Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Jeste 60/60 i vec samim tim minute u mts vise vrede nego one u vipu. Ti jorgovane na kraju balade garant uzimas i iphone ;) ...a sad bez sale, ne pridrzavaju se oni bas kao pijan plota tog pravila o najmanje sest meseci kod njih i najmanje 1.000,00 placenih racuna. Meni su krajem septembra iako sam kod njih bio manje od 5 meseci i imao racune samo za jedan mixnet m, dakle ispod 600,00 omogucili da dodam jos jedan broj na ugovor pa mislim da ce i prema tebi biti susretljivi.
 
Ti jorgovane na kraju balade garant uzimas i iphone ;)

Yup, koristim jedan, ali mi više odgovara "domaći" sa dve godine lokalne garancije, a matematika sa ratama mi pije vodu oko bruto troškova telefoniranja na dve godine, mada znajući kako su predusretljivi sumnjam da ću nešto napraviti. Videću da neki dan kad ugrabim vremena odem do poslovnice, mada sumnjam da ću ujuriti nekog šefa i sl.
 
Marx bez problema mozes vise brojeva i ugovora. Ali ugovor sa telefonom na rate ne ide lako.
 
Potpisao sam u Avgustu ugovor za Mix Net L sa 50% popusta, da li ce i meni da promene paket u ovaj novi ili ce da mi ostane ovakav?
 
Ostavice te na starom do avgusta sledece ili 2016. godine, zavisi na koliko si potpisao ugovor.
 
Mix xl. 600min,600poruka 1gb(kada istrosis imas beskonacno ali malom brzinom) za 1k din

Cisto da izvestim da sam sinoc podneo zahtev za prenos broja iz vipa u mts! Znaci nemam snage pa pisem koliki su ono pacijenti u vip korisnickom servisu!! Cim stigne odobrenje potpisujem ugovor za mix xl sa 50% samo ne znam da li mi je bolje da potpisem ugovor na godinu dana ili dve?!

Inace loznice samo da te korigujem; u paketu ima 600min, 1000poruka i 1000mb. Ako sam dobro razumeo poruke i sms se prebacuju za sledeci mesec sto mi je takodje odlicna opcija pa jos i zaokruzivanje 60/60! Generalno imam paket u mtsu koji je po svemu (pa cak i znacajno povoljnijoj ceni) bolji od trenutnog standard 700 na vipu!
 
^sad ti je svejedno dal' ces na godinu ili dve, kad nisi prebacio broj kad su paketi bili povoljniji.
 
Nisam u toku,sta je moglo jos povoljnije da bude od ovog sto trenutno dobijam?!...zaokruzivanje ili?!
 
Paketi su bili jeftiniji i sa više neta, ali ne drastično. Potpiši ti na 2 godine, blago meni. Telekom se prodaje, a novi vlasnik sigurno neće davati povoljnije pakete od ovih. Po meni, ili ih neće menjati, ili će biti lošiji (skuplji). Ovo drugo je mnogo realnije.
 
Trenutno ne radi pripejd i postpejd provera stanja na USSD 100 i 797.
Poziv na 788, opcija 1, vraca azurne podatke (besplatan poziv) - za postpejd.

11f10b25acf2e5b69cdb9645ad235643.jpg
 
Poslednja izmena:
Paketi su bili jeftiniji i sa više neta, ali ne drastično. Potpiši ti na 2 godine, blago meni. Telekom se prodaje, a novi vlasnik sigurno neće davati povoljnije pakete od ovih. Po meni, ili ih neće menjati, ili će biti lošiji (skuplji). Ovo drugo je mnogo realnije.

Ma da ne pokusavam na sve nacine da pobegnem iz srb potpisao bih ja bez razmisljanja,al sta znam ako mi se posreci za dva-tri meseca (u sta sumnjam) da odem odavde,obavezah se na 12000 vise u startu...al opet kad razmislim bolje,samo da ja odem lako cu idvojiti 100€ iz inostranstva!!
 
E bash tako...ali mislim da samo na 2 godine ide sada 50%...i vaucer od 2000din u winwin ako tamo potpises...
 
Jel moze neko da potvrdi ovo za vaucer u winwin-u...pojma nisam imao za to?! Inace kada sam podneo zahtev u hendiju,kolega koji radi (inace sa foruma ovde) mi rece da moze ugovor i na godinu dana sa 50%, mada ako dele 2k u winwin sto ne iskoristiti ;)
 
Može 50% i na godinu i na 2, barem u E**.
 
^ Mozda su promenili, vec nekoliko puta su pomalo korigovali uslove. Ne znamo ni da li se vauceri dobijaju u novembru zasigurno.
 
Ja sam pre par dana potpisao u winwin-u na godinu dana, 50% popusta, i dobio vaucer 2k
S'tim sto na njemu pise da se moze iskoristiti do 31.10. (do danas), da li ce se nastaviti od sutra ne znam
 
Pa pogledacu na sajtu pre nego sto krenem ili cu zvati bar to nije problem. I tako mi nece prebaciti broj pre srede-cetvrtka!! Problem je samo sto se mora cimati za nano karticu jel sumnjam da ista moze u winwin da se dobije.
 
Rekose da ce vaziti vauceri i u novembru inace drug u ponedeljak nece potpisivati ugovor kod njih - winwin, posto ga setaju vec sedam dana nemaju kartice za KT, a narucuju iz kine :)))))
 
Moze se dobiti kartica, ali nisam siguran da sve prodavnice njihove imaju Nano karticu.

Inace, u GT je akcija slicna, ali se umesto vaucera dobija MTS USB modem i prepaid internet kartica :)


Nego... da li neko zna koji glupan i zasto u MTSu je osmislio da iPhone moze da se uzme uz manje pakete na 2 a ne na 3 godine? Indikacija da ce podizati cene najnizih paketa? :D
 
Alfa moj drug je sinoc dobio iphone uz ugovor od tri godine,ali za dve god mora da otplati telefon.
 
Da, ide na 12/24 rata, ali moze i na 36 meseci da bude ugovor za tarife - medjutim samo za tarife od preko 1500! To nema smisla...
 
Da, to je jedini telefon koji moze i na 12 i na 24 rata, bez ikakve razlike u ceni uredjaj i napsram jednokratnog placanja (uz ugovoro za mobilne tarife, ne racunajuci Box paket).
 
Ma i ja kazem, uzmes neki srednji paket na 2 godine, sa kojim se relativno isplati iPhone neki, ocigledno nameravaju da izbace i te pakete (ala KT1000 ili Miks S i Prica Plus), i dobijes jeftino iPhone sledece godine kad raskines ugovor zbog "jednostrano izmenjenih uslova" :D
 
 
Jel' u E/WW moze da se produzi do-3 meseca ranije ugovor? U GGT kazu da ne moze (moze, ali kao moraju da salju zahtev, cekaju odgovor, pa u sustini ja dodjem drugi put...). Ili zezaju jer ne zele da se cimaju za ugovor za Pricu :D
 
Nazad
Vrh Dno