Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Kod poslednjeg prelaska sa prepaida na postpaid u WW, uvažili su avans i sami spojili novi ugovor sa starim, za oba stigao račun 0.
 
Мени се код последњег пребацивања постпејд на припејд (или беше код неке промене пакета) десило да сам то урадио средином месеца а потрошио све минуте и после ми је стигао рачун у коме су били ти минути преко пола месеца. Можда у некој комбинацији тако раде али је овде једини начин да се сазна шта је у рачуну да се погледају детаљи.
 
Jel moguce prebaciti kod mtsa ugovor na drugi broj?
 
a je l moguce promeniti postpaid broj? npr ne svidja mi se ili imam neki drugi razlog pa bih hteo da promenim broj, postpaid,koji je pod ugovornom obavezom..?
 
Fizickim licima bez dobre veze ne:(
Ne daje MTS ni da promenis tip ugovora sem u Box. Bas su zatvoreni po tom pitanju.
 
Sem zbog uznemiravanja.
 
Oće li biti nekih novogodišnjih promocija ?
 
Ja se ne secam da je MTS imao neke posebne promocije za praznike?
Mislim, neka random tipa bonusi, neki telefon, koji treba da se cisti sa lagera jeftino i slicno, mozda.
 
To bese ona promocija jedan dan besplatno sa jednim brojem? :D
 
Imam jedno pitanje,
Da li je i dalje postoji opcija u Mts-u pogodnosti za dugogodisnje korisnike?
 
Kako MTS stoji sa cenama telefona za novogodisnje praznike da li daju neki popust ili vaucer kao u Telenoru ? Nisam pratio prethodnih godina.
 
Kako MTS stoji sa cenama telefona za novogodisnje praznike da li daju neki popust ili vaucer kao u Telenoru ? Nisam pratio prethodnih godina.
Bice sigurno nekih popusta, ali nece biti nista specijalno.
Cim se MTS bude prodao, cene ce biti slicne vipovim, a pitanje je kojom ce se brzinom infrastruktura poboljsavati.
 
Kako MTS stoji sa cenama telefona za novogodisnje praznike da li daju neki popust ili vaucer kao u Telenoru ? Nisam pratio prethodnih godina.

Rekosmo na prosloj strani, nije MTS imao takve akcije.
Da ponekad neki telefon na rasprodaji, jer treba da ociste lager nekom uvozniku i nista vise.
 
Ovo za dugogodisnje korisnike je sprdnja. Naprave ponudu samo za paket koji trenutno koristite. Dobijao sam fon koji na tom paketu kosta 15000 za dinar a posto sam uzeo veci paket platio sam punu cenu telefona koji na tom.vecem slicno kosta. Da se razumemo, ne uzimam telefone kod operatera ali sam hteo da iznenadim sestru i iznenadih i sebe
 
Kako MTS stoji sa cenama telefona za novogodisnje praznike da li daju neki popust ili vaucer kao u Telenoru ? Nisam pratio prethodnih godina.

telenor se poslednje dve godine nije bas pretrgao sa popustima...
 
Ovo za dugogodisnje korisnike je sprdnja. Naprave ponudu samo za paket koji trenutno koristite. Dobijao sam fon koji na tom paketu kosta 15000 za dinar a posto sam uzeo veci paket platio sam punu cenu telefona koji na tom.vecem slicno kosta. Da se razumemo, ne uzimam telefone kod operatera ali sam hteo da iznenadim sestru i iznenadih i sebe
I ja sam imao neku slicnu ponudu, pa sam uzeo telefon za dinar na manjem paketu, i u sledecem trenutku zatrazio da me prebace na visi paket, sto je momentalno zavrseno :)
 
Ma.dobio bih isti taj za dknar jer je svakako dinar na vecem. Hteo sam ekvivalentnu ponudu a da im duplo vise placam, win win za njih ali sistem je svetinja :)
 
Ovo za dugogodisnje korisnike je sprdnja. Naprave ponudu samo za paket koji trenutno koristite. Dobijao sam fon koji na tom paketu kosta 15000 za dinar a posto sam uzeo veci paket platio sam punu cenu telefona koji na tom.vecem slicno kosta. Da se razumemo, ne uzimam telefone kod operatera ali sam hteo da iznenadim sestru i iznenadih i sebe

Mozes li mi reci kad se to desilo?
Ja koristim sad vec stari paket Net Mix M (1.140din) odnosno to je sad novi paket Mix M (1.399din). E mene zanima po tvom primeru da li bih ja recimo mogao da dobijem Samsung S3 Neo, koji za koji se doplacuje 11.700din uz taj novi paket Mix M? Ja cu uzeti telefon tj potreban mi je novi (koristim Alcatel 992D) ali ne po stavu cenu. Ako mi ne bi izasli u susret sa nekom primamnjivom ponudom tu je uvek 50% jeftinija pretplata.
Jos nesto Darko, mozes li mi reci na koji nacin sti dosao do te ponude? Da li su oni tebi to predlozili ili si im ti to trazio. Ako bi mogao da me posavetujes kako i ja da postupim. Ako nesto znaci imam jos jedan br u Mts i Box paket.
 
dali neko ima informacije dokle ceda traje 50 %
Znas kako to niko ne zna. Ta akcija traje da ne preteram vec 5 god ako ne i vise. I za tih 5 god su nekolicinu puta najavljivali pita do Marta vazi akcija 50% a kao sto vidis i sad to i dalje traje. Po mom misljenju ta akcija ce trajati sve dok se Mts ne proda i dok ne postane privatna svojina.
 
Imam jedno pitanje, nadam se da odgovara i ovoj temi, nisam znao gde da ga postavim pa evo ovde ću.
Kada se kupuje telefon preko firme ne dobija se fiskalni koliko znam, samo garantni list. Da li je garancija ostvariva samo sa garantnim listom tj bez fiskalnog?
 
Imam jedno pitanje, nadam se da odgovara i ovoj temi, nisam znao gde da ga postavim pa evo ovde ću.
Kada se kupuje telefon preko firme ne dobija se fiskalni koliko znam, samo garantni list. Da li je garancija ostvariva samo sa garantnim listom tj bez fiskalnog?
Kada firma kupuje mora da dobije racun. Ne mora da bude fiskalni, ali mora da dobije racun (na A4 papiru sa nazivom firme kupac/prodavac, podacima, nazivom dobara i usluga, datumom prometa i cenom). Taj racun zavrsi u knjigovodstvu. Nadam se da je dovoljno priložiti kopiju tog računa uz garanciju prilikom predaje telefona na servis.
 
^ Upravo to me je interesovalo, s obzirom da ima dosta takvih slučajeva po oglasima da je kupljen preko firme itd. Hvala na informaciji. :)
 
Nazad
Vrh Dno