sve koji su pod ugovorom od 50% popusta (taj sam) a do sada nije moglo da se ide ispod paketa koji je inicijalan po ugovoru, za one sa uzetim telefonom verovatno ne vazi.


Pozdrav!


@NennadS - na *797# nema info o protoku... ili ima neka druga fora? Preko kompjutera?
 
Poslednja izmena:
Inace, ne mora da se ide u poslovnicu za produzenje ugovora. Pozivom na 733 se sve zavrsava, provere jos jednom isti dan ili sutradan (druga sluzba proverava i detaljno kazu sve informacije, iznenadjujuce ljubazno i detaljno!), ugovor/anex dodje brzom postom na kucnu adresu i to je to.
А не, за продужење уговора се оде у неку радњу на Е или WW јер они то најбоље ураде. ;) Тачније, до сада је било најбоље, сада вероватно мењају правила.
 
Ima li ko da je menjao paket u Decembru? Meni su rekli da promena počinje od 1. u mesecu, a MT:S aplikacija i dalje prikazuje Mix S, umesto Mix M. Možda sam nestrpljiv, ali zar se to ne odrađuje automatski?
 
Moracu da ih pitam da li cu dobiti dupli net ako se prebacim sa Mix M na Mix M u torku promotivnog perioda za x2 internet.
A sto se tice provere stanja, ja proveravam preko telefona na mts.rs/stanje mada nekad me prebaci na moj mts pa moram da se ulogujem, ne znam zasto...
 
Ima li ko da je menjao paket u Decembru? Meni su rekli da promena počinje od 1. u mesecu, a MT:S aplikacija i dalje prikazuje Mix S, umesto Mix M. Možda sam nestrpljiv, ali zar se to ne odrađuje automatski?

Ka sam u novembru nenjao i odmah je promenjen.
 
Moraću ih zvati onda, posle praznika. Uvek neka frka.
 
Sad proveravah stanje na paketu Prica .. nisam znao da se sada prenose i minuti u mrezi . pise 200 min ka svima .. 2000 min u telekom mrezi i 200 sms ... ;-)))
 
Kaze da se sve prenosi (minuta/SMS) - mada, minuti unutar MTSa su bas ono sto mi ne manjka sada :D (ziveo mTel CG roming promo!)
 
Uf, 30og sam saznao za tu foru sa mtel-om. Taman sam zaboravio i sad me podsećaš da se nerviram.
 
mada, minuti unutar MTSa su bas ono sto mi ne manjka sada :D
Ја прекјуче активирао две припејд картице које ми је мт:с уваљивао ових дана па активирао ону бесплатну опцију. Сада на обе имам по 10000 минута у мрежи и 10000 СМС које морам да искористим до 7. јануара само што не знам како да то изведем. :) Једино ће да послужи 100МВ за мало играња.
 
Sram ih bilo.. 7 dana je 10.080 minuta, skrtice ne daju mizernih 80 minuta da se iskoriste u 7 dana! /sarcasm

(e TO se zove politicki spin :D)
 
Ima li ko da je menjao paket u Decembru? Meni su rekli da promena počinje od 1. u mesecu, a MT:S aplikacija i dalje prikazuje Mix S, umesto Mix M. Možda sam nestrpljiv, ali zar se to ne odrađuje automatski?
Zvao sam ih u toku jutra, i aktivirali su mi novi paket pre nekih pola sata. Ipak se mora malo i pogurati, nije sve automatski :)
 
Ma jeste, nego je to onda neko zabrljao :) (taj neko je mozda i sistem :))
 
MTS diletanti

Ja ću postaviti novu temu, a moderatori neka urade šta misle da treba. Moja supruga je 10.1.2014. prešla iz Telenora u MTS i potpisala ugovor na 50% popusta na 12 meseci. Početkom decembra ove godine otišli smo u MTS poslovnicu da pitamo da li može da otkupi svoj ugovor i da oslobodi svoj broj ugovorne obaveze. Dobili smo decidirani odgovor da ne može. Pošto se tada pojavila mogućnost da se iPhone uzme uz BOX paket, pitali smo da li je to moguće i radnica uMTS-u nam je rekla da nije nikakav problem i da može odmah to da se odradi. Pošto je BOX na moje ime morali su da urade ustupanje broja u ovom slučaju meni i posle par dana odradili su ubacivanje tog broja u BOX. U međuvremenu je stigao i naručeni iPhone i sve je delovalo OK. Ali juče stiže poruka da je naš račun za decembar mesec preko 52.000rsd! Naazovem Telekom da vidim o čemu se radi i ispostavi se da su nam naplatili 45.000 rsd za prevremeno raskidanje ugovora. Sutra popodne idem u poslovnicu da vidim kako da to ispeglamo. Pri tome u toku cele ove operacije niko od zaposlenih u Telekomu nije spomenuo bilo kakve penale....
 
Nazad
Vrh Dno