Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Tako sam i mislio. Hvala.
 
Jesi siguran da mozes i na manji paket da predjes? Jesi ih bas tako pitao?

Da se ja dovezem. Koliko se secam mislim da nema ogranicenja na prelazak na bilo koj paket. Secam se da sam ja mislio da mogu da idem samo do svog i vise, ali mi je teta rekla da mogu da uzimam sta god pozelim i manje i vise.
 
Moze ako je bez aparata, barem vecina ugovora, nego ne znaju u poslovnici - trazite da probaju, kazite da su drugi provereno smanjili tokom ugovora.
Nemojte se zeznuti da to uradite ako ste uzeli aparat, ako forsiraju mozda dodju penali :D

Moguce da oni najraniji ugovori, koji nisu svima istekli, su imali tu limitaciju.
 
Ja sam produžio 50% off pre neki dan. U aneksu jasno piše da nije moguće promeniti na niži paket, međutim teta kaže da može bez problema... Eto tako...
 
Moze da se menia paket svaki mesec ako nisi uzeo telefon tako mi rekao ptodavac a nisam ga ni pitao.Kaze mozs da probas veci pa ako ti puno svega ostane ti predjes na manji...kako god ali net je odlican meni samo puca sa vipa i nikad da dovijem odgovor od njoh...bas su smradovi!
 
Sada kada mi za 4 meseca istekne dve godine ugovora, da li popust ostaje ili ce morati ponovo da se potpise ugovor?
 
Potpisuješ novi Aneks (ako želiš).
 
Pitanje:
Od kada u mesecu je moguce videti listing na Moj Telekom, da li moze da se dwnloaduje i u kojim formatima?

Hvala :)
 
Moze za prethodna tri meseca samo, u XLS/CSV formatu. Od 9-12, kako kome/...
 
Upravo uzeo Mix Net L sa 50% popusta na 2god, presao sa raspalog vipa, valjda ce se bolje pokazati. Odlican paket za moje potrebe :)
 
Od danas u Mts promena tarife stupa na snagu od dana potpisivanja novog ugovora, a ne kao ranije od 1og u mesecu. Pri tom, ako si do npr do 15og u mesecu koristio mix 400, a od 15og mix net M, placas racun pola od mix 400 i pola od mix net M. Za sad ne vazi za Kontrolu troškova. Ovo je prvi info.
 
Poslednja izmena:
Raspitaj se da li se srazmerno placa bez obzira koliko je potroseno iz starog paketa..
 
Navodi se bukvalno ovako kako sam napisao. Uvek su naplacivali po broju dana korišćenja paketa, a ne po potrošnji. Ako dodaju jos nesto, javljam
 
Od danas u Mts promena tarife stupa na snagu od dana potpisivanja novog ugovora, a ne kao ranije od 1og u mesecu. Pri tom, ako si do npr do 15og u mesecu koristio mix 400, a od 15og mix net M, placas racun pola od mix 400 i pola od mix net M. Za sad ne vazi za Kontrolu troškova. Ovo je prvi info.

Vazilo je delimicno. Nikad ne mozes tokom ugovora da promenis na KT, ali ako promenis sa KT, KT ide ceo iznos, dok postpaid ide srazmerno. Ako nisu bas avgusta nesto menjali...
Promena sa KT na drugi KT ili "srazmerni" racun za KT nemaju bas smisla.
 
Vazi samo za novi ugovor/aneks? Ili sve promene tarife? Tarifa sada moze da se promeni tokom meseca, kao kod Telenora, ali se ne obračunava srazmerno, kao kod Telenora?
Imam Mix400, potrosim minute, uzmem Mix750 do kraja obr. perioda. Bez srazmernog obracuna. Bez skupog tarifiranja van paketa? Nemoguće, mora da bude "kvaka 22".

Ako pak vazi samo za nove ugovore, onda su vratili na staro, tako je nekada bilo. I bio je pun saobraćaj, ne srazmerni.

Usput, Friendly dopunom moze max da se prebaci 200din u jednoj tranši. Do kog max iznosa dnevno, tj. max mesečno? Hvala.
 
Poslednja izmena:
Imam Mix400, potrosim minute, uzmem Mix750 do kraja obr. perioda. Bez srazmernog obracuna. Bez skupog tarifiranja van paketa? Nemoguće, mora da bude "kvaka 22".
I ja sam odmah na tako nešto pomislio :) Zaista ne deluje logično da tako nešto urade.
 
Vrlo verovatno da ce to primenjivati kod promene tarife uz potpisivanje novog ugovora. Kao i kod svake novine, uvek su prve informacije konfuzne i ni oni nemaju pojma sta tacno podrazumeva promena.
 
Mada imaju oni i tu racunicu, sem prve promene tarife ostale se naplaćuju nesto preko 50 dinara. I tu zaradjuju.
 
Jos jedno pitanje od mene :d
Obisao sam danas sve vece poslovnice i nigde nema xperie M. I reko ajd' da narucim sa webshopa. Sve sam lepo popunio i odradio, sto znaci da bi trebalo da zovu ili posalju mail da provere. Da li neko zna koliko se otprilike vremenski ceka na taj poziv/mail? Nekako im je lose uradjen taj webshop, nigde ne moze da se pogleda status podnetog zahteva itd.
 
Imam Box paket koji istice za koji dan.
Razmisljao sam, da obnovim ugovor, ali izgleda da su dosta modela povukli i ne moze uz box. Na primer bio je Samsung Core Plus i LG L90, sada izgleda nema. Isto tako nema ni telefona za 1 dinar. :(
 
Jel' zvao neko da proveri to oko telefona, neki modeli prosto nemaju cenu, pa da li nisu dostupni uz Box ili im je cena 0? (neki uopste nemaju ni onaj deo za Box, dok drugi samo imauju - umesto cene)
Mislim da jos ne znaju sta da rade za telefone, mozda nista za 1RSD uz najnize Box 2 pakete, a i nesto ozbiljnije za dinar uz MegaBox recimo.
 
Jel' zvao neko da proveri to oko telefona, neki modeli prosto nemaju cenu, pa da li nisu dostupni uz Box ili im je cena 0? (neki uopste nemaju ni onaj deo za Box, dok drugi samo imauju - umesto cene)
Mislim da jos ne znaju sta da rade za telefone, mozda nista za 1RSD uz najnize Box 2 pakete, a i nesto ozbiljnije za dinar uz MegaBox recimo.

Da, upravo tako. Pre neki dan je stajala cena za telefone, sada samo crtica. :trust:,)
Ima li neki link za Mega Box paket? Gledam na sajtu MTS-a, ali vidim samo za obicne Box pakete.
 
Poslednja izmena:
Za sada nema, "nezvanicna" je akcija.
 
Pozdrav, istice mi za 3 meseca ugovor potpisan u novembru 2012 u mts-u, pa me zanima jel taj ugovor moze nekako da se produzi vec sad i da se odmah uzme novi telefon ili mora da se otplati ovaj stari prvo i da se ceka novembar ?
 
pozdrav ljudi, istice mi ugovor za par dana, u mts-u sam godinama, paket mix net m (onaj od 1k dinara)... koji telefon bih mogao najbolje (citaj najbrze ;)) da prodam a da ulazi u kategoriju od 1din?
 
A da ides na 50%!?
 
Meni su rekli u poslovnici da 3 meseca pre isteka ugovora mogu da zakljucim novi i ako hocu da uzmem telefon.
Pozdrav, istice mi za 3 meseca ugovor potpisan u novembru 2012 u mts-u, pa me zanima jel taj ugovor moze nekako da se produzi vec sad i da se odmah uzme novi telefon ili mora da se otplati ovaj stari prvo i da se ceka novembar ?
 
Nazad
Vrh Dno