Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Pih,skoro svaki dan menjaju,nisam stigao u petak da uzmem xperia M i danas je vec sklonili...
 
Ne "menjaju", nego nestaju telefoni sa lagera. Webshop im je retko neazuran izgleda po tom pitanju.
 
Ma neozbiljni su. Ja sam tu XM narucio jos u subotu i jos mi nista nisu javili.
 
Nema edita hm. Sad mi javise da je odobreno i poslato.
 
Da razjasnimo nesto,govorilo se da se moze potpisati novi ugovor 3 meseca pre isteka starog i to je tacno...ali ne zaboravite da to nije dobro jer je to kao da ste "obicni" novi korisnici i onda se ne dobija nagrada u vidu segmentacije...
Znaci,ja kao stari korisnik zbog male potrosnje imam pravo za 1 din uzeti bilo koji tel za 1 din ako je do 3600din na sajtu...a ako to pokusavam uraditi 3 meseca ranije onda nemam popust od 3600din...naravno korisnici koji vise trose mogu dobiti i veci popust...to sam danas proverio u poslovnici a vidim dosta starih korisnika zure da potpisu novi ugovor...
 
To znaci ako hoces telefon, ali ko hoce popust - isto :D
 
Dva puta mix net M i jedan mix net S...supruga,dete i ja,e sad uvek smo na nuli ili retko predjemo minute pa zato popust samo do 3600 a ako neko predje dosta ili ima mix net L pa jos predje pretplatu verovatno dobija veci popust ali je poenta da ne dobija nista ako zeli 3 meseca pre ugovora da obnovi...

Da @alfaunits,u pravu si,50% popust moze 3 meseca ranije ali zbog toga ne zuris da potpises ranije kad vec nemas nameru uzimati telefon jer ti je svakako 50% popust...

Mislim ovo sam cisto napisao da ostane ovde na forumu jer sam ja citajuci ovde stekao utisak da mogu pozuriti a eto desilo se da zeni crkao telefon,medjutim nije isto...
 
Ja imam mix net L, ne zanima me telefon al bas cu videti koliko ce da se pretrgnu
 
Sami tražite ili oni ponude popust, segmentaciju? Kako gledaju na kontrolu troškova ?
 
Обично не понуде а ако се нећкаш и тражиш јефтиније па се опет нећкаш, онда ти кажу да сачекаш па као прегледају и онда понуде. Обично је за ниво бољи телефон, оно што би са пакетом платио 3-4к добијеш за динар ... нема ту много луфта нити екстра телефона.
 
Da tako je...mozda interesantno da na 790 vide da li si segmentiran jer je meni rekla da nisam a onda rekla da cu biti segmentiran tek po isteku ugovora a ne 3 meseca ranije...
 
Pre godinu dana presao sam iz telenora u mts i uzeo mix net M uz promociju 50% na godinu dana. Za ovih godinu dana racuni su mi bili skoro uvek preko 1000,neretko 2000 a i 3-4 racuna od 3500 i vise (krastavac,okolnosti). Da li je realno da sad trazim isto mix net M za 800 din i Lumiu 630 za 1 din(ili predlozite neku drugu opciju)? Jos i da napomenem da nisam uopste zadovoljan kvalitetom interneta u odnosu na telenor,tako da me nista ni ne sprecava da se vratim kod njih ako ovde ne dobijem neki popust.
 
Pa na primer popust 10-20 posto + telefon. Procitah da su neki tako uzimali
 
Pa na primer popust 10-20 posto + telefon. Procitah da su neki tako uzimali

Mix net M uz 50% kosta 570din. Ti si verovatno imao prekoracenje pa si zato trosio toliko. Ako hoces fon uz ovaj paket to ce te kostati 1140din + cena telefona 4800din.
 
Poslednja izmena:
Mix net M uz 50% kosta 570din. Ti si verovatno imao prekoracenje pa si zato trosio toliko. Ako hoces fon uz ovaj paket to ce te kostati 1140din + cena telefona 4800din.

Ne znam da li si me razumeo. Meni je to sve poznato. Na osnovu moje potrosnje bih trazio popust,posto treba da obnovim ugovor. Pa je moje pitanje mogu li da trazim neki popust na osnovu moje potrosnje
 
Ti na osnovu tvoje potrošnje treba da uzmeš Mix Net L.
 
Vlado, nisi ti razumeo - kod MTS nema pijaca kao kod Telenora, i stalno smaranje za svoja prava. Svi imaju iste uslove, pa cak i kod firmi nije velika razlika.
Mozes pun racun+telefon po ceni uz taj paket iz cenovnika, ili paket sa 50% popusta, bez telefona, nema trece. Mozes jedino neki bolji telefon dobiti za dinar, ako dobijes poziv za segmentaciju (na osnovu vece potrosnje), sto u tvom slucaju moze biti dosta bolji telefon, ali ne ocekuj nista od sanjarenja tipa i popust na pretplatu i telefon jeftinije kod MTS-a.
 
Zna li neko jel imaju G3 32GB u MTSu?

Vidim na sajtu samo 16GB, juce gledao i na Webshop-u imali su ali eto danas nemaju... zanima me samo u kojim bojama imaju taj G3.
 
Vlado, nisi ti razumeo - kod MTS nema pijaca kao kod Telenora, i stalno smaranje za svoja prava. Svi imaju iste uslove, pa cak i kod firmi nije velika razlika.
Mozes pun racun+telefon po ceni uz taj paket iz cenovnika, ili paket sa 50% popusta, bez telefona, nema trece. Mozes jedino neki bolji telefon dobiti za dinar, ako dobijes poziv za segmentaciju (na osnovu vece potrosnje), sto u tvom slucaju moze biti dosta bolji telefon, ali ne ocekuj nista od sanjarenja tipa i popust na pretplatu i telefon jeftinije kod MTS-a.
E to me je zanimalo. Hvala na odgovoru
 
Zna li neko jel imaju G3 32GB u MTSu?

Vidim na sajtu samo 16GB, juce gledao i na Webshop-u imali su ali eto danas nemaju... zanima me samo u kojim bojama imaju taj G3.

Ima ga, ali je nestao cim ga nema sada na Webshopu. Ima lista boja na webshopu, jer je svaka izlistana kao zaseban artikal. Da li ce ga biti zavisi od toga da li uvoznik treba da ocisti lager :D
 
Па нека фирма хоће да се ослободи кршева. :d
 
Hajde opet da se ukljucim...dakle ovo postaje smesno,jurim se sa webshop kao da igram slagalicu...istina je da ovih 5 dana koliko pratim telefoni na webshopu pojavljuju i nestaju 2-3 puta dnevno...haha...2 puta je nestajao xperia M dok sam kucao,a dva puta sam ga uhvatio i prijavio da bih sutra dobio odgovor da je nestao sa lagera pa mi ponudili crni koji me ne interesuje...lov se nastavlja i nemate pojma koliko je zanimljivo...
 
Je l' imao neko problem prilikom prebacivanja broja iz VIPa u MTS da mu kartica nije odmah bila aktivna?

Stigla mi je poruka prekjuče da će biti 18.08.2014. do 06h prebačeno sve, sad vidim, VIP kartica više ne radi, kada okrenem taj broj kaže "Birate nepostojeći broj", a MTS kartica ne može da se registruje.

Zvao sam call centar i rekli mi da se strpim pošto je rok za prebacivanje 24h?!
 
Da li su nekom u poslovnici sekli običnu sim na mikro sim, prijateljski besplatno, kao višegodišnjem korisniku, da li uopšte imaju sekač?
 
U poslovnicama menjaju obicnu za micro i naplate 200 dindzi kroz naredni racun...:) Hocu reci, da kod mene u poslovnici ne seku, niti imaju sekac...;)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno