Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Neogranicene poruke se ogranicene na neku nenormalnu cifru, tako da i da oces ne mozes da potrosis to. A izmisljeni likovi su te devojke sa plakata iz autobusa i sa sajtova, sms chat.

Brate ja sam samo to naveo kao primer koje rekao da cu ja to da koristim,sve u svemu hvala na odgovoru
 
imam cudan problem sa obracunom. naime, obavio sa par odlaznih i dolaznih razgovora sa crnom gorom i poslao par poruka u zadnjih nedelju dana ali problem je sto nista nije obracunato. ukupno zaduzenje 0. posaljem par kodova za bus plus..nista. sad gledam racun na sajtu isto 0. zvao sam i primao pozive i na sluzbeni 064 al tu sve uredno naplaceno. naravno, bice naplaceno i na privatni al me nervira sto ne vidim koliko.
 
Mozda ih stvarno nece obracunati, meni nisu obracunati svi pozivi KC-u. Kao da im je billing zaboravio pola stvari.
Poruke ka mTel CG su valjda besplatne, dolazni jesu (dok nisi u romingu naravno), a odlazni bi trebalo odmah da se prikazu. Sacekaj racun, ne raduj se unapred :D
 
Ne kapiram sta rade, mozda rafa ili mile znaju, ali def. im billing nesto ne radi kako treba. Kazem ti, vecinu poziva call centru mi nisu naplatili, a na jednom broju vec stoji da je prekoraceno minuta jos 10 u mesecu, sto nije bas realno, ali videcemo u listingu.
 
Ja sam VIP-ov korisnik jos neka 2 dana :D u sredu mi istice ugovor i o'ma odo u MTS da predjem...msm strasno,imam bedne smartove.

Cuo sam za 50% popusta(necu telefon) na 1 ili 2 godine oko 1000 din kosta i imas 600 min ka svim mrezama,1500 poruka i 1,5 GB neta :d
Moze li mi neko reci da li je taj net uvek iste brzine ili se smanji brzina i posle koliko potrosenih MB-a?
Da li ima neki bolji paket do 1200 din ili mozda jeftiniji a da je priblizno ovom sa razgovorima i MB-ima,sms me ne zanima a njega sad daju kao da je dzabe,nekad kad je postojao telefon sa samo jednim redom slova,poruke su bile suvo zlato a bile skupe ko dzavo :-devil-: sad kad je net glavna stvar,sms dele i jos "tuku" ko nece da uzme :whip:
 
Posle 1.5GB ide usporenje, ali nema prekoracenja racuna. I nije nimalo precizno na 1.5GB smanjenje, moze prilicno da se predje ako se ne gasi sesija :)
 
Net je "neogranicen". Kad potrosis sve iz paketa imas net brzinom trotlovanja :)
 
Majko mmila...sta sam ja trazio u VIPu :-( a zna li neko kako i da li postoji nacin da izaberem neki fin broj :) onako sa kombinacijom od svega 2 ili 3 cifre :) znaci da nije 7 brojeva razlicito,moze li to samo u poslovnici i da li uopste ima brojeva ili su vec zauzeti ili rezervisani i da li se to dodatno placa?
 
Provereno,ne placa se. Kombinacija sa dva broja ne moze,sa 3 broja moze,ti osmislis,kazes im,oni provere u sistemu,ako nije zauzet,daju ti. I naravno u poslovnici to radis
Edit: brojeve sa 1 i 9 pocetni ne mozes da uzmes,ako pitas sto,pojma nemam
 
Poslednja izmena:
@alfa
Ko to zna. U zadnje vreme nista ne funkcioniše. Na racunu mnogima nisu naplatili poruke na 1003. Uvid u stanje brlja, net je bar po meni nikad gori. Mozda je razlog, sto je mnogo ljudi preslo na postpaid od kad se malo vise rasculo za 50 posto popusta.
 
1003 su mi naplatili tek u junskom racunu, a poruke sam slao uglavnom u maju, ni jednu mi nisu naplatili u majskom, vec sve u junskom racunu.
 
Cujem da do kraja godine vazi 50% popusta. Za**** sam se nisam potpisao na dve godine. Jel se moze izboksovati produzenje ugovora nekako?
 
Zasto mislite da jece biti nesto jos povoljnije?Pitam da znam jer sutra ili u cetvrtak idem da svecano potpisem ugovor :)
 
Gde ces povoljnije? Vidis da su i vip i telenor digli cene, mts je daleeeeko ispred svih sto se tice cena.
 
Ma znam.da je povoljno ali se lomim na 1 ili 2 god...i ne znam jos koji paket,dal taj od 1000 din neki od(do) 1200 ako ima ili manji...ali da ne bude drasticne razlike u minutama za razgovor.
 
Ako znas da ti nece trebati fon naredne sve godine onda potpisi na dve.
 
Znam 200% da nece trebati telefon...jedini koji sam uzeo kod njih je bila Nokia N73 Music Edition...februara davne 2007-e u keshu 11000+ 2 god po 2500 :))
 
Sigurno neces hteti da uzimas Mix ili Bel pakete, jer nemaju neogranicen net, tj. mozes probiti racun internetom. Znaci ili MixNet ili Exit tarifa. Nazalost, Exit tarifa ide samo uz telefon, inace nije losa. Znaci, svodi se na MixNet neki, a u tom rangu ima samo MixNetL (990 sa popustom).
 
Upravo sam bio u poslovnici..
Izabrao sam.taj od 980 din na.2 god. bez telefona.
Odlicna stvar je sto mogu da menjam tarife :) prvi mesec cu uzeti taj paket pa ako mi ostane minita za razgovor,mozda i smanjim tarifu na.onaj od 550+ din sa 300 mim razgovora.To mozemo mi koji nismo uzeli telefon a iskoristili ovu akciju od 50% popusta... :p
 
Samo da znas kada menjas paket ponistava ti se sav prenesi saobracaj. Znaci ako kazes od oktobra hocu mixnet M u tom mesecu kreces od nule tj. imas samo 300 minuta 600 poruka i 600MB bez obzira da li ti je nesto ostalo u prethodnom mesecu. Isti slucaj je i kada ides na visi paket
 
Ne znam ali sam i mislio da je tako nesto :) bitno je da postajem clan.i da mogu kako hocu i kad ocu za svoje novce :D
Samo jos neko nek mi kaze taj brzi internet od 1.5 gb koliko je brz,jel brzi od VIPa i da li zavisi brzina i od broja jezgara i RAMa trenutno imam single.core.800 ili 600 mhz i 512 ram a treha Boga oca dok otvori stranu...i malo malo pa moram na cleaner jer mi ke preko 80% mem zauzeto ili cega vec...
 
Da te ne lažem, net radi katastrofalno(pogotovo ako si na nekom zavučenom mestu). Razlog tome je nagli priliv velikom broja korisnika(iz vip mreže). Pitanje je da li će ulagati u mrežu, jer su pred raspad i čekaju da ih neko kupi i počne da ulaže u infrastrukturu.
Prvo ubaci MTS karticu u telefon i proveri kakav signal imaš na tvojoj lokaciji, ako bude bio slab, batali, jer će ti rogovi izaći.
 
Ajde i druga strana da se čuje. MTS imam neku staru prepaid karticu koju ne koristim i jednu postpaid za internet. Kartica je u ipadu, pa ne mogu da koristim voice, ali internet radi odlično. Nisam ga koristio baš u nekim zabitima, ali gde god sam bio, radilo je bez problema.
 
kome to pricas za katastrofa net,o vipu?Ja sam na vipu nos uvek,cekam odgovor mtsa i dok ovo kucam imam 1 od 4 crte signala..nekad bude sve 4 ali imam 2 tornja,sa leve strane 100m vazdusnom a sa deane mozda 200-300 m ali pitaj Boga koje mreze...msm da je mts ali nisam siguran!
 
Ne znam ali sam i mislio da je tako nesto :) bitno je da postajem clan.i da mogu kako hocu i kad ocu za svoje novce :D
Samo jos neko nek mi kaze taj brzi internet od 1.5 gb koliko je brz,jel brzi od VIPa i da li zavisi brzina i od broja jezgara i RAMa trenutno imam single.core.800 ili 600 mhz i 512 ram a treha Boga oca dok otvori stranu...i malo malo pa moram na cleaner jer mi ke preko 80% mem zauzeto ili cega vec...

Jesi siguran da mozes i na manji paket da predjes? Jesi ih bas tako pitao?

Inace net po BG-u radi odlicno, to mogu da ti kazem. Ima po gradu koliko vidim i HSDPA+ jer sam merio negde i 26Mb/s, e sad ne znam kakvi su po ostalim krajevima.
 
HSDPA ima skoro svugde, 26Mbps je DC-HSDPA.
Ja to ni sa S4 nisam nalazaio :)
 
Da li u mtsu moze da se produzi ugovor ako jos nije istekao? Npr ako istice u septembru da li moze da se potpise novi i uzme telefon u avgustu.
 
Moze do 3 meseca ranije.
 
Nazad
Vrh Dno