Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

do 31. oktobra mislim da traje. Ima u emmiju gde je bolje jer su im jeftinije cene. Sta jos alti drzi?
 
A da li se moze produziti ugovor u ww-u uz 50% bez telefona i da se dobije vaucer?
Sto bi neki rekli: " mnogo bi hteo"
 
Ja Sam kao novi pretplatnik dobio vaucer, potpisao Sam ugovor bez telefona.
 
Sve sto podrazumeva I produzenje ili potpisivanje novog ugovora sa mts ti daje pravo na vauvcer.
 
Jel ima neka varijanta da se uzme tablet uz ugovor za post paid? Istice mi ugovor a ne treba mi telefon;)
 
Ako je postpaid mobilni net paket :D
 
Ima Asus fonepad 7 preko nekih dilera, da ne reklamiram. Uz klasicne mts pakete.
 
Pitao danas u ww 2000 vauchera dobija se za bilo koji postpaid ugovor sa MTSom. Znaci mozete da uzmete mixnet S sa 50% koji vas mesecno izadje 330dinara i dobicete gratis 2000din. to vam je otprilike 6 meseci gratis za ovaj paket :D
 
Ili cini da vas mixnet s kosta 247,00 mesecno a mixnet m 487,00 ...I nije tako Mali taj dodatni popust ;)
 
Pitao danas u ww 2000 vauchera dobija se za bilo koji postpaid ugovor sa MTSom. Znaci mozete da uzmete mixnet S sa 50% koji vas mesecno izadje 330dinara i dobicete gratis 2000din. to vam je otprilike 6 meseci gratis za ovaj paket :D

e baš taj ne može tj nije moglo pre par meseci.
 
A ja bas taj bio uzeo pre tacno cetiri meseca. Od tog trenutka I znamo za te vaucere ovde na forumu ...meni su taj paket dali na uglu gandijevaxgagarina a mislim da je satell istu stvar dobio na nekom drugom mestu.
 
Ali, dal si dobio popust 50%?
 
Чекајте нисам упратио, јел се то може узети неки уређај уз промоцију 50 посто?
Друга ствар која ме занима, пошто сам сада видео и за ову ваучер акцију, да ли могу комбиновати два ваучера пошто би требао да обновим два уговора?
 
Ali, dal si dobio popust 50%?
Naravno, sve kao u mts-u samo uz poklon od 2000.

@patricije ne znam da li oba vaucera mogu da se upotrebe za istu kupljenu stvar Ali znam da, kako bi fon uzeo na rate, mozes da za dva fona koristis cekove jedne osobe. Sestra I ja smo bas tako postupili Ali je u nasem slucaju realno svako koristio svoj vaucer jer su DVA fona bila u pitanju.

EDIT: @ironmanbg sad tek shvatam cine si zbunjen ...pazi, ti u winwin zakljucis osnovni ugovor (i do sledeceg prvog svakako placas punu cenu) a onda treba da pre Prvog mts-u kazes za koji paket zelis popust (to je vec anex ugovora) I onda od prvog imas popust.
 
Poslednja izmena:
Ne razumem o čemu pričaš, potpišeš ugovor bz popusta, pa onda tražiš naknadno popust,hm.
Ne ja sam odmah tražio ugovor sa 50% i pokazali su mi papir na kojem nema mixnet s sa popustom, samo taj, svi ostali mgu i mix s i mixnet m...
 
Poslednju pokusaj. Posto se popust u mts-u obracunava tek od sledeceg Prvog, kako do Prvog ne bi placao pun iznos za neki visi paket, ti mozes da potpises osnovni ugovor na najnizi paket a onda, besplatno a pre Prvog prijavis stvarni paket koji zelis.
Ne razumem, oces da ti kacim sken svog ugovora na mixnet s Sa 50% popusta? Pa imas sve te informacije I na sajtu a tamo su bile I u maju.
 
Brate da l razumes sta si napisao posto ja nista ne mogu da provalim? :)

Moze bilo koja pretplata, pitao sam pre neki dan i naravno da ne moze da se konbinuju vauceri jedan vaucer jedan artikal.
 
Poslednju pokusaj. Posto se popust u mts-u obracunava tek od sledeceg Prvog, kako do Prvog ne bi placao pun iznos za neki visi paket, ti mozes da potpises osnovni ugovor na najnizi paket a onda, besplatno a pre Prvog prijavis stvarni paket koji zelis.
Ne razumem, oces da ti kacim sken svog ugovora na mixnet s Sa 50% popusta? Pa imas sve te informacije I na sajtu a tamo su bile I u maju.
To je drugo, prvi, ne prvi kad hoćeš možeš da promeniš, promenio sam i ja sad sa mix 400, na mix750, sa tendencijom ka nekom mix net paketu.
Pošto sam krenuo od najjeftinijeg paketa mix s, sad mogu da šetam do xl i nazad, jel tako?

Brate da l razumes sta si napisao posto ja nista ne mogu da provalim? :)

Moze bilo koja pretplata, pitao sam pre neki dan i naravno da ne moze da se konbinuju vauceri jedan vaucer jedan artikal.
Pre par meseci, dal beše maj, nije moglo mixnet s sa popustom u winwinu, ali kasnije može sa aneksom na bilo koju tarifu..
 
Samo da kazem: kada neko zaključuje osnovni ugovor i tada želi i aneks, u tom slučaju aneks kreće da važi za tekuci mesec, odmah, ne od prvog.

Da li WinWin kupon glasi na ime ili donosioca?
 
Poslednja izmena:
Na ime, barem su meni tražili lk.
Sad kad sam radio aneks, kaže, tek od prvog sledećeg meseca počinje sa novom tarifom.
 
Ne samo ime nego ti traze i jmbg a kako su krenuli i krvnu grupu. Juce dobio poruku od mtsa, ko li im sastavlja ove *****ne automatske poruke: Postovani, od 01.09.2014 Vam je aktivan novi postpaid paket koji ste kupili 10.09.2014. Hvala sto koristite usluge mobilne telefonije Telekoma Srbija.
 
Sad kad sam radio aneks, kaže, tek od prvog sledećeg meseca počinje sa novom tarifom.
Jer si imao postojeći osnovni ugovor, tj. nisi novi korisnik. Da jesi, aneks bi bio aktiviran u tekućem mesecu.

Pošto sam krenuo od najjeftinijeg paketa mix s, sad mogu da šetam do xl i nazad, jel tako?
Tako je, i to piše u ugovoru, a Alfa kaže da bez obzira što su tako stavili i da si potpisao na veći paket 50% off, mogao bi da se vratiš na manji (uz moguće objašnjavanje sa operatorom).
 
Da, meni su pustili da setam bez problema, ugovor iz januara 2013. i maja 2012. (tj. tada poslednji aneks). Izgleda da neki ugovori ne mogu (mislim na 50%, kao da imaju vise kampanja 50% bez telefona, a ne jednu u sistemu..), a operateri ne umeju da prepoznaju koje.

Najbolje je krajem meseca uzeti Mix/MixNet koji vam treba, platite smesno taj deo meseca, dobijete i prenesete pun saobracaj.
 
Brate da l razumes sta si napisao posto ja nista ne mogu da provalim? :)

Moze bilo koja pretplata, pitao sam pre neki dan i naravno da ne moze da se konbinuju vauceri jedan vaucer jedan artikal.
Ma hteo Sam samo da dodatno objasnim isto sto I ti, da je I pre 4 meseca isto kao I sad bilo moguce potpisati novi ugovor I za najnizi mixnet s uz popust 50%. A da je u MTS prirodno sto popust pocinje da vazi tek od sledeceg Prvog te da tih nekoliko Dana do Prvog placas pun iznos nezavisno od paketa za koji si zakljucio ugovor. Ironmanbg mi valjda nije verovao pa Sam pokusao da budem jasniji ...sto ocigledno I po tvom misljenju nisam bio. :D

@owim I meni su u poslovnici rekli isto sto kaze alfa a sto je obzirom da nisi uzeo I aparat logicno - I ako si osnovni ugovor zakljucio na najvisi paket, ako zelis mozes da menjas pakete na nize.
 
Danas sam u win winu produzio ugovor i uzeo vaucer 2000 din, ima i u emmiju danas su mi nudili. Kevi sam prebacio broj na mix 750 sa 50% tako da sam dobio 4 soma a ispada sa tim novcem samo 3 meseca da platim ove racune od 450. Vauceri ne mogu da se spajaju.

Meni su dali da spojim u Winwinu, konkretno 2 vaučera, ali to je bilo još u julu, ako se ne varam. Kupio stvar od 6k din. za 2 vaučera i 2k.
I nisu bili na ime vaučeri, mogao je bilo ko da kupuje sa njima. Bar je bilo tako pre par meseci.
 
Poslednja izmena:
Bliži mi se kraj ugovora pa sam dobio fino pisamce iz Telekoma na kojem piše:
Hvala Vam što ste naš korisnik... bla bla
... Imate mogućnost da se uz novu ugovornu obavezu na 24 meseca odlučite za telefon od 1 din ili "specijalni" popust. Zovnem ja, javi se devojka i kaže da je popust 50% odnosno koliko i sad imam.
Što ispada da od svega ja moram da ugovor produžim na 2 godine umesto dosadašnje 1 i dobijam isti popust? Telefon mi na pamet ne pada da uzimam. Zanima me popust, i ako ne može više od 50% onda bih makar da potpišem ugovor na 1 godinu (ko zna gde ću biti tad)
Paket je mixnet M
 
Moze i na godinu, 24 meseca se odnosi na telefon.
Izlgeda da ne prelazis paket nesto, pa nisi segmentiran (ili su prestali da rade segmentaciju)
 
Vaucer se samo dobija kada se potpise ugovor na 2 godine. ?
 
Nazad
Vrh Dno