Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Pa opcije nisu promocija vec standardna ponuda :)

U Hrvatskoj se sve vrti oko tarifnih opcija kod sva tri operatera - uplati vaucher na mesecnoj bazi i imaces pogodnosti. Nesto kao polu-postpaid ali bez ugovora.
 
Na mts *100# meniju se pojavila opcija promocije pod kojom nema ponuda (naravno :))
 
Bas me zanima sta ce biti sa ovim Internet tarifnim dodacima. ja sam proslog meseca trazio deaktivaciju data 30, i aktivaciju data 50. sada kada pozovem 789 (vec dva puta), receno mi je da mi je aktivan dodatak data 30! pa taj dodatak ne postoji ?!
 
Ako aktiviram dva tarifna dodatka, jesu li oni aktivirani dok ih ne deaktiviram ili je zadnji aktiviran a ovaj prvi mora ponovo da se aktivira pred kraj meseca i tako u krug?
 
ako aktiviras dva u istom mesecu, ostaje aktiviran samo poslednji. u narednom mesecu, moras ponovo da aktiviras prvi, i onda ti ta dva ostaju aktivirana stalno.
 
Na jednom forumu kažu da im mts na meniju *100# aktivirao

Za 99din, 7 dana neogranicen broj sms-a po ceni od 0din.


Ali samo jednoj osobi. Svi ostali nemaju ništa za sada. Priča se i da ne dobijaju svi promociju, već samo na osnovu potrošnje pojedini, tako da nemam pojma... sve je još nepoznato.
 
Počeli i oni kao telenor, ono sa 1000 + 1000 za 200, 30 dana ... samo za pojedine (i ja medju njima) ne dobijaju svi tu ponudu .....
 
Od 12-tak korisnika na forumima imaju dvoje ili troje.
 
Pa ona VIPova standardna opcija je bolja u svakom slucaju.
200din za 200din kredita i 1000 nac.sms nedeljno.

A ova MTS promocija garantujem da je u mrezi - tipicne fore koje rade najveci operateri :)
 
Da bar daju svima pa i nekako a ovi samo po nekome, a možda tek dodaju drugima.

Za sada su poznate dve opcije

SMS 7 dana u mts mreži 99din

a jedan sa drugog broja dobio

SMS 7 dana a 149din
 
architect da li ti šalješ puno sms poruka u toku jednog meseca ili ne. Trebalo bi pošto je tebi skuplja ponuda da si slao više od onih koji imaju 99 ili 149din.
 
Nekim stiže ponuda 7dana sms-a za 49din.

Ima i ta opcija.
 
pitao sam za data dopunu, nece jos skoro, cim kazu uskoro... :)
ja:
Kod:
Pozdrav,
    Video sam na sajtu MTS-a Data plus prepaid dopuna, i interesuje me
 da li je moguce da tu dopunu iskoristim na mojoj SIM kartici koju koristim za 
razgovore, sms, itd., tj. da ta kartica ne postane Data kartica, samo za internet?
mts:
Kod:
Postovani,

Oprostite zbog kasnjenja sa odgovorom do koga je doslo usled tehnickih problema.

Takva mogucnost trenutno ne postoji, ali se planira uskoro. O svim novostima mozete
 se informisati putem naseg web sajta: http://www.mts.telekom.rs/index.php/naslovnastandard.html.

S postovanjem
Telekom Srbija
 
Nisam ljubitelj promocija al reko ajd da vidim sta je u pitanju kad meni 299din.
 

Prilozi

  • Promocija.jpg
    Promocija.jpg
    64 KB · Pregleda: 199
architect da li ti šalješ puno sms poruka u toku jednog meseca ili ne. Trebalo bi pošto je tebi skuplja ponuda da si slao više od onih koji imaju 99 ili 149din.

ne....tu oko 3-4 dnevno....a cini mi se da je obrnuto, posto mi je keva dobila ponudu za 99din a salje mnogo vise poruka od mene....
 
Pa to samo MTS i može tako da rezonuje .... umesto da svima daju na 99 dinaa .... ******i bre totalni ....
 
Nema ponuda za sve, izgleda, ja šaljem od 100-150 mesečno pa nisam dobio ili im algoritam obradi potrošnju jednog broja u minutu. :-D
 
Kupio sam Colin CD :,,::wall:, aktivirao karticu, definisao 1 F&F broj i napravio probni poziv. Skinuli su mi i minute i kredit!
 
Valjda treba par sati da dobijes sms potvrdu o aktiviranju te usluge?
 
Kupio sam Colin CD :,,::wall:, aktivirao karticu, definisao 1 F&F broj i napravio probni poziv. Skinuli su mi i minute i kredit!

Jel sad sve u redu? Moja devojka se isto zalila da joj skida kredit i kad zove F&F brojeve. Ona pretpostavlja da je zbog toga sto je promenila, sa default, Kul tarife na TIpi. Jesi li i ti menjao tarifu?
 
Da li trenutno ima neka promocija u mts?


Zadnje dve godine su stagnirali sa prepaid promocijama ali zato imaju najpovoljniji prepaid ako izostavimo promocije.


Pre oko mesec dana su počeli da šalju pod *100# promociju sa sms-ovim, ljudi dobijaju ponude da sms-uju u mts mreži 7 dana za neku od suma (49 - 249 zavisi kako kome stigne). Ali ne dobijaju svi ponudu, ja recimo nisam a aktivan sam korisnik. Nema pravila ko dobija, slučajan izbor.
 
Ima li neko sada ponudu pod mts promocijama ili svima nestale ponude?
Ja ništa nisam dobio a baš bi mi trebala neka ponuda.
 
Za sada nema nista od promocija (barem kod mene na 066 i 064 karticama, a imao obavestenje za prethodnu SMS promociju za 99 din.).
 
Nisam ni ja dobio nikakvu ponudu za promociju, iako imam karticu koju koristim cesto i jednu koja je vrlo, vrlo retko u upotrebi.
 
Nazad
Vrh Dno