Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

I meni to palo na pamet ... Ili ciste "crne" kartice, one koje upotrebljavali budze u telekomu, za koje nikada nije placen ni jedan jedini racun....
 
BTW, racun za JUN ti nece stici 200RSD nikako, jer nije ceo mesec, cak i da se od 26. racuna, to je 400/6, znaci manje od 100 sigurno.
Sacekaj racun, ne lupaj glavu ovako :)
 
ma nije ni bitno, kako bude... nego aktivacija kartice je valjda 200 a pretplata je za ceo mesec 240(50%off)
 
Nisam primetio nikakav trošak od 200 din. za aktivaciju kartice, a prešao sam pre mesec dana na MTS, za sad mi nisu čak naplatili ni 2 sim kartice koje su propale zbog vipove gluposti.
 
meni su spomenuli tih 200 din u winwinu kada sam sklapao ugovor, kazu to ce doci kroz prvi mesecni racun.
 
I meni su rekli u handy-u da će mi stići kroz obračun i naplata sim kartice po 200din.Zadovoljan sam ovim paketom jer po ceni od 1000 din imam 600 min i neograničen net.Jedini problem koji imam je taj što kući imam slab 3g signal,a predajnik se nalazi 300m.od kućePitam se kako je moguće da tako slabo baca signal ? Da li još neko ima sličan problem?
 
Imam ja takav problem u stanu :( . Zalio sam se Telekomu , dosli premerili i potvrdili los dignal a da poprave niks .
 
Stvarno ne kapiram kakvi su im to aparati kad ni u krugu od 300m ne mogu da bacaju signal.. :-(
 
Navodno suvise komplikovana procedura koja moze da traje i godinu dana . Rekose mi ako ikad bude neki kvar na tom delu doci ce i popravljati a ovako zbog mene jednog koji sam se zalio nema vajde jer je to velik trosak bla bla ...
 
Preopterecenost?
 
Jock nije do toga uopsteno je slab signal 3g . U stanu jedva 1-2 crtice a napolju svega 3 .
 
Navodno suvise komplikovana procedura koja moze da traje i godinu dana . Rekose mi ako ikad bude neki kvar na tom delu doci ce i popravljati a ovako zbog mene jednog koji sam se zalio nema vajde jer je to velik trosak bla bla ...
Daj klincima iz kraja kintu za sladoled nek iskidaju kablove, tad neces biti jedini. ;)
 
Ista situacija i na Banjici (kod Tržnog centra). Napolju 3G signal koliko toliko okej, ali čim uđeš u neku zgradu možeš da se pozdraviš sa tim signalom. Najjače je što su imali baznu stanicu na TC i ladno su je skinuli! Kao problem sa zakupom ili šta već nakenjaše meni u mejlu kad sam ih pitao. Telenor i VIP razbijaju sa signalom jer oni nemaju tih problema pa su im repetitori na TC.
 
Kod mene slicna situacija, mozda cak i gora. U kuci ni jedna crta, ali i dalje rade pozivi. Kad uspostavlja vezu ili kad je uspostavi, cuje se kao neka voda iz bokala.
Kad vidim da uv'ati 3G, stavim ga da udje na gugl, odem da jedem i dok se vratim pola baterije potrosio, a nije usao. :banana::banana::eyebrows:
Sajt im je katastrofa. Ona captcha ne radi vec ko zna koliko meseci.
 
Poslednja izmena:
Ja u stanu ne izvlacim nikada vise od jedne crte na 3g. Cim izadjem napolje i malo prosetam eto 2 ili 3. U odredjenim delovima bg- a mts 3g je uzas
 
U BG-u se nesto pogorsao MTS net. Da li se povecao broj stranaca sa prepaid karticama (stalno vidim da poneki stranac u centru kupuje prepaid karticu na trafici), gomila zloupotrebljava mTel promo, sistem im baguje ili nesto peto, ne znam. Ali negde do maja nisam nikad imao glitch na MTS kartici, bilo gde (mada nisam nikad drzao stalnu 3G vezu za sync ili razgovor!), a sada se vec uvidjaju rupe.
 
Odradio si svoj posao previše dobro, alfa. :p
Povećanje korisnika, a infrastruktura ista. ;)
 
Juče ja sa drugarima bio na keju (100-ak metara desno od duge znači nije sad nešto neko zabačeno mesto) i sad drugar kao ajde da pusti muziku neku na YouTube, kad ono E stoji (A inače je 3G namešteno) ovo prvi put vidim, al ajde. Džaba ništa ne može da se sluša. Ja upalio 3G (na VIP-u sam) (pun signal) roka sve u šesnaest.
 
Ili sam odradio posao ili MTS daje VIPu sve stanice na prioritetno koriscenje :D
 
Al je jeftino. To je oduvek bilo najbitnije. :)

Radi posao. Barem meni (ne treba mi remote viewer ili igranje preko 3G mreze, vec samo povremeno ponesto da pogledam, evenutalno e-mail/skype/viber/wa...).
U tim slucajevima je bitnije da je jeftiniji nego da ima 99.9% uptime :D
 
Ne secam se koliko su bili postpaid paketi sa minutima pre ovoga. Ali trenutne cene u Evropi:
http://www.mts.telekom.rs/index.php/roaming-standard.html
za SMS ispadaju isto :D Jedino su odlazni pozivi isplativiji sa dodatkom, ali za tako nesto je prepaid mnogo bolja opcija (USSD callback je 3x jeftiniji skoro).

Ne kapiram ove dodatke.
 
Pa kako? Hoce da oderu kozu sa ledja svojim korisnicima u romingu :)
 
Nazad
Vrh Dno