Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Upravo iz winwin na Terazijama... Info : vauceri od nove ce se dobijati samo uz kupovinu telefona iz mts ponude kod njih... Vise nece biti moguće uz broj i popust....tako da pozurite
Можда не знају да је мт:с продужио акцију 50% до краја марта.
 
Ta akcija od 50% ce trajati sve dok se mts ne proda nekim strancima.
 
Podneo sam zahtev pre dva dana preko webshopa za prelazak sa prepaida na postpaid, promocija 50% bez telefona, juce su me zvali iz MTS-a samo da potvrde zahtev. Pa me interesuje koliko ce im trebati da mi posalju ugovor da potpisem i da me prebace ?
 
Zna li neko da li u Emiju moze da se uradi 50% aneks i dobije vaucer ili se vaucer dobija samo uz kupovinu telefona.
Ne javljaju se ni na jedan telefon koji imaju na sajtu, pa od njih ne mogu da iscupam tu informaciju.
 
Hmmm, sto?
Za ostalo nemam pojma..

Šta "sto"?
Ako misliš na dva dolaska, prvo je potpisan ugovor za prelazak iz Telenora u MTS u najmanji paket. I u tom paketu je kartica bila jedan dan. Tako su bar rekli u WinWin, a onda je dan-dva bila u zelenom paketu. Aneks je bio za dvogodisnju ugovornu obavezu uz 50% popusta.

A otišli bi na drugo mesto, jer predpostavljam da bi to bilo rešeno od jednom u nekoj MTS poslovnici.

U svakom slučaju, vaučera i dalje nema.
Kao nešto se promenilo, pa sada imaju neki problem da ga izdaju.
 
Zna li neko da li u Emiju moze da se uradi 50% aneks i dobije vaucer ili se vaucer dobija samo uz kupovinu telefona.
Ne javljaju se ni na jedan telefon koji imaju na sajtu, pa od njih ne mogu da iscupam tu informaciju.
Može, ja uradio

Odradio i ja, da potvrdim jos jednom da moze. Inace, do juce nisam imao pojmao ovoj akciji. Bio za vikend do najblize poslovnice Mts-a i odustao kad sam video koja je guzva. Sva sreca, za dva broja kupio par sitnica za 4K.

Dodatna info: Vaucere dele do nove godine, a vaze mesec dana. Ne mogu se sabirati.
 
Да поновим, звао сам кол центар и рекли су ми да ваучери важе само до краја године иако на самом ваучеру пише другачије. Мораћу опет да проверим.
 
A januara ocekujte vece cene svega, manje rada, i cekanje dok nesto dodje.

Hocu reci, mislim da nema smisla uopste razmisljati da li vazi posle NG - iskoristite odmah.
 
Ja sam iskoristio odmah, ali mi je radnik rekao da vaze mesec dana i tako je pisalo na vauceru. E sad, da li me je lagao, nije mi delovao u tom fazonu. Jedino ako ni on ne zna da je to promenjeno.
 
Ja sam iskoristio odmah, ali mi je radnik rekao da vaze mesec dana i tako je pisalo na vauceru. E sad, da li me je lagao, nije mi delovao u tom fazonu. Jedino ako ni on ne zna da je to promenjeno.

Nije te lagao 100% jer juce sam drzao u ruci vaucer koji vazi do 25. 01. 2015.
 
Meni rekoše u WW da traje mesec dana od dana izdavanja, a izdaju se samo do 31.12.
 
Ja i drug juče potpisali i uzeli vaučere, na njima piše da važe mesec dana
 
Danas produžio ugovor u EMMi-ju(bez telefona)u Novom Sadu i dobio vaučer koji važi MESEC dana do 29.01.2015.god.
Nisam ispucao vaučer jer je bila gužva...

Zanima me, oni koji su već kupili, sledeće:
1. da li može više sitnica do vrednosti (i preko pa doplatiš) ili mora samo jedna stvar?
2. Radnik mi reče da mogu da se uzmu SAMO STVARI PREKO 2000din pa se doplati razlika!? Da li je to istina ili žele malo da uvaljuju i iskoriste momenat.
 
Mora biti 2000 racun, a mozes nakupiti sitnice 20x50 ako ima. Ako ne pise suprotno na vauceru, tuzi ih ako ne daju.
 
Meni nisu dali tako, nego je nesto dokucao do 2000 tacno :)
 
Zna li neko kako da se reši problem sa Alcatel C7 telefonom i MTS mrežom u vezi "privatni broj" greške u listi poziva? Nekad mi u listi poziva, umesto broja telefona koji sam okrenuo ispiše "privatni broj". Video sam da ljudi o tome pišu na Mobilnom svetu, ali nigde nema konkretnog rešenja ovog problema...
 
Za sada važi do kraja godine, ako ne produže kao što imaju običaj
 
Gle`, kao klasičan иdиот kakve ne podnosim, prvo sam postavio pitanje, pa tek onda proverio na sajtu. Omatorilo se...

Uključite se u u promociju do 31. januara 2015. i uživajte u duplo više Interneta do kraja 2015. godine.
 
Posto vidim ovu promociju za duple megabajte zanima me da li to vazi samo za korisnike koji od sad pa nadalje potpisu ugovor?
Ja sam potpisao ugovor negde oko 7. decembra, pa da se ne bi mlatio sa njima da mi kazu, dok ih dobijem na telefon, pitam ovde. Da li to vazi i za mene ili ne?
 
Nisam siguran, ali mislim da su to obelodanili koji dan kasnije, tako da te prema tome ne kači. Šta ti kaže provera stanja?
 
Da sam potrosio sve mb :D
 
A šta ti onda kaže telefon (ako je Android), koliko je to MB:p
 
Gle`, kao klasičan иdиот kakve ne podnosim, prvo sam postavio pitanje, pa tek onda proverio na sajtu. Omatorilo se...

Ubeđen sam da je bilo do 31.12. Očigledno su već produžili a može da se očekuje da produže opet, očigledno se spremaju za prodaju i navlače korisnike
 
Nazad
Vrh Dno