Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Na licu mesta, bez nekog cekanja od sat-dva ili vracanja drugi dan? (mada mi za WW ne smeta, imam 2 na 10 min. hoda :))
 
Super, smizle iz GGT-a verovatno, nece da daju USB modem :D Odo po jos miseva :)
 
Nemam nijedan jos:)
 
Owime pogledaj mail:)

Da proverim samo. Novi broj ako se uzme u MTSu a istog dana potpise u ww ugovor na 50% da li odmah vazi ili ce od sledeceg meseca tek? Menjali su jednom pa zato pitam za skorije iskustvo.
 
Ja sam tražio prebacivanje dva broja u MTS, stiglo obaveštenje da će 3.11 biti uključene MTS kartice (koje sam već dobio). Da li sad 3.11 mogu u WW da potpišem ugovore ili moram u MTS? Mislim, nisam gadljiv na 4000 dindži :)
Hvala
 
Mozes u WW da odes, al dan nakon sto se prebace brojevi u mt:s. Znaci ne u ponedeljak, nego u utorak.
 
Kao neka promocija, ako mene pitate, ništa zanimljivo:

Uz prepaid broj i specijalni bonus do 30.000 dinara

Za sve nove i postojeće korisnike koji se do 31. decembra 2014. godine opredele za neku od usluga Telekoma Srbija uz odgovarajuću ugovornu obavezu, pripremili smo poklon - prepaid karticu sa specijalnim bonusom do 30.000 dinara. Poklon karticu dobijate bilo da se opredelite za postpaid ili fiksni broj, Internet, IPTV ili Box uslugu.

Specijalni bonus do 30.0000 dinara možete je ostvariti u periodu od godinu dana od dana aktivacije nove prepaid kartice. U zavisnosti od iznosa ukupne mesečne prepaid dopune, svakog narednog meseca možete ostvariti:

bonus od 250 dinara za ukupnu mesečnu dopunu od 250 do 499,99 dinara,
bonus od 1.000 dinara za mesečnu dopunu od 500 do 999,99 dinara,
bonus od 2.500 dinara za mesečnu dopunu od 1.000 i više dinara.
Bonus važi 15 dana od dana dobijanja i možete ga iskoristiti za SMS u domaćem saobraćaju, Internet i razgovore u mt:s mreži.

Dobijeni promotivni bonus možete da aktivirate u mt:s vodiču (*100# ), u okviru opcije Uzmi PROMO ili slanjem SMS poruke sa tekstom POKLON na broj 687. U svakom trenutku, preostalo stanje bonusa možete proveriti putem koda *108#.

Da biste ostvarili promotivni bonus potrebno je da prepaid karticu aktivirate do 15. januara 2015. godine.

http://www.mts.telekom.rs/index.php/promocije-pojedinacna/items/prepaid-kartica-na-poklon.html

# # #


Novi broj ako se uzme u MTSu a istog dana potpise u ww ugovor na 50% da li odmah vazi ili ce od sledeceg meseca tek? Menjali su jednom pa zato pitam za skorije iskustvo.
Đe me nađe! ;) Verujem da pocinje popust od tekuceg meseca jer je novi broj ali ne mogu da garantujem. Zapravo, sigurno od tekuceg, samo ne znam da li nesto menja aneks koji se radi u WW. Trebalo bi da je isto, ista app. Dakle, 98% od tekuceg meseca popust, to je moj finalni odgovor. :)
 
Poslednja izmena:
Ma jel' radio to neko u skorije vreme?:) Uzeo popust na broju koji nije uzet dana kad i ugovor za popust? Imam utisak da u MTSu svi uzmi ili prepaid, ili produze ugovor sa popustom, ili odmah uzmu i broj i popust, ova situacija je nepoznata zona :)
 
^ Ali posto je ista MTS app u WW, mislim da "siva zona" nije tolika! ;)
 
@alfa
Info iz Mts : ako si uradio aneks ugovora sa popustom, on stupa na snagu dana potpisivanja. Jedino ako kasnije u toku ugovora odlučiš da menjas tarifu, nova tarifa krece od sledećeg meseca.
 
E to, hvala. Nisam imao takav slucaj vec duze, a i ne secam se iz teme.
 
Ima neko neki info iz prve ruke hoce li dolaziti novi telefoni? Kad god ih pitam preko FBa kazu uskoro,i tako vec xy dana.
Istice mi ugovor,a nisam zainteresovan ni za iPhone ni za Lumiju, posto jedino to moze da se nadje trenutno u ponudi.
 
Cek,ja danas dobih poruku da ujutru od 6 sati mogu ocekivati da budem prebacen na mts mrezu (posto sam u proslu sredu podneo zahtev). Jel to sad znaci da sutra ne idem u winwin ili mts da potpisujem aneks tj ugovor na 2god sa 50% vec da moram da cekam prekosutra?!
 
Čim bude aktivirana mts kartica možeš da potpišeš aneks sa popustom koji će važiti od tog trenutka.
 
Hvala za info LaKosta,nadam se da ce moci da realizuju u winwinu, taman da iskoristim 2k vaucer...mada nemaju nano sim tamo.
Jos samo da pitam kako se vodi taj period od par sati tj od aktivacije broja do potpisa aneksa?!
 
Uzmi nanoSIM, sa paketom koji zelis, u MTS-u, i odmah odi u WinWin da uradis ugovor za popust. A ako si vec uzeo u MTS-u karticu, koja nije nanoSIM, mislim da ti u WW i ne mogu menjati svejedno (ne verujem da menjaju kartice?)
 
Jel može neko da objasni kako se tarifiraju minuti,mb i sms u kontroli troškova? Ističe mi ugovor pa gledam da li mi je bolje miks M ili L sa 50% ili kontrola troškova sa 50%
 
Uzmi nanoSIM, sa paketom koji zelis, u MTS-u, i odmah odi u WinWin da uradis ugovor za popust. A ako si vec uzeo u MTS-u karticu, koja nije nanoSIM, mislim da ti u WW i ne mogu menjati svejedno (ne verujem da menjaju kartice?)

Potpisao sam ugovor u winwinu (na godinu dana,nisam hteo dve odma), za par dana cu otici po nano sim do mts-a,nije nista oglavu i tako cu da prodam iphone najverovatnije ;)
 
Je l vama radi provera i listing na moj telekom nalogu? Meni citav dan izbacivalo pogresan uname/pass ,a vcrs udje i automatski izloguje ...
 
Jel može neko da objasni kako se tarifiraju minuti,mb i sms u kontroli troškova? Ističe mi ugovor pa gledam da li mi je bolje miks M ili L sa 50% ili kontrola troškova sa 50%
Minutu u mrezi i poruke ti se skidaju sa bonus kredita dokle god ga imas. Pozivi van mreze i VAS ti idu sa glavnog kredita. Internet se skida normalno a kad potrosis ide sa bonus kredita. I glavni i bonus kredit se prenose mesec dana. I imas onu foru da uzmes dodatke za minute, poruke i net gde kad ih kupis skida se glavni kredit i ti dodaci imaju prenost u trosenju u odnosu na ovo sto dobijas svakog meseca
 
Je l vama radi provera i listing na moj telekom nalogu? Meni citav dan izbacivalo pogresan uname/pass ,a vcrs udje i automatski izloguje ...

Jel ti niv userpass? 24h ili manje?
Meni se ovo desava sa loginom za firmu i nismo naslinkako da vidimo listing osim za Biz tarife.
obican login mi radi trenutno. I vec ga ima racun za fixni sto je cudno:) ima i sumar za mobilni LOL
 
Pri proveri stanja minuti su mi se zakucali na 297 od 300 i tako stoji već nekoliko dana (normalno koristim telefon); mislim da su poruke i megabajti azurni.
 
Sad sam primetio da na aplikaciji 11811 prikazuje imena vlasnika ne samo fiksnih nego i mobilnih telefona. Doduše u pitanju je bio poziv sa mobilnog koji je registrovan na firmu. Naravno, iz mts mreže.
 
Poslednja izmena:
Kojoj aplikaciji 11811?
 
Nazad
Vrh Dno