Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Ok znači može.
Imam već 3 ugovora na moje ime koji su povezani u zajednički račun, šta se dešava ako potpišem još jedan, ako može uopšte, da li ga pridodaju uz ova 3 ili ide posebno?
 
A ja sam na primer pre 25.9 zaključio ugovor na 12 meseci sa 50%

Ja 31.9. a i ranije je samo 24 meseca bilo na baneru.

Ironman, biras ti. Novi racun ili pridruzivanje sadasnjem.

Da li neko zna, vaze li vauceri za firme? (za obicne pakete da se produzi)
 
Poslednja izmena:
^ Alfa, za firme verovatno ne, ali proveri u WW kol-centru. Ne verujem da ovde to neko zna. ,)

I probaj mTel na drugoj BS.

Edit: drug na mTel upravo izvukao 10Mbps u centru BG, satell takodje, proveri lokaciju/aparat. Default podesavanja.
 
Poslednja izmena:
Sad zvao winwin rekose moze KT 50% na 12 meseci i rezervisah belu tehniku da uzmem. Idem popodne sa bratom ako bude problema obavesticu vas
 
^ Nece biti problema, prosli smo vec kroz to. ,)
 
I probaj mTel na drugoj BS.
Edit: drug na mTel upravo izvukao 10Mbps u centru BG, satell takodje, proveri lokaciju/aparat. Default podesavanja.

Izvukoh 8Mbps u Skadarliji (gde sam najmanje ocekivao :D), znaci prosto su zagusenije BS :)
 
Winwin radnja u sremu... Ulazim i pitam da li mogu da potpišem KT 500 na 12 meseci sa 50% popusta.
Radnja puna prodavaca i svi kazu ne moze. Najglasnije dve devojke koje su izgleda popile svu pamet ovoga sveta. Rekose takvi paketi ne postoje više u mts i pricaju o novim.
Lepo im kazem da postoje i da sve ima na sajtu i da su drugi vec uzimali.
Tek na kraju kad sam rekao da proveri kroz samu aplikaciju.. Vidoše da može..
Rekoh im doći ću drugi dan.. Žurim na voz.

Sta reci... Srecom sam naucio da ne verujem prodavcima
 
Imam npr. paket Prica sa 100min u dom. saobraćaju i 1.000 min u mreži. Ako aktiviram Ektra TD sa minutima u dom. saobraćaju, kada mogu da ih koristim u odnosu na ovo:

"Ukoliko ste potrošili minute i poruke iz mesečne naknade za vašu postpaid tarifu, uvek možete kupiti povoljne dodatke EKSTRA minuti i EKSTRA poruke."

Mislim da je nepreciznost, i da mogu da dodam nove minute u dom. saobraćaju kad god želim, i dok ne potrošim inicijalnih 100 min.

Čekaj, potrošiš 100 minuta do 10-og u mesecu i ostane ti 1000 u mreži, šta se dešava ako dokupiš TD minute, da li se troše paralelno sa ovih 1000 samo za MTS ili opet prvo dodatak, pa mts?
 
Prvo dodarak. Vide se kao minuti iz paketa a ne kao dodatak. Pisah juce:)
 
^ Što je pomak, jer su se ranije dodatni minuti u MTS mreži kao tarifni dodatak mogli trošiti tek kada se istroše minuti iz paketa (sem ako nisu postojali minuti unutar MTS u paketu, što je bilo kod retkih Bel i MyBel paketa). Drugim rečima, nije bilo preterano korisno i nije moglo paralelno. Novi tarifni dodaci su super! :) Što je još zanimljivo, jeftiniji su od Vip dodataka minuta prema svim mrežama. Ne znam za Telenor.
 
Ako sim kartica nije fizički prisutna, da li je dovoljan onaj broj sa kartice, za KT ugovor?
 
^ Da, jer ICCID jednoznacno odredjuje pretplatnicki broj. Da li moze u MTS app - ne znam.
 
Ako pricas o prelasku pre-post realno je bitan samo broj(pravi broj tel ne serijski kartice). Ali se kartica mora priloziti jer se dobija nova posto prepaid kartica ne moze biti post u mtsu.
 
Poslednja izmena:
Sa prepaida na KT, kartica se ne menja, pa zato pitam, da je postpaid u pitanju, znam da treba da se vrati.
 
Ne treba uopste kartica fizicki za prepaid->KT
 
Da li sa KT može da se plaća SMS-om parking servis ili to ne pokriva pretplata i bonus koji je uključen u mesečnu pretplatu?
 
I ja nikad nisam stavljao proxy, ni nema ga u uputstvu, a isto ne prelazi brzina preko 5, evo sad sam merio 2,29Mbps down i 0,48 up, na gprswap.
Nisam bio lenj pa sam merio i za mts internet i dobio sam bolje brzine, skoro duplo, 5,97 i 1,08 mbps, al ni to nije nešto , ipak je fon 8 core, znači nije do njega.
Ja na tabletima koristim 3gnet apn, imam internet karticu, kad si već testirao ta dva apn-a testiraj i ovaj treći da znamo koji je najbrži. Meni je signal slab pa nema smisla da merim brzinu.
 
^ Što je pomak, jer su se ranije dodatni minuti u MTS mreži kao tarifni dodatak mogli trošiti tek kada se istroše minuti iz paketa (sem ako nisu postojali minuti unutar MTS u paketu, što je bilo kod retkih Bel i MyBel paketa). Drugim rečima, nije bilo preterano korisno i nije moglo paralelno. Novi tarifni dodaci su super! :) Što je još zanimljivo, jeftiniji su od Vip dodataka minuta prema svim mrežama. Ne znam za Telenor.

neznam za mts tarifni dodatak cene , a telenor dodatak minute 200 min 495 din i trosese posle tarifnog paketa, 500 mb 295 din , 1000 mb 395 din

megabajti troše se pre mb iz tarifnog paketa.
 
Stari MixNet paketi su meni puno povoljniji. Da li mogu da promenim paket MixNet S na MixNet M do 1. novembra?
 
Ljudi stanje neta -41mb ,nece valjda taj "neograniceni net".da mi odbiju od brzih mb za sledeci mesec ???
 
Ne, net se ne prekida nikome tacno u sekund, vec kad se zatvori sesija - ako uspes da ostavis sesiju aktivnom, mozes i koji GB preko, punom brzinom, da prekoracis bez dodatnih troskova.
Ja sam tako jednom uradio:)
 
I za VIP na prepaidu.
 
Ima li neka fora da ostane sesija aktivna par dana, neka aplikacija?
 
Mislim da ih cak MTS gasi na sat vremena. Ja imam previse sesija na MTSu, a ne verujem da sam i 4x ukljucio data na toj kartici! (druga kartica u Dual SIM telefonu, ne koristi se za net).
 
^ MTS ne gasi sesije, Vip to radi na svaki 1h. Međutim, to sto ne gasi ne znaci da (interno) ne obracunava, pravi presek i zatvara sesiju koja je prekoracila posle nekog vremena - pretpostavljam da je tako.
 
Pa..... mozda ne gasi u smislu da prekida konekciju, ali ja na listingu za jedan broj, gde sam 4x koristio net samo tokom meseca, imam jedno 50+ sesija. Ja toliko sesija kod VIPa nisam imao sem jednog meseca :)
 
Nazad
Vrh Dno