Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Обрнеш 064/790 или 19818, договориш се за телефон, пакет и остало и за пар дана ти га донесу кући. Много сигурније него да тражиш где га има, где није распродат или уопште и није стигао. Ови су најпоузданији, код њих има и кад нигде нема.
 
Вероватно сам погрешно разумео ово што пише. ;)

Pozivanjem 064/790 ili 19818 možete naručiti Postpaid paket sa telefonom, tablet uređajem, foto aparatom ili modemom i mi ćemo ga dostaviti na Vašu adresu. Na isti način možete podneti zahtev za postpaid broj, zaključivanjem pretplatničkog ugovora za novi postpaid broj i prelaskom sa prepaid-a zadržavajući Vaš postojeći broj.
 
ja sam planirao da uzmem ovaj desire 516 uz mega box paket... cekam da mi jave kada da odem po iptv pa cu pogledati i da li imaju fon... a to ce biti ruma ili novi sad..
 
Jel' uopste moze naknadno da se uzme telefon uz Box? (u smislu ne odmah po potpisivanju ugovora)
 
Cool. Mislio sam da ce tu da prave problem iskreno :)
Doduse, kad sam zadnji put video cene, bas su bili neisplativi svi telefoni :(
 
da, moze uz aneks kojim se obaveza produzava za jos dve godine.. nema ni jedan za dinar, cak i oni najlosiji se placaju, a jos i 3g pretplata se placa za cini mi se bas sve modele :(
 
Cek, jel' se produzava za jos dve godine, ili se u sustini pocinje samo novi na 2 godine, a stari bez penala prestaje? U smislu, danas potpisem ugovor, a sutra uzmem telefon - da li je 4 godine ukupna ugovorna obaveza, ili je u sustini 2 godine i 1 dan ukupno?
(Svidelo bi mi se da je 4 god iskreno, tako bi mogao da 4 godine osiguram cenu - a kad treba da se menja nesto ili pauzira, prebacim nekome ;))
 
da, nisam baš najlepše napisao...
ako se uzme box paket danas, a telefon npr za novu godinu, ugovorna obaveza je naravno dve godine od uzimanja telefona. dakle nije 4 godine nego 2 od uzimanja telefona.
 
Обрнеш 064/790 или 19818, договориш се за телефон, пакет и остало и за пар дана ти га донесу кући. Много сигурније него да тражиш где га има, где није распродат или уопште и није стигао. Ови су најпоузданији, код њих има и кад нигде нема.

u pravu si moze . jedino sto mora da se ceka 4 dana dok kurir ne dodje .. u svakom slucaju dobro je znati i hvala...

Uzeo sam telefon danas ... svratih do poslovnice , tek ga dobili ..

Koliko se secam bilo je na forumu da telefoni u mts ne mogu na manje od 12 rata .. e pa mogu .. upravo sam danas to uradio .. jos su me pitali na koliko rata zelim .. inace na sajtu stoji na 12 rata .. i racun je objedinjen za ratu za telefon i pretplatu .. o tome se vec pisalo :smash:
 
Evo samo da prenesem pozitivne utiske prilikom prelaženja sa prepaid na postpaid. Ljubazan čovek, sve mi je lepo objasnio, odma je napomenuo da imam 50% popusta i da ukoliko u budućnosti hoću da pređem na neki drugi paket, to mogu bez problema da uradim i da zadržavam pravo od 50% popusta prilikom plaćanja. Sve pohvale za poslovnicu u Delta City-ju.
 
Sade, nije uvek bilo objedinjeno ali javi sledeci mesec da li su bukvalno na istom iznosu.
 
Koliko se secam bilo je na forumu da telefoni u mts ne mogu na manje od 12 rata .. e pa mogu .. upravo sam danas to uradio .. jos su me pitali na koliko rata zelim .. inace na sajtu stoji na 12 rata .. i racun je objedinjen za ratu za telefon i pretplatu .. o tome se vec pisalo :smash:
Ја свраћао данас у једну пословницу али није изложен, нисам питао да ли га имају. Још увек размишљам који од три телефона да узмем па зато нисам ни питао.
Пошто си прелазио са припејда, да ли ти је преостао неки кредит па пребачен за авансно плаћање и да ли су то поменули или си питао? Ја сам размишљао да позовем онај број али не знам да ли би онда све нормално прошло, некако ми је сигурније када директ разговарам и сетим се шта све морам да питам. :)
Јуче сам видео да наручивањем преко веб шопа можеш да бираш 6 или 12 рата мада ја увек волим највећи број ... ако већ нема камате.

Када сам отплаћивао претходни телефон, рачуне сам плаћао уобичајено а за телефон сам добио 12 уплатница које сам одвојено плаћао.

Није ми проблем да сачекам курира, нарочито када је време овако бљузгаво па не морам да се шетам.

Мислим да било који телефон уз Бокс превише кошта, до скоро је цена била на нивоу најмањег микс пакета а сада је 50-100% скупље.
 
Calexx otidji do poslovnice i za 10 min si gotov..kredit preostali ti se racuna kao avans
 
Lepo da su to promenili, ali prethodno su se osigurali podigavši cene. Ako baš ne budem znao šta ću sa kreditom... ali dok ima kt tarife, samo se gomila:d

Nego, šta je isplativo da se uzme u WW uz vaučer, dal prodaju i prepaid mts brojeve?
 
Poslednja izmena:
Mislim da da, ali ne verujem da mozes njih na vaucer :D
Verovatno neka SD karticu ili fleska... samo uzmi obicnu USB2. Ono od "USB3" sto imaju (a da je ispod 2000), uopste ne radi brze.
 
Da li neko zna kada će početi sa radom telekom banka ili kako se već bude zvala?
 
Verovatno kada se završi proces preuzimanja Dunav banke od strane Telekoma. Obzirom da je ta kupovina više politička nego poslovna odluka, onda se ništa precizno ne može reći.
 
MOLBA ... posto hocu da uzmem HTC Desire 516 Dual SIM u MTS .. ako neko svraca do njihovih poslovnica sutra da pita da li ga imaju na stanju .. Novi Sad, Beograd , gradovi izmedju..Pancevo... ,ma i ostali ako treba putovacu :)
Hvala unapred
U rumi ga je bilo juce, ja uzeo. I bilo je jos samo ne znam naravno koliko..
 
Novi mts Centar app prikazuje i stanje mb, i radi i kada je mobilni offline, samo preko wifia izgleda.
Zamerka je sto nema vise prethodnih racuna i ne radi za dual sim, posto se sada SMSom trajni regustruje na jedam broj, pa je smor.
 
Sad sam i ja video za mb da se vide, da li im je trebalo 6 meseci da ubace, ko da je neka tehnologija ne znam koja. Ova verzija mnogo bolje izgleda nego ona stara
 
Како сада иде са ваучерима и КТ у WW/E? Одем у неку радњу и пребацим припејд на КТ и узмем ваучер или не може тако? Можда да прво одем у пословницу, пребацим припејд на постпејд/КТ па онда одем у радњу? Узео бих једну малу КТ а имам једну припејд картицу па ако може да не узимам још неку.
Хм, ако узмем КТ500 са 50% на 12 месеци, то ће да ме кошта укупно 3к пара а ваучер 2к. Изводљиво?
 
Nazad
Vrh Dno