Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Jel video neko da li imaju u win winu kontrolu troskova?
 
Trebalo bi da produzim ugovor MTS za 50 %popusta.Ako sam dobro razumeo,ako se produzi u win winu (npr na godinu dana) dobije se vaucer od 2000 rsd,za koji mogu nesto da kupim kod njih. Ako produzi i zena , da li vauceri mogu da se sabiraju pa da ustedim 4000 rsd, npr kupim neki SSD ? Ili to vazi samo za mobilne telefone?
 
Neko je rekao da je uspeo da ih spoji mada sami naglase da ne mogu da se spajaju
 
Da si procitao bar nekoliko poslednjih stranica u temi koja te zanima, saznao bi da su ljudima u nekim prodavnicama rekli da vauceri ne mogu da se sabiraju, ali i da je bilo slucajeva da su prihvatili 2 vaucera za jedan proizvod. Najbolje bi bilo da se raspitas u najblizoj prodavnici, ili ih pitas mejlom, mada mislim da je nova politika da ne prihvataju ovu kombinaciju.
 
Pitanje u vezi SIM kartica. Da li u poslovnicama MTS-a naplacuju zamenu-izradu micro SIM kartica? Imam standardnu SIM karticu, a od ponedeljka idem u poslovnicu pa da znam sta me ocekuje.
 
Meni su besplatno isekli.
 
Zamena je 200 dinara, ali ce ti ponuditi da ti iseku vec postojecu.
 
Šta mislite hoće li biti i sledećeg meseca vaučer za mts
 
Verovatno, produzava se kao i MTS promocija :D
Meni isticu dva ugovora januara, bas bi mi odgovaralo da "kupim" misha njima sad u oktobru :)
 
Potvrdili su mi zvanično za 2k din vaučer:

- Onaj iz WinWin-a ne može u Emiju i PC Praktiku i obratno.
- Vaučeri mogu da se kombinuju.
- Dobijaju se i za 12 meseci ugovora.
- Može KT i mogu i najmanji paketi (KT 500)
- Važe do 31. okt, jedni misle da će da se produži, a drugi da će biti nova akcija sa MTS-om.
 
Treba da uzmem neki mix paket babi. Mogu li da dobijem vaucer?
Ili samo vazi za produzivanje?
 
Kad prestaje obaveza plaćanja za 3G?Potpisao sam nov ugovor na 50% popusta(3 meseca pre isteka starog),i vidim da imam 3G stavku i dalje.Novi ugovor je već aktivan.
 
Сами неће да је укину, мораш да одеш и тражиш да угасе. Ако је стари уговор завршен, па макар и пре краја, вероватно би и 3G могла да се откаже мада није немогуће да мора да изгура до краја старог уговора.
 
Jesi imao telefon na starom ugovoru?
 
Onaj ko uzme telefon koji ima mogucnost 3g interneta mora placati tu pretplatu. A mislim da je takodje to obavezno za pakete koji imaju net nezavisno od toga da li je uzet tel ili 50%.
 
3G се плаћа само ако је под уговором телефон који може то да користи.
 
Jesi imao telefon na starom ugovoru?

Imao sam telefon na starom ugovoru(18.12.2012.)Verovatno će biti 3G do tad.Sad nisam uzeo telefon,a i drugi ugovor ću prebaciti na 50% sledeći mesec.Ženi sam uzeo S960 na akciji,pa kad saberem sve ovako se više isplati.
 
Pretpostavljam nemate ni telefon preko mts-a? Sto je logicno jer se placa samo kada uzmes telefon.
 
Dečko je napisao da je plaćanje 3g vezano za to da li imamo mb u okviru pretplate pa smo ga mi demantovali.
 
Ima li neko informaciju da li ce se produzavati promocija sa 2000 din vauchera i u oktobru?
 
^^ Mozda baba Vanga ima tu informaciju a mozda je i nadjes par postova pre tvog....
 
4a63b2c904b670b9711a80334a8ab928.jpg
 
^ To su stare info. Moze se sabirati i vazi do kraja oktobra. Zvao sam Emmi radnju direkt kao i Emmi i WinWin kol centar, svi su mi isto potvrdili.
 
Za ove koji pitaju da li mogu da se kombinuju ? Mogu ,ALI SAMO ukoliko su ta 2 ili vise vaucera na istu osobu ,znaci ne moze ja + baba tetka strina itd ,samo moja 2 ili moja 3 broja :) ovo bar vazi u emiju ;)
 
Nazad
Vrh Dno