Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

@alfa slabo ti nesto pazis na casu u zadnje vreme : P - najmanje 7x su produzavali, jos u maju sam prvi put koristio vaucer.
Ja sam tek septembra cuo za akciju ovde, a posto ne ulazim na nase IT radnje, nije ni cudno da nisam znao ranije :D
 
Uzeo u Emmi-ju danas vaučer i kupio 32gb karticu za 5 dinara :) malo se mislili može li uz KT 1000, ali posle mi dali.
 
^ Moze vaučer i uz KT500, Alfa i ja smo uzimali. Sve oni nesto ne znaju i puno im treba. Tako je to kad od radnika koji prodaje IT opremu ocekujes da ovlada ipak prilicno slozenim sistemom prodaje mobilnih usluga - uz losu MTS app, losu MTS podrsku i puno papirologije.
 
Meni su davali i za kt500, šta se sad pa misle!
 
App uopste nije los, ja sam gledao dok je u WW na NBG radio decko, koji se ipak razume. Ima zastoja u njemu ponekad, ali prilicno je intuitivan. I ne daje da se uradi nesto sto ne treba da se uradi, kao sto je moglo do pre jedno godinu-dve.

Ali ne znaju oni da li mogu stvari koje nisu ranije radili. To je svugde tako - samo je reakcija u Nemackoj drugacija nego kod nas :D

Ja se neckao da li da uzmem karticu ili misa, posto mi ipak trebaju misevi za putovanja... i rekoh, ajde misa. I jedan USB flashic mali :)
 
A moze znaci vaucer i ako se potpise samo postpaid ugovor bez telefona?
 
Nije MTS bas, ali vredi pomena i u ovoj temi kao MTS promocija:
mTel CG (deo Telekom Srbija grupe) daje do kraja 2015. mogucnost za kupovinu roming tiketa u Srbiji sa neogranicenim pozivima/SMSovima ka MTS i TS brojevima i neogranicenim internetom, za 19e.
Vazi za sve mTel CG korisnike. Uz e-Dopunu se trenutno dobija 10% vise, znaci da promocija kosta 17.4EUR (potrebno je da posle aktivacije tiketa ostane 10centi da bi sistem dozvolio besplatne pozive ka MTS/TS brojevima/SMS), plus 1/2 dopune tokom 2015 od 1EUR, da bi se produzilo vazenje kartice, ako je u pitanju prepaid.
Tema:
http://forum.benchmark.rs/showthrea...i-flat-mobilni-net-u-SRB-bez-smanjenja-brzine!

Odlican razlog za dual SIM telefon. Prvi slot za ovu karticu (zbog 3G za data), i jedna kartica u drugom slotu samo za pozive ka drugim mrezama ako je neophodno. Za manje od 500dinara ukupno mesecno dobija se neogranicen net (za sada stvarno nema smanjenja brzina), neograniceni pozivi ka TS/MTS i 100 minuta ka svim mrezama :) (mTel CG prepaid + Prica tarifa kod MTSa, ispadnu 20.4e/13 za mTel karticu + 300 za Prica tarifu, sto je manje od 500 dinara mesecno)
Eventualno, ko ima na VIPu ili Telenoru puno razgovora, uzme neki prepaid sa neogranicenim razgovorima u mrezi u drugom slotu.

U svakom slucaju, pored ove promocije, ko bude koristio postpaid kod VIP/Telenora trenutno to cini samo jer ne voli MTS ili bas nema signal, u prevodu nema realnih opravdanja :)


Znam da je pomenuta promocija po temi, ali nije bilo poruke da se oznaci kao promocija.
 
Poslednja izmena:
Izvinjavam se, nisam lepo bio razumeo gornji post. Obrisao sam moj.

Edit:
"realno opravdanje" i "najbolja ponuda" nije uvek samo najniža moguća cena :)
 
Poslednja izmena:
Ako radi, a platis 2000 umesto 500, onda nema realnih opravdanja.

A posto je sve ka MTSu/TSu neograniceno, onda ni najnizi paketi konkurencije nisu realno bolji, pa ni 500 vs 800 (TNor), 500 vs 500 (VZS) ne igra ulogu.
 
Poslednja izmena:
Stoji :( Isplaniras za 50e put do Budve ili Podgorice za provod onda i opet ustedis ;)
 
Jel Mts ima neke druge obračunske periode ili svakog prvog se dobija minuti i sve ostalo? Mislim bez obzira kad je potpisan ugovor i kad je uključena kartica?
 
Dakle ako se kupuje nesto od npr. 4-5 hiljada, ide popust 2000 sa vaucerom, a ostatak se plati ili moze samo nesto do 2000 da se uzme.
Inace u radnjama se potpisuje ugovor?
 
Mora biti racun preko 2000 (ili tacno 2000), znaci ne daju da se samo uzme nesto ispod :) (mada su meni nakuckali neke jelkice da popune tacno 2000).
U WW/E radnjama.
 
Koja glupost... 4 meseca pre isteka ugovora, hoću da pređem na skuplji paket. Zvao 3 WW radnje i kažu da ne može kod njih, nego samo u mts-u:wall:
 
A sto bi kod njih? Ne dobija se vaucer za to.
mozes pozvati 788, 3x pogresis PUK broj ako ga ne znas i operater ti promeni tarifu.
 
Meni ističe u februaru, ali planiram da odem do WW ili Emi do kraja meseca da potpišem novi ugovor na godinu dana, valjda ću moći...
 
Ako prelazim iz telenora u mts, nakon dobijanja sim kartice preko postexpressa da li mogu da odem u emmi ili winwin i da potpišem ugovor sa 50% umesto mts poslovnice? Računam da ću tako dobiti vaucer.
 
A sto bi kod njih? Ne dobija se vaucer za to.
mozes pozvati 788, 3x pogresis PUK broj ako ga ne znas i operater ti promeni tarifu.

To i kažem, mislio sam da se vaučer dobija i za prelazak na jaču tarifu, a ne samo za produženje ugovora. Zar nije logičnije da te motivišu da im daš više para?
 
Eddie mozes vec sada samo se ceka nekih 15-30 minuta.
anoyer, mozes cim bude aktivna. A mtsu kartica.
bobi pa tako mozes 10x da povecavas tarifu i dobijas vaucere;)
 
bobi pa tako mozes 10x da povecavas tarifu i dobijas vaucere;)

Pa to ti kažem:D
Riba iz WW mi je po matičnom broju videla šta sam jutros izbacio u Dunav, mogu valjda onda da stave ograničenje na 1 vaučer godišnje po m. broju. Čemu im služe baze podataka.
 
Meni danas nisu dali da obnovim ugovor.
Hteo sam i 5s da uzmem mada ne znam da li ga imaju još...

Ističe mi ugovor krajem februara početak marta sledeće godine.

Pitao danas u poslovnici pošto sam bio u prolazu kaže "ne može tek od 1.1.2015 a pošto je to neradni dan onda tek posle Božića" i to je riba ladno proveravala datum da ne pada 7.1 u subotu ili nedelju :wall:
 
3 meseca pre isteka obaveze se može produžiti ugovor. Ni dan ranije.Jedan sam produžio u Septembru,a drugi pre neki dan.Znači da ti ugovor ističe 31.03.2015.U koliko je proverila,naravno?3G isključenje se mora tražiti,inače ide dalje naplata, iako niste uzeli telefon u novom paketu!
 
Poslednja izmena:
04.03.2015 mi ističe obaveza zato sam i svraćao da pitam.
Videla ćurka to u kompu ali i dalje mi nije dala da produzim
 
Poslednja izmena:
Pa i ne mozes sada vec tek 1. Januara. Do kraja marta ti je ugovor verovatno iako datum drugi pise.

Spaad ovo pominjes za one koji su uzimali telefon?
 
Nazad
Vrh Dno