Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Da li se i dalje naplacuje 3G ili je to sad ukljuceno u pretplatu?
 
Kako do kraja marta kada mi reče 4.3.2015 prestaje obaveza?
Zavisi od tipa ugovora, nisu im svi bili isti. Ako je nov ugovor skroz potpisan 4.3.2013. (recimo na 2 godine), pocinje odmah, i onda popust vazi DO 1.3.2015. (tacno 24 racuna je popust, ne 24 meseca), ali je ugovor do 4.3.2015. Tu je caka recimo da ne mozes raskinuti ugovor ta 3 dana marta 2015. ali si i dalje pod obavezom. AKo ranije produzis ugovor, ostaje popust, ako ne produzis, onda koliko si u martu u mrezu placas punu cenu.

Ako si 4.3.2013. produzio ugovor, ili nije skroz novi (mislim da je takva bila situacija, nemoj me drzati za rec koji ugovor kako ide, postojala je i razlika za KT i MixNet malo ovde, ali se resava reklamacijom za KT tarifu), on je poceo da vazi tek aprila, jer marta 2013 je jos uvek vazio ugovor, a aprila pocinje produzetak.
I onda ti marta 2013. i dalje imas ugovor, i popust na ceo mesec, i da ne produzis ugovor.

To su neke sitnice kod ugovora, znaci nije uvek isto. Slicno je i kod VIPa i Telenora. To se primeti jedino ako se ne produzuje ugovor.

Doduse, moguce je i da nije cura u pravu. Mozda mozes vec da produzis ugovor, ali ona mahinalno misli da svi ugovori su na isti nacin. Moze da proba da produzi, pa sistem nece dozvoliti ako to nije slucaj.
 
^ Odlicno objasnjenje! Dodatak: velika sansa da ugovor moze da se raskine pre ulaska u mart 2015-e, gde bi imao mesec bez popusta ako ne produzis aneks. Zasto? Jer si imao vec 24 meseca popusta. To sam svojevremeno uradio, bez problema raskinuo ugovor malo pre dospeca bas iz navedenog razloga. Ne tvrdim da je sad moguce.

Dodatak 2: nedavno sam uzeo 2 KT broja sa popustom god dana, i to pocetkom meseca, tako da bi me ceo jedan mesec dosao na kraju po full ceni. Zvao CC da pitam mogu li ranije da raskinem, rekli da moze na sam kraj prethodnog meseca pre dospeca (par dana ranije) jer imam 12 meseci s popustom.

Naravno, zavisi i na koga naletis u poslovnici i kakva je sada MTS app koja to mozda i ne dozvoli.
 
Danas sam bio u MTS-u i bilo je jedno 30 ljudi ispred mene tako da sam odustao od čekanja...
Može li preko neta da se obavi prebacivanje broja sa Telenora na MTS i da uzmem popust od 50%?
Zna li neko hoće li biti popusta i posle nove godine?
 
Da, da, verovatno da.
 
Danas sam bio u MTS-u i bilo je jedno 30 ljudi ispred mene tako da sam odustao od čekanja...
Može li preko neta da se obavi prebacivanje broja sa Telenora na MTS i da uzmem popust od 50%?
Zna li neko hoće li biti popusta i posle nove godine?

Gde si bio ?
 
A je l pametnije sad potpisati ugovor ili krajem meseca? Mislim zbog toga kad aktiviraju minute na toj kartici i od kad pocinju da naplacuju pretplatu...
 
Hedge krajem meseca. Pun saobracaj a proporcionalni racun.
 
Trg Nikole Pašića uvek.... nema gužve.... sedneš kao čovek.... pomislio sam da si bio na terazijama
Onda nisi skoro bio. Vise nema gornjeg sprata. U Bulevaru kod Lole imas dve poslovnice u Kumanovskoj, dve jer je mobilna nekad bila odvojena. (Jedn se vodi na Bul, druga na Kum.)
 
Poslednja izmena:
Misli sto moze da se sedne kad dodjes na red mozda. Uglavnom nema toga u drugim poslovnicama. (uglavnom ni radnici ne sede...)
 
^ Svuda moze da se sedne, sem Terazijama, Uscu i sl.
 
Hehe, a ja bas bio u nekoliko poslovnica gde ne moze, sem TNP u BGu i Obilicev Venac u Nisu :)
 
Onih 1000 minuta u mrezi na novim paketima se takodje prenose u naredni mesec.

Nije da je to nesto bitno ali bar fino izgledaju hiljade minuta na raspolaganju. :)
 
Poslednja izmena:
Vec 2. ili 3. mesec za redom vec 7. imam racun na MojTelekom portalu :) Napredak!
 
Ima li mozda neka mogucnost da se bira postpaid broj? Npr. ja bih hteo neki odredjen, ako naravno nije vec zauzet. Moze sa bilo kojim pozivnim 064/065/066...
EDIT: Sad videh da ima usluga Broj po zelji, samo nigde ne pise koliko to kosta...
 
Poslednja izmena:
Ima. Naravno, masa je zauzeta i mogu pocinjati samo sa odredjenim brojevima. Ne znam tacno kojim.
 
Ja imam vec jedan broj na 064, sasvim obican, nista specijalno. E sad bih ja hteo jos jedan, a da bude sve isto, samo da je pozivni 065 ili 066...
 
Tesko ce to moci, uglavnom ne mogu istom cifrom poceti na tim razlicitim prefiksima :( Ali ako nije nista specijalan broj, mozes traziti da bude on, ne kosta nista.
Za specijalne brojeve se naplacuje.
 
Mogu se birati samo 065 brojevi, 064 ì 066 samo ako imas prepaid. Pocetne cifre su zadnji put bile 2, 3, 5, 8 ì 9. Pa sad zavisi sta je ostalo od brojeva.
 
Hvala svima na odgovorima:) Probacu, pa sta bude...
A je l zna neko da li moze da se naruci nesto online na odredjenu radnju i onda kad se dodje da se plati vaucerom i jos doplati?
Mislio sam da porucim tamo ono sto cu da kupim, odem i ujedno potpisem ugovor i obavim kupovinu...
 
Poslednja izmena:
može da se bira i 066, e sad podeljeni su u 3 grupe, besplatni , onda oko 2000, i oko 10 000, zavisi.... kakav je broj u pitanju
 
Ljudi, posto stvarno ne znam nista oko tih prenosa brojeva iz prepaid-a u postpaid, zanima me da li mogu da sacuvam svoj broj i samo da potpisem ugovor na postpaid?
Takodje me zanima da li ima nekih promocija koje su vredne cekanja, neki popusti mozda?
Pitam ovo jer zelim da imam sto manje "problema" prilikom prelaska sa prepaid-a na postpaid.
 
Nema tu nikakvih problema, odeš u bilo koju poslovnicu, izabereš paket i potpišeš ugovor.
 
MOLBA ... posto hocu da uzmem HTC Desire 516 Dual SIM u MTS .. ako neko svraca do njihovih poslovnica sutra da pita da li ga imaju na stanju .. Novi Sad, Beograd , gradovi izmedju..Pancevo... ,ma i ostali ako treba putovacu :)
Hvala unapred
 
Nazad
Vrh Dno