Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Moze, bez problema.
Нисам пратио, јел могу ја са богатим припејдом да одем у WW/E и склопим постпејд са или без телефона па да ми кредит остане (или они немају ништа с тим али бих ја волео код потписивања да се провери да ли је све на свом месту) па да и мене часте?
 
Cale, ti se bas radrao po forumu za tu stednju... oladi. Ukida se do kraja godine zbog tebe, ne gubi vreme.
 
Где сам ја поменуо штедњу или нешто друго? Имам припејд картицу коју повремено допуним неким кредитом, допуњују ми и пријатељи па се сабрало. Ако укину ону ставку да постојећи кредит на припејд картици иде у аванс, неће нико да прелази са припејда на постпејд а вероватно им то није план.

А ти оваквим реакцијама скрећеш пажњу па ће неко од њих то погрешно да протумачи, овако нико не би ни повезао.
 
Nisam mislio da bukvalno kopaju po ugovoru ,nego da li proveravaju jesi li bas ti potpisnik ugovora ili si ti potpisnik jednog ,a prijatelj ili neka familija drugog ? :) hvala na info-ma :)
 
Internet je u proteklih 10 dana ocajan, 3 puta sam ih zvao i sva tri puta kazu do njih je imaju neki problem. Upaljen 3g a nema ga uopste.
 
Meni je tako od kad sam presao iz Telenora..
 
@Dacha:
Ne znam, jer sam potpisao MTS ugovore i odmah iskoristio vaucere - bilo je jasno da je ista osoba. ;)
 
Internet je u proteklih 10 dana ocajan, 3 puta sam ih zvao i sva tri puta kazu do njih je imaju neki problem. Upaljen 3g a nema ga uopste.

Koja lokacija? Kod mene je ispalo da je do telefona ono krajem septembra :(
 
sta se desava sa sva tri operatera,konkretno evo mts ja kad sam potpisao prosle godine u avgustu 2god ugovor za mix net L imao 600minuta,giga ipo neta i 1500sms slucajno pogledao danas ima sve to samo sve duplo manje o internetu da ne govorim za iste pare sad nude mix l sa 600mb jesu oni normalni? vidim i vip i telenor sve je poskupelo a paketi se nisu povecali
 
@merymnml

Ne dešava se ništa, kod nas je sve to normalno. Nema pravog tržišta, svi se dogovaraju oko podele plena, kupci ispaštaju i to je to
 
Ja bio u winwinu na Banovom Brdu danas, i tražio sa potpišem ugovor za KT 1000, kad ono mi prodavac kaže da ne može(?!) Kaže "nemaju to u aplikaciji"
Tek sam sad pročitao ovo, moraću opet da odem, samo ne znam šta da mu kažem? Molim za pomoć
 
Poslednja izmena:
^ Ima svuda, samo očito ne znaju, a KT je "teži" od običnih paketa. Svuda je ista MTS app.
 
sta je zatezna kamata? moram istu da platim 0.66 din :D
 
sta je zatezna kamata? moram istu da platim 0.66 din :D
Ako nisi platio do 20. u mesecu (ili zadnjeg radnog dana pre 20. ako nije radni dan), placas zateznu kamatu.

Zarkovo, Vozdovac, Bogoslovija
Moraces biti precizniji :) Ja sada imam net i 3G calls cak i na lokacijama gde znam da je bilo rupa na Dorcolu (a stvarno trebas juriti da bi nasao rupe na Dorcolu).
Jedino ako je nesto do tvoje kartice/tarife, ne verujem da na svim tim lokacijama imaju problem i znaju za to...

sta se desava sa sva tri operatera,konkretno evo mts ja kad sam potpisao prosle godine u avgustu 2god ugovor za mix net L imao 600minuta,giga ipo neta i 1500sms slucajno pogledao danas ima sve to samo sve duplo manje o internetu da ne govorim za iste pare sad nude mix l sa 600mb jesu oni normalni? vidim i vip i telenor sve je poskupelo a paketi se nisu povecali
To se desava kada se ne slusaju ljudi sa iskustvom (krastavac, dzaba sam pricao) i ljudi ne gledaju sta se desava :)
Jos 2009. sam poceo da pricam da ce se ovo desiti, i da ne treba da se koristi Telenor koji lupa cenama po usima (osim za najnize pakete, gde je razlika bila osiguranje od prekoracenja neta u to vreme). VIP je tek od ovog proleca postao los, do tada je mogao da bude u trci.
Dzabe sada, ocekujte sledece godine 10EUR najniza tarifa.

^ Ima svuda, samo očito ne znaju, a KT je "teži" od običnih paketa. Svuda je ista MTS app.
^^ This. Ne ume svako da odradi KT, ako nije veca radnja sa dosta prometa, moraju da zovu da ih vode kroz aplikaciju za KT ugovore.
 
Poslednja izmena:
U svim tim delovima i svesni su toga, kaze trenutno sto mpzemo da kazemo je da imamo problema sa 3g mrezom i nase kolege rade da se otkloni problem. Sad je ok, sve radi. Nije do kartice, mislio sam da je do telefona ali opet do njih je.
 
sta se desava sa sva tri operatera,konkretno evo mts ja kad sam potpisao prosle godine u avgustu 2god ugovor za mix net L imao 600minuta,giga ipo neta i 1500sms slucajno pogledao danas ima sve to samo sve duplo manje o internetu da ne govorim za iste pare sad nude mix l sa 600mb jesu oni normalni? vidim i vip i telenor sve je poskupelo a paketi se nisu povecali

el sa ugovorom ili bez
 
Istice mi ugovor u decembru ponuda telefona je katastrofalna,razmisljam da uzmem paket bez telefona,ali nigde ne mogu da nadjem da li moze i na 12 meseci,ranije je moglo.
 
Mislis da uzmes 50% popusta na ugovor u trajanju od 12m ? Ne vidim razlog zasto ne bi moglo..
 
Istice mi ugovor u decembru ponuda telefona je katastrofalna,razmisljam da uzmem paket bez telefona,ali nigde ne mogu da nadjem da li moze i na 12 meseci,ranije je moglo.

Može sigurno.
Ja sam skoro produžavao ugovor,i mogao sam da produžim na 12,ali sam ipak produžio na 24 meseca,što se ispostavilo kao dobar potez,jer su ove nove pakete osakatili.
 
Samo da vam kazem da se KT paketi provlace kroz aplikaciju laganica, price da ne moze, ne znaju i sl su glupost. Nema "teze" i "lakse".
 
U svim tim delovima i svesni su toga, kaze trenutno sto mpzemo da kazemo je da imamo problema sa 3g mrezom i nase kolege rade da se otkloni problem. Sad je ok, sve radi. Nije do kartice, mislio sam da je do telefona ali opet do njih je.
EDIT: Pa iskreno 10-ak dana i nije strasno za njih :)

Samo da vam kazem da se KT paketi provlace kroz aplikaciju laganica, price da ne moze, ne znaju i sl su glupost. Nema "teze" i "lakse".
Pazi, poceo je lik da radi ugovor, ali kad sam rekao KT, morao je da zove drugog radnika, kaze, nesto se dodatno radi, sto ne umem. Ne bih ovaj drugi prihvatao da se cima, da ne mora;)
A i owim kad je isao, za KT su morali da radnika vode kroz korake;)
 
I meni su još maja/juna rekli da ne može kt, a možda samo nisu znali. Moraću još 1 kt 500 ugovor da uzmem, taman za paket sanyo AAA baterija.
 
Tada mislim da nisu ni mogli. Tj. MTS im nije davao tu mogucnost.
 
Ja radim isto to veruj mi da je KT isto sve, samo mozda taj nije nikad radio, pa je zvao pomoc. :)
 
Jbm li ga onda:)

Svejedno, KT moze, samo se mozda cima :)
 
На Mix net XL сам, на уговору са 50% попуста. Установио сам да би ми довољан био и L и радио бих прешао на нижу тарифу. Шта је проблем, да ли ако пређем на нижу остајем на старом Mix net-у или прелазим на неку од ових нових тарифа?
 
Nazad
Vrh Dno