Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Ovaj paket od 50MB za 100 din je kao stvoren za mene. Šteta to nije na mojoj mreži :(
Preživeću i izostanak provere...
 
E pa drugari ovako: Ne Nadajte se! ovo je jos jedna glupost iz kuhinje mt:s-a, jer upravo sam zvao 789 da aktiviram novi DATA dodatak, i posto sam najpre sokirao operatera svojim zahtevom, posle cekanja od jedno 10 minuta (uz bubnjanje one odvratne muzike), informacija je sledeca: ovi data dodaci postoje samo na sajtu! ne mogu se aktivirati "jos uvek", a vaze stari "do daljnjeg". receno mi je da se javim krajem ovog meseca (?!) ili "jos bolje pocetkom sledeceg" (??). znaci da ce u praksi ovo zaziveti tek od maja meseca, jer ako se aktivira ovog meseca, vazi tek od sledeceg...

ludilo se nastavlja...
 
E pa drugari ovako: Ne Nadajte se! ovo je jos jedna glupost iz kuhinje mt:s-a, jer upravo sam zvao 789 da aktiviram novi DATA dodatak, i posto sam najpre sokirao operatera svojim zahtevom, posle cekanja od jedno 10 minuta (uz bubnjanje one odvratne muzike), informacija je sledeca: ovi data dodaci postoje samo na sajtu! ne mogu se aktivirati "jos uvek", a vaze stari "do daljnjeg". receno mi je da se javim krajem ovog meseca (?!) ili "jos bolje pocetkom sledeceg" (??). znaci da ce u praksi ovo zaziveti tek od maja meseca, jer ako se aktivira ovog meseca, vazi tek od sledeceg...

ludilo se nastavlja...

Ponovo radi bioskop :laugh:
 
ovi data dodaci postoje samo na sajtu! ne mogu se aktivirati "jos uvek", a vaze stari "do daljnjeg". receno mi je da se javim krajem ovog meseca (?!) ili "jos bolje pocetkom sledeceg" (??). znaci da ce u praksi ovo zaziveti tek od maja meseca, jer ako se aktivira ovog meseca, vazi tek od sledeceg... ludilo se nastavlja...

procitaj moj post u vezi sa aktivacijom... ova moja se istomrstila i kliktala... e sad, cekam da prodje 24 sata pa cemo da vidimo da li ce ukljuciti posto trenutno ne vidim tu stavku u proveri a i ne povecava mi se racun (ok ovo nije apsoluno NIKAKAV reper, ali...)
 
Zvao pre sat vremena, odjavio 12mb (ostaju mi ovaj mesec i platicu u narednom racunu) i aktivirao 50mb (dobijam 2/3 od 50mb i placam 2/3 cene u ovom mesecu, sledeci mesec se automatski aktivira). Znaci dobijes 30 i kusur mb za 66 din ako aktiviras u ovoj "trecini meseca". Ako aktiviras 20.ili 21. u mesecu (nisam siguran, uglavnom treca trecina), onda platis 33din i dobijes trecinu od 50mb. Sve u svemu, radi i nije losa novina.
 
Sve u svemu, radi i nije losa novina.

Daj boze da radi. proveri ti to sutra da li ti je zaista aktivirano... tamo je blagi haos. meni su u januaru aktivirali dodatak data30 - 27.januara, i umesto trecine naplatili mi punu cenu dodatka, a zaracunali trecinu...
 
Provericu, ali sto se tice tarifnih dodataka, na moju srecu, nisam imao nikada neprijatnosti a bas sam i menjao pakete i odjavljivao... Nadam se da ce tako i ostati. Videcemo...
 
jel ovaj tarifni dodatak vazi samo za te data kartice ili mogu da dopunim tih 50MB na obicnu SIM karticu i da koristim za net na fonu?
 
jel ovaj tarifni dodatak vazi samo za te data kartice ili mogu da dopunim tih 50MB na obicnu SIM karticu i da koristim za net na fonu?

Tarifne dodatke Postpaid extra usluge mogu koristiti korisnici Bel, Fresh, Mix, Hello, 066 Postpaid tarifnih profila, kao i korisnici Poslovnog i Profesionalnog tarifnog profila.
 
pitanje: kako vidite potrosnju? Posto nisam imao ranij eovaj dodatak, nemam u zaduzenjima ovu stavku. ZNam da bi trebalo da bude poslednja, ali je nema. Da li to znaci ponovnu posetu mts poslovnici i cimanje da provere da je to aktivno ili?
 
Tarifne dodatke Postpaid extra usluge mogu koristiti korisnici Bel, Fresh, Mix, Hello, 066 Postpaid tarifnih profila, kao i korisnici Poslovnog i Profesionalnog tarifnog profila.

ne, mislio sam na ovo:
Kod:
Data plus prepaid dopuna

Data plus prepaid dopuna Vam omogućava da surfujete po Internetu po veoma povoljnim cenama.
 Dovoljno je da, ukoliko imate dovoljno kredita, pošaljete besplatnu SMS poruku na broj 777 i dobićete
 odabranu količinu za prenos podataka koju možete iskoristiti u periodu od 60 dana od dana kupovine Data plus prepaid dopune.

Pri slanju SMS poruke na broj 777 unesite odgovarajući tekst poruke iz sledeće tabele:
Količina 	Tekst poruke  	Cena u dinarima
50 MB 	50M 	250
250 MB 	250M 	500
500 MB 	500M 	850
2 GB 	2G 	1.500
Provera stanja

Proveru stanja možete vršiti slanjem besplatne SMS poruke na broj 777 sa tekstom STANJE.

Količinu kupljenu putem Data plus prepaid dopune možete iskoristiti u periodu od 60 dana. 
Po isteku ovog perioda, preostala količina biće obrisana. Ukoliko kupite novi paket za prenos 
podataka pre isteka roka za korišćenje prethodnog, preostala količina podataka se sabira sa 
novom količinom, koja Vam je na raspolaganju narednih 60 dana.
 
Poslednja izmena:
da li je neko uspesno aktivirao ove nove tarifne dodatke za internet preko 789?
 
mislim da nisam... znas da stanje nije realno, ali vidim da se svaki dan pomalo uvecava, a nemam opciju kb u 797 meniju. Kor. servis kaze da je usluga aktivirana, ali sam za svaki slucaj ja vec napisao reklamaciju i cekam sledeci racun. Sva sreca pa imam napismeno kada je podnet zahtev za tarifni dodatak.
 
Dopuna kredita sa fiksnog telefona!

31.03.2010
Dopuna prepaid kredita sa fiksnog telefona

Kako bi Vam što više olakšao vršenje dopune i njenu naplatu, pored već postojećih načina elektronske dopune prepaid kredita, Telekom Srbija je uveo još jedan u potpunosti nov i izuzetno komforan način prepaid dopune - sa Vašeg fiksnog telefona.

Iskoristite ovu jedinstvenu mogućnost da od kuće, sa fiksnog telefona, na jednostavan i lak način dopunite kredit za željeni prepaid broj!

Moći ćete da, u bilo koje doba dana ili noći, besplatno pozovete broj 0800/100-900 i da, prateći uputstva govornog automata, izvršite elektronsku dopunu kredita za odabrani prepaid broj u visini od 250, 500 ili 1000 dinara, uz naplatu preko redovnog mesečnog računa za Vašu fiksnu telefonsku liniju.

Detaljan opis ove usluge i uputstvo za dopunu možete pronaći OVDE

Link
 
Poslednja izmena:
Odlicna stvar za tinejdzere da otkidaju svoje roditelje :d
 
Haha, dobro ipak je ograničeno na 3000din mesečno.
 
Ne koristim pripejd, ali mi se usluga bas svidja. E sad, ne znam da li ce to biti cena sa porezom ili dopuna + pdv? Ako je prva opcija, onda je odlicno, a ako je druga, onda se isplati da se koristi jedino ukoliko su ljudi bas spreceni da odu do trafike/prodavnice, a hitno im treba kredit.
 
Odlicna stvar za tinejdzere da otkidaju svoje roditelje :d

Jel moze to nekako da se iskljuci, orobice me zena kada sazna :zgran:

edit: Racuni su kod mene pa ne zna sifre :D, ali je debilno skroz :\
Sta je sledece, kupite auto na 550 rata preko telefona?
 
Poslednja izmena:
CRNI mts od kad nije dao neku prepaid promociju, ali neku upotrebljivu ili za SMS.
 
Firma je na dobosu, nece sada da se raspiju, a ionako imaju buljuk korisnika...
 
Citam u prekjucerasnjem Blicu - prodato je 300 000 CD-ova Zdravka Colica uz mt:s prepaid paket! Izgleda da imaju za cilj da naduvaju bazu korisnika, a promocije - nista!
 
mp3mp3 je mislio na promociju za postojece korisnike, a ne na promocije samo uz kupovinu nove kartice (kojih ima i po mom misljenju su dobre).
 
Upravo tako, bolesno je da korisnici mts-a imaju pogodnost ako bace svoju i kupe novu mts karticu. Bolesno da nema dalje !
 
HM, na VIP moze da se aktivira svaka promocija uz dopunu od 200 kinti...
 
Mada na mtsu jeste najjeftiniji prepaid.
pogotovo u poredjenju sa vipom.
 
Opet da ponovimo: ).Sve zavisi kako se trosi.

Za 800din dobijes 1000SMS i 800dinara kredita za razgovore i net, sve u nacionalnom saobracaju :)
 
Opet da ponovimo: ).Sve zavisi kako se trosi.

Za 800din dobijes 1000SMS i 800dinara kredita za razgovore i net, sve u nacionalnom saobracaju :)

Slazem se kolega, mislio sam najjeftiniji kada izostavimo promocije.
Sa promocijama je poredjenje jako tesko i veoma zavisi od potrosnje korisnika pa se ne moze reci globalno.:D
 
Nazad
Vrh Dno