Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Mesec dana traje, kupljena kartica u Gracu, preko aplikacije aktiviras
 
U Hrvatskoj kod Bonbon-a (virtuelni operator) mogu da se kombinuju poruke, megabajti i pozivi. Meni bi idealna kombinacija bila 300 minuta, 100 sms i 1gb neta :)
 
M8 i M8 Dual SIM koriste Nano kartice, tako da sigurno izdaju.
 
U Hrvatskoj kod Bonbon-a (virtuelni operator) mogu da se kombinuju poruke, megabajti i pozivi. Meni bi idealna kombinacija bila 300 minuta, 100 sms i 1gb neta :)
Takodje.
Njihove kombinacije (MTS) su sačuvaj me Bože...
 
Meni od sinoć radi provera stanja preko mts aplikacije, iznenadio sam se jer obično proradi posle 3. u mesecu..
 
Nije mi jasno uopste sta se je sa ovim lelekomom. Potpisao sam ugovor po starom medjutim kada proverim stanje izbaci mi sledece.
823db1c6e7db5c95b91ab9fdba3385fa.jpg

Takodje ne mogu da proverim stanje megabajta na mts.rs/stanje jer me odvede na sajt https://mojtelekom.telekom.rs/web/mobilna

Ja bi po Mix net XL trebao da imam 1000 minuta, 3000 SMS i 3gb neta
11879ca75d78a3d09dda96948a66cd6e.jpg


Sta se ovde desava???
 
Preneto ti je neiskorišćeno iz prethodnog meseca (dovoljno je da si ga koristio i 1 dan).
 
Ne prenose se MB od proslog novembra.
 
WCDMA se zove na vecini telefona:)
Ali ovde pod 3g mislimo na mobilni net, naspram wifia. Ne da li je mobilni net na 2g ili 3g.
 
Da li je iko uspeo da ukombinuje 2 vaučera u Emmiju za isti proizvod (kome je cena malo više od 100€)? Da ne tražim nemoguće. ;)
 
Brt ne znam s cim se drogiraju u emiju ,pricam za onaj na nbgu ,u prvoj smeni ...mozes da kombinujes koliko hoces samo da su na tvoje ime ,i pritom trosis iskljucivo u radnji gde si potpisao ugovor ,a u drugoj smeni moz da trosis gde hoces ali jedan artikal jedan proizvod ... Tako da ono ,budi uporan ,kazi da je tvoj drugar kombinovao i da si siguran da moze i dace ti ...
 
^ Hvala. Ja bih sutra ili u ponedeljak u Emmiju na Senjaku. Treba mi SSD i ništa više. Ove nedelje riba koja se javljala na fon pre podne rekla je vaučer po artiklu, a tip u drugoj, uveče "mogu dva, nema problema". :D
 
Hahaha ali skroz taj neki fazon ,tako da gledaj kada je ta druga smena i pokusaj da kombinujes svakako javi ovde kako si proso ,ja sam od sledece ned planirao da kombinujem nesto :)
 
Sta se desava sa moj klub tarifnim paketom - da li se moze prebaciti na isti trenutno ?
 
NE.
 
Da li je imao neko slučaj da je krenuo da potpiše ugovor sa mts krajem septembra međutim zbog provere kreditne sposobnosti ugovor je potpisan prvog oktobra na stari paket, sada zovu iz win win-a gde je potpisan ugovor da se potpiše novi ugovor sa novim paketom
 
Dobio sam dva MTS vaučera u Emmiju na Senjaku, iskoristio sam ih na isti artikal (SSD). Zvali šeficu da odobri, čuo razgovor, bez problema.
 
^ Ne. Ima popusta ali nije 50%. Mada, mozda postoji trik da moze.
 
Da li može u winwin-u može da se potpise ugovor sa kontrolom troškova?
Pise samo postpaid tarife (nove)
 
Owime a su ti trazili licnu sta,kako? Je l cesljaju ugovore i sl ? ja imam 2 moja i 1 od sestre pa bi bilo extra kada bi sva 3 spojio :) ?
 
Da li može u winwin-u može da se potpise ugovor sa kontrolom troškova?
Pise samo postpaid tarife (nove)
Moze, bez problema.

Owime a su ti trazili licnu sta,kako? Je l cesljaju ugovore i sl ? ja imam 2 moja i 1 od sestre pa bi bilo extra kada bi sva 3 spojio :) ?

^ Ne traze LK al' moju su vec imali jer sam potpisivao ugovor. 2 vaucera za artikal je izlaženje u susret, dok su tri ipak preterivanje. Savetujem da sestrin iskoristiš za drugi artikal.
Sta podrazumeva "češljanje ugovora"?
 
Nazad
Vrh Dno