Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Одлично ако је тако, ово сам написао на основу рекламе на сајту. Можда ово важи за телефоне али ипак пише у погрешном прозорчету. Или је у питању то да може на две а може и мање. Ускоро ћу да сазнам.

"Sale", ja ti rekoh nekoliko puta na PM, ne citaj sta pise na tarabi, vec slusaj sta drugi imaju iskustva :)
 
Nije mi bas najjasnije da li u slucaju prebacivanja prepaid kartice na KT, a potom po vracanju na prepaid tu karticu smatraju za novu kao i u slucaju onih postpaid tarifa. Pitam posto mi nije svejedno, kartica ima bar 8g, pa ima i neke specijalne promocije :)

Sta je pitanje? Kako mislis da li tu karticu smatraju novom?
Internet koji ti je ostao na KT (odakle god si uspeo 8g da skupis) nestaje nesto nakon prelaska na prepaid. Tj. nestaje datuma kada inace pise uz KT tarifu da traje.
 
@alfaunits
Pa kao kad predjes sa istim brojem sa prepaid na postpaid i koristis tako par godina i potom ako se vratis na prepaid smatra se da si novi prepaid korisnik.
 
@alfaunits
Pa kao kad predjes sa istim brojem sa prepaid na postpaid i koristis tako par godina i potom ako se vratis na prepaid smatra se da si novi prepaid korisnik.
Mozda po pravilu RATELa ili njihovom vidjenju... ali sta je pitanje :D Mislim, sta te muci da li si nov korisnik ili ne, sa tim brojem?

Ма јок, тараба је још и добра за ове овдашње ... али више на ПМ. Сале?
Pa citam cirilicno sve sto pises :D
 
Mozda po pravilu RATELa ili njihovom vidjenju... ali sta je pitanje :D Mislim, sta te muci da li si nov korisnik ili ne, sa tim brojem?

Pa to sto je ta kartica vec 8g prepaid, pa ce posle svega biti "nova". U svakom slucaju uzecu novi broj i gotovo. :)
Mislim, zao mi ...
 
Aaa 8godina:) ja mislio 8gb:)
 
A ja potpisao pocetkom meseca produzenje ugovora mix xl sa 50% pretplate na godinu dana...Pih...Ovako bih imao jos giga neta :S mesecno.
 
u pravu si moze . jedino sto mora da se ceka 4 dana dok kurir ne dodje .. u svakom slucaju dobro je znati i hvala...

Ili ti ne dodje za 6 dana, pa zoves da otkazes, ali oni ti taj dan ipak posalju telefon i sutradan ceka ceduljce za telefon koji si otkazao, pa im se onda lepo vrati kad su bezobrazni i lenji...
 
Nije istina. Ja dobio pre neki dan vaučer za KT1000 na godinu dana u E.
Јуче сам обишао две WW радње, данас сам пробао и Е али сви апсолутно одбијају могућност да одраде КТ. Само и једино постпејд и одмах ми потуре картон са списком телефона и постпејд пакета као што им стоји на сајту. Када им кажем да знам да су у Београду рађени уговори за КТ, опет почну поново причу о томе да они раде само постпејд. Изгледа да су их научили да не мисле и да раде само оно што пише, без обзира да ли ће тако да одбију купца. Што јужније, то тужније.

Остаје ми да контактирам некога у Е централи, напишем мејл па пронађем одговор на ово питање.
 
Ili prosetas do BG :D
 
Јуче сам обишао две WW радње, данас сам пробао и Е али сви апсолутно одбијају могућност да одраде КТ. Само и једино постпејд и одмах ми потуре картон са списком телефона и постпејд пакета као што им стоји на сајту. Када им кажем да знам да су у Београду рађени уговори за КТ, опет почну поново причу о томе да они раде само постпејд. Изгледа да су их научили да не мисле и да раде само оно што пише, без обзира да ли ће тако да одбију купца. Што јужније, то тужније.

Остаје ми да контактирам некога у Е централи, напишем мејл па пронађем одговор на ово питање.
Svašta. Ja potpisao aneks na KT1000 u Emmi-ju kod Arene pre dve nedelje. Prvo je jedan od zaposlenih rekao da ne može, pa je drugi rekao da može i završio posao :)
 
Па да, али је овде углавном по један, синоћ сам питао и добио одговор да ваљда може али апликација нешто брља и добио предлог да дођем ујутру. Отишао јутрос ... а не, не радимо то, ево постпејд тарифа па бирај. Позвао сам малопре и решио проблем, сутра ћу ваљда да завршим целу причу.
Ili prosetas do BG :D
Да, таман да за бус оду два ваучера. ;)
 
Lepo ti je napisao da prošetaš, ko je pomenuo bus :)
 
Da se nadovežem na calexxovu priču (takođe je Niš u pitanju). Bio u E i pitao da li vaučer važi i za robu koju bih naručio preko onlajn šopa i tražio da stigne u prodavnicu u Nišu? Dobio sam odgovor da može. Poučen ranijim iskustvom sa njihovim onlajnšopom, pitao sam radnika šta se dešava u slučaju da roba ne dođe do kraja meseca, do kada važi vaučer? Radnik počeo da se vata za glavu, da priča kako ne može da ulazi u situacije "šta bi bilo kad bi bilo" i da mu je preko glave i ove postapaid ugovore što mora da radi. Tako da ko ide u E radnju u nišu, neka se naoruža strpljenjem.
Mislim da sam pitao da li može da se potpiše i KT ugovor i koliko se sećam, rekao je da može.
 
U nekim BG radnjama je slicno, ali ovde barem ima i poneka ogromna i kasvetna... pa se nadju oni koje ne mrzi sto su zivi :D
 
Sestra ima ugovor do 16. januara, a nije u zemlji narednih mesec dana. Postoji li mogućnost da potpišem ugovor umesto nje? Na koji način može da me ovlasti? Odgovaralo bi joj ovo povećanje interneta, bilo bi super kad bih ja mogao to da joj završim do kraja godine, i da dobijem jedan vaučer... [emoji4]
 
Sestra ima ugovor do 16. januara, a nije u zemlji narednih mesec dana. Postoji li mogućnost da potpišem ugovor umesto nje? Na koji način može da me ovlasti? ovlasti?[emoji4]
Ne može nikako da te ovlasti možete samo da izvršite prenos ugovore obaveze, tj da ti preuzmeš vlasništvo nad brojem i ugovorom...
 
Sestra ima ugovor do 16. januara, a nije u zemlji narednih mesec dana. Postoji li mogućnost da potpišem ugovor umesto nje? Na koji način može da me ovlasti? Odgovaralo bi joj ovo povećanje interneta, bilo bi super kad bih ja mogao to da joj završim do kraja godine, i da dobijem jedan vaučer... [emoji4]

da li je stigla poruka o isteku ugovora? ima onaj broj koji moze da se pozove i da se sve odradi telefonski. pitaju te par osnovnih podataka i na kraju posalju ugovor preporucenom postom. e sad, treba neko to da potpise i ne bi bilo lose da barem lici na njen potpis.
 
Ako poznaješ poštara, lako je. Ona sve odradi telefonom (naručivanje novog ugovora), oni ti pošalju ugovor Post Expres-om na kuću. Treba samo neko da potpiše i to je to.
 
Bio malopre u ww i dobio informaciju da vaučeri od sada važe mesec dana, a ne do kraja meseca. Pretpostavljam da je slično i u E. Mislim da je korisna informacija.
 
Нисам баш у току, како се добијају ти ваучери? Истиче ми уговор, звао продзжио, курир треба да дође да донесе уговор, ево прошло недељу дана још га нема.
 
Meni za mesec dana ističe box paket. Fon skoro kupio nov van mts-a, šta mi je najpametnije sad da uradim? Da potpišem za neku bolju tarifu(predlog?) sa 50% popusta ili da ostajem na box-u?
 
Зависи шта ти је потребно, ако нећеш интернет онда је боље да узмеш посебно. Ако хоћеш све заједно, може да се направи рачуница. За тлф 659, за најмањи интернет (који је као и код Бокса 10/1) 1549 и остаје ти мање од 500 за мобилни у односу на Бокс 3. Уз 50% попуста би Микс М коштао 700 а добио би 300 минута у домаћем саобраћају, 3000 у мрежи, 400СМС и 500МБ саобраћаја. Бокс мобилни даје више осим у саобраћају у мрежи.
Нисам баш у току, како се добијају ти ваучери? Истиче ми уговор, звао продзжио, курир треба да дође да донесе уговор, ево прошло недељу дана још га нема.
Ако курир донесе и потпишеш, заборави на ваучере. Једино да су те заборавили па да откажеш. Иначе је мени јуче дошао телефон који сам наручио пре недељу дана, обично им је рок 4-5 радних дана.
 
Bio malopre u ww i dobio informaciju da vaučeri od sada važe mesec dana, a ne do kraja meseca. Pretpostavljam da je slično i u E. Mislim da je korisna informacija.

To bi moglo da znaci da i u narednoj godini nastavljaju sa akcijom.
 
Нисам баш у току, како се добијају ти ваучери? Истиче ми уговор, звао продзжио, курир треба да дође да донесе уговор, ево прошло недељу дана још га нема.

Stici ce kad tad. To su preporucene posiljke. Meni se desilo da kurir nije dosao 15 dana i kada sam zvao opet oni poslali ponovo i onda posle 2 dana stigla 2 pisma. Satro vratilo se u mts jer niko nije preuzeo.
Uzeo sam jedan i potpisao, drugi odbio
 
Bitan mi je net. Msm dobar mi je boks, mozda nekad zafali neta ali ok je. Samo sad gledam ako ima nesto bolje za neke ok pare, da li se isplati ostajati na box-u zbog 2 tv-a, neta i fona?
 
Bitan mi je net. Msm dobar mi je boks, mozda nekad zafali neta ali ok je. Samo sad gledam ako ima nesto bolje za neke ok pare, da li se isplati ostajati na box-u zbog 2 tv-a, neta i fona?
Imaš akciju do kraja godine, uz paket sa 50% popusta dobiješ duplo megabajta iz tog paketa u 2015.
 
Ali Box tarifa ima 1GB po punoj brzini, to tek MiksM sada ima, a uz popust kosta 700.

Box je sada ipak isplativ za one koji mogu da se uklope u Net10 (ili Net50 ako mogu VDSL) i Box tarifu za mobilni, sem mozda u varijanti Box2 za fixni+TV... taj paket mi nije jasan :)
 
Nazad
Vrh Dno