Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije


Moze da se blokira ProMoCiJa od strane nosioca linije: pozivom infocentra sa broja ili u poslovnici uz licnu kartu :)

Edit: Mada sumnjam da ce mi dati pismenu potvrdu da je blokirana promocija - pa da mogu da im masem sa njim kada opet sami ukljuce :D
 
Poslednja izmena:
Sa prepaida na *100# uklonjena opcija promocije, mada je meni i onako bila prazna.
 
Uz Čolin CD idu kartice sa pozivnim brojem 065 i 066. Default tarifa na tim karticama je "KUL", tj. na 066. Sad me zanima kako se tarifiraju pozivi, po cenovniku za 064/065 ili 066? Potpuno suprotne odgovore sam dobio od osoblja u poslovnici i operatera na 789.
Negde sam pročitao da kartice sa pozivnim 066 spadaju u grupu kao 064/065 i da se više ne tarifiraju kao prošle godine. Ako je tako, mogli su onda da skinu info o 066 tarifi sa sajta.
 
Novo! Kul razgovori za 0,90 din/min

http://www.mts.telekom.rs/index.php...a/items/novo-kul-razgovori-za-090-dinmin.html

Promocija namenjena korisnicima Kul tarifnog profila

Ukoliko ste korisnik Kul tarifnog profila, sada imate mogućnost da, nakon prvog minuta, razgovarate sa svojim prijateljima iz svih mobilnih mreža u zemlji po ceni od samo 0,90* din/min.

Da biste učestvovali u ovoj promociji dovoljno je da od 1. juna izvršite jednu dopunu kredita iznosom od 300 ili više dinara i svi razgovori, prema svim mrežama u nacionalnom saobraćaju koštaće Vas samo 0,90* din/min, nakon prvog minuta. Promocija traje do 30. juna 2010. godine.

Pored toga, uz Kul tarifni profil možete i besplatno da šaljete SMS poruke ka tri Friends & Family broja iz mt:s mreže.
 
Vazi za pripejd. Kucate *100# pa se pod jedan nalazi "Friendly dopuna" koja kaze:
Ova usluga Vam omogucava prebacivanje kredita od 50 do 200 din drugom mts prepaid korisniku. Naknada za koriscenje usluge je 4,34 din sa porezima.
Moze biti korisna stvar. ;)
 
Od sutra pa do septembra uz svaku dopunu sa fiksnog bonus od 10% pri dopuni.

Dopuna sa fiksnog donosi 10% više

30.06.2010
Bonus od 10% na dopunjeni iznos kredita

Dopunite bilo koji prepaid kredit sa fiksnog telefona i očekuje Vas bonus od 10% na dopunjeni iznos kredita.

Dovoljno je samo da, sa svog kućnog telefona, u bilo koje doba dana ili noći, besplatno pozovete 0800 100 900 i pratite uputstva sa govornog automata. Veoma jednostavno možete dopuniti prepaid kredit sebi ili nekom drugom u trenutku kada je to najpotrebnije i to u iznosu od 50, 200 ili 500 dinara.

Svaka dopuna izvršena 1. jula do 30. septembra donosi 10% više!
 
mt:s Intesa co-brand kartica:
•Kada aktivirate Vašu mt:s Banca Intesa platnu karticu i prvi put nešto platite, dobićete mt:s bonus dobrodošlice u iznosu od 500 dinara.
•Tokom prvih 6 meseci korišćenja, svaki put kada ovom karticom izvršite kupovinu u iznosu većem od 2.000 dinara, ostvarujete mt:s bonus od 50 dinara.
•Ukoliko u toku jednog meseca, Vašom mt:s Banca Intesa karticom izvršite plaćanje u ukupnom iznosu većem od 30.000 dinara, dobijate dodatnih 100 dinara bonusa, a za ostvarenu mesečnu kupovinu u iznosu preko 90.000 dinara očekuje Vas dodatni mt:s bonus od 300 dinara.

Link

Nije losa stvar - 2.5% od potrosnje ide kao kredit za telefon ;) Meni i previse, sad ce da radi Friendly dopuna ;)
 
Poslednja izmena:
a za nas koji vec imamo tu karticu? dobijamo .!. da izbijemo oci? :p

pa dobro, to ti je ona varijnata affiliate programa. Mislim da je to i Crvena Zvezda imala sa Intesom. iz ne znam kog razloga to nikada kod nas nije zazivelo...
 
a za nas koji vec imamo tu karticu? dobijamo .!. da izbijemo oci? :p

Kako mislis za nas koji vec imamo, ja sam shvatio da je tek izasla ;)
Ako mislis oni koji vec imaju neki Maestro/MC, krastavac.... radi kao u Koreji/Japanu - jedna osoba nosi torbicu sa 257 razlicitih kartica.. sto kreditne/debitne, sto popustne, sto freepass ;)
Samo sto je tamo sve to frei, ovde nije ;)
 
'cu prezivim i bez tih popusta :D
 
}intesa debitna i mts danas sam podneo zahtev za debitnu,uplatio 3000 pa kad dobijem videcu kako ce funkcionisatin,u principu za kupljeno gorivo mesecno bice umanjen racun pristojno,pa i neka traje 6meseci nije lose.
 
Poslednja izmena:
SMS manija! Šaljite SMS za 0 dinara

05.07.2010
Prijavite se i šaljite SMS nedelju dana za 0 dinara

Počela je letnja SMS promocija za prepaid korisnike tokom koje imate mogućnost da se pretplatite na SMS maniju i nedelju dana šaljete neograničen broj SMS poruka u mt:s mreži za 0 dinara.

Dovoljno je da pozovete *100# i u mt:s vodiču pronađete svoju ponudu za SMS maniju u okviru opcije Promocija.

SMS manija traje do 31. jula i možete se prijaviti maksimalno četiri puta.

* Telekom Srbija zadržava pravo na izmenu uslova promocije.

http://www.mts.telekom.rs/index.php...items/sms-manija-saljite-sms-za-0-dinara.html
 
A nigde ne pise da to kosta 99 dinara, hahaha...
 
Kod mene uopšte nema ponude.

Juče su me baš dobro "uradili" u roamingu. Kažu promocija, kada si u M:Tel-u plaćaš samo uspostavu veze za prijem, a kada pozivaš podeljeno je u zone. Ima 3 zone, prva, između ostalog, sadrži mobilnu i fiksnu M:Tel mrežu, a druga zona "sve ostale operatere iz republike srpske". E, pa moša, izgleda da se samo M:Tel broji kao operater iz RS, a Eronet se broji u treću zonu (poslednju i najskuplju zonu) i minut poziva nije 15.36, već 102.4 dinara. OK, imao sam svega 4 minuta razgovora, ali da sam shvatio na vreme da je Eronet 3 zona, zvao bih preko USSD koda, a ne klasično (Camel), pa bi me minut košta 3x dinara.
 
Pa eronet je iz Mostara, naravno da nije iz Srpske :)
Srpska ima samo mtel, a pederacija ima gsm bih i eronet.
Sad mi nije jasno na koje ostale operatere misle (zona 2) :-/
 
Camel je kad zoves klasicno tj okrenes broj, samo sa razlikom da se brojevi lokalno gledaju (tj 065/xxxx je broj u zemlji iz koje zoves, a Srbiju moras sa +381...).
Preko ussd coda ide *102*0111234567# (za beogradski broj), posle par sekundi dobijes poziv sa svog broja :d. Jeftinije je jer ti se to racuna kao dolazni poziv u inostranstvu + poziv u srbiji.
 
Ali sam primetio, bar je ranije bilo, da tako skidaju i dok zvoni drugoj stranmi .... tako da ako zoveš nekog kome treba večnost da se javi ....
 
Krenula VOICEMANIJA, u kojoj korisnici mogu da razgovaraju u mts mreži i dobijaju 100 puta više kredita za razgovor.

Ne znaju se detalji i tek je počelo, jedan čovek je dobio ponudu od 150din. Niko ne zna ni koliko dana...

Ja nemam pod *100# opciju promocije deset dana a danas mi se vratila opcija promocije ali trenutno nema promocija u njoj.

Drug imao SMSMANIJU 7dana za 49din.
Sada ima VOICEMANIU 7dana za 149din, limit je 15000 dinara za razgovore u mts mreži.
 
Poslednja izmena:
Ja sam mislio da postoji standard koji svi poštuju. Zanimljvo da su povećali.
 
Nije bas promocija, ali nema vise 10 besplatnih SMS poruka preko monda, vraceno je na 5!
 
Nazad
Vrh Dno