Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Ja sam potpisao na godinu i to na insistiranje radnice u Winwinu, rekao ajd, pa dogodine opet :D.
 
Nego da ja pitam da li je iko uspeo u praksi da izvuce vise od tih 50% popusta kod bilo kog operatera?! Treba da obnovim ugovor (u vipu al to sad nije bitno) i sigurno vec znam da ce da me ceka opet 25% + 25% ako ne uzmem tel. Pravio sam racune 4-5k zadnjih par meseci i sad kad odem kao stari korisnik,cime oni mene uopste nagradjuju kad isto to mogu da dobijem kod bilo kog novog operatera da se odlucim da predjem!?!
 
Dobices sigurnih 50% popusta. Kod drugih ces dobiti karu.
 
Znači mogu da produžim na godinu dana? Izem ti njihov "specijalni" popust. Kakvo je to potpisivanje u win win-u?
 
Ajde jos jednom. Decko u winwinu mi je rekao da se na sve ugovore sa MTSom potpisane u winwinu dobija vaucher od 2000din. Znaci i na 50% i na jednu i dve godine,..... sve nema ogranicenja
 
Nego da ja pitam da li je iko uspeo u praksi da izvuce vise od tih 50% popusta kod bilo kog operatera?! Treba da obnovim ugovor (u vipu al to sad nije bitno) i sigurno vec znam da ce da me ceka opet 25% + 25% ako ne uzmem tel. Pravio sam racune 4-5k zadnjih par meseci i sad kad odem kao stari korisnik,cime oni mene uopste nagradjuju kad isto to mogu da dobijem kod bilo kog novog operatera da se odlucim da predjem!?!

1. Zar nisi ti u Nemeckoj?:)

2. Pa ako odes sa MTS-a platices vise sigurno :D, tj. dobijas time sto ostanes, i da ti samo "samo ono sto svima daju". Ostala dva nece dati vise popusta, nego juriti na druge nacine (VIP telefonima, Telenor marketingom).
(Telenor ti nece dati popust kao novom korisniku, dok ne prodje koji mesec/racun, ali da si imao 4-5K kod njih, imao bi neki popust - vise ne konto toga sto si im vec to platio :D)
 
@strvche
Daju ti ljudi 50% popust i tebi i dalje ne odgovara. Da neces mozda da oni tebi placaju za njihove usluge!? Kakav smo mi narod ovo je strasno...i nismo zasluzili bolje stanje od ovog u kom smo.
 
Poslednja izmena:
Deki jesam ali ako ne nadjem posao za dva meseca ili zenu sumnjam da cu i dalje biti ;)
 
U pravu je Stevcho, ali on misli na onaj "VIP pilicari" deo... kao "specijalna ponuda", a u stvari isto sto i SVAKI drugi korisnik moze da dobije :)

Specijalna ponuda bi bile segmentacije (da li je neko skoro uopste bio segmentiran? ili vise nema toga?), popust >50% i slicno... ali MTS nece praviti takve ponude (mislim da ne sme... ni za firme nisu dali NISTA preko ponude na sajtu, sa mnogo vecim prometom, bas bas treba biti veliki igrac da nesto ponude).
Ali barem nema cenkanja, nego svi mogu da dobiju 50%.
 
@strvche
Daju ti ljudi 50% popust i tebi i dalje ne odgovara. Da neces mozda da oni tebi placaju za njihove usluge!? Kakav smo mi narod ovo je strasno...i nismo zasluzili bolje stanje od ovog u kom smo.

Tako je, mi smo g*vna umnogome jer volimo da se pos*remo sami po sebi. Hjde još jednom vidi kontekst u kom sam napisao post i deo koji se odnosi na "specijalnu ponudu".
 
ako neko dobije info mogu li vauceri da se sabiraju (da se 2 ili vise iskoriste za istu stvar) nek javi ovde :)
 
Звао сам ја данас Вин и рекли су да колико они знају може, међутим да проверим у самој радњи.
 
Provereno na Terazijama kada sam uzimao nisam ni pitao vec je decko naglasio posto si uzao 2 vaucera ne mozes da ih spajas u jednoj kupovini.
 
U pravu je Stevcho, ali on misli na onaj "VIP pilicari" deo... kao "specijalna ponuda", a u stvari isto sto i SVAKI drugi korisnik moze da dobije :)

Specijalna ponuda bi bile segmentacije (da li je neko skoro uopste bio segmentiran? ili vise nema toga?), popust >50% i slicno... ali MTS nece praviti takve ponude (mislim da ne sme... ni za firme nisu dali NISTA preko ponude na sajtu, sa mnogo vecim prometom, bas bas treba biti veliki igrac da nesto ponude).
Radi segmentacija i dalje... samo sto su maksimalno obesmislili celu tu - nekada sjajnu - pricu i sada tek neke osrednje telefone nude. Ni blizu kao sto je nekada bilo.

Primera radi, 2010. je uzet telefon od ~380 evra (cena po radnjama) za dinar, bilo se u 7. segmentu... dve godine kasnije, isti segment - uzet telefon od ~200 evra.
Ove godine, pre par dana... segment je slabiji, 6. je u pitanju - telefon do max 9000 dinara na sajtu moze da se dobije za 1din.
 
Kako idu ti segmenti?
 
Nekadasnja nagrada za vernost je polako presla u popust za sve od 50%.
Za pretpostaviti je da im ovako bolje ide.
 
Ma gde bre. Bilo je za ocekivati da ce se kvalitet signala podici sad kad je telenor ukinuo pakete sa neogranicenim netom, kad ono medjutim. Sa drugom sam merio signal, 3g ima vecu brzinu neta, a osim toga, ni u jednom klubu u BG-u koji je ispod zemlje nema telenor signala, za razliku od mt:s-a. Biti korisnik telenora postao je cist mazohizam :(
 
Kako idu ti segmenti?

Vise ne znam (nekada znao tacno za svaki), menjali su - ocito - stari sistem... ili je pak sistem mozda i ostao isti, ali su telefoni sve slabiji/jeftiniji po svakom segmentu.
Htedoh da pitam to pre neki dan kada sam isao da se informisem, ali nakon sto mi rece onu cifru i utvrdih da je sve to prakticno postalo besmisleno - batalih rabotu.
 
Ima već 8 radnih dana kako mi je poštar doneo ugovor i karticu, ali aneks ugovora za 50% još ne stiže. Zašto im treba toliko vremena?
 
Verovatno greska ili zaboravili, zovi i proveri! Ili odi do poslovnice, nije sparno leto :)
 
Korist da proda nesto iz svoje radnje. Ionako su im marze 100% tako da ima tih 2k din ne pravi veliku stetu
 
Garant dobijaju deo od ugovora od MTS-a. Inace bi bilo dobijes vaucer od 2000, uzmes misa od 2000 i oni na trosku - malo morgen :D
 
Uzimaju oni masam procenat od ugovora 100%, nece oni biti u minisu
 
U tehnomaniji uz ugovor 30% na opremu za telefone(odredjeni deo opreme) ...sumnjam,ali mozda neko ima neku cudnu semu da mu to odg :)
 
Tehnomanija je mislim jedan od najskupljih lanaca tehnike, ubijaju sa cenama.
 
Nazad
Vrh Dno