Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

U onom dodatku Uzmi internet, posle potrosenih megabajta ide smanjenom brzinom, tako da je verovatno u svim tim dodacima net po smanjenoj brzini nakon potrosenih megabajta, mada ne pise precizno..
 
Da, vidim na Info sada:(
Koje cene:)
 
Ma racunaju na vruce leto plus ljudi nisu tu:)
 
То можда вама који раскидате уговор. ;)
 
Jel' ti rata za telefon na istom racunu kao i postpaid broj?
 
čim skinem pdf račun sa portala javljam Alfi:)
Koliko sam video stanje je 0 din bila je u pravu devojka iz mts da će biti tako, ranije nije bilo
 
Poslednja izmena:
Jesu vam se pojavili računi na mojtelekom? Meni izbacuje neku grešku za pdf, ali na prvoj strani piše nula, možda zbog avansa?
 
Da. PDF nije odmah dostupan, nego dan/dva nakon sto je dostupan iznos.
0 je zbog avansa. Idi na onaj Plus znak pored i vidi, verovatno vec stoji da postoje umanjenja.

Meni su javili da ce tek od julskog racuna biti proknjizen avnas :(
 
Svi racuni su tu..koje kontrolisem tipa mama tata buraz drug njegova mama svima su racuni koliko treba tako da je taj avans odradio posao.. Iron avans je odradio ne brini :) ... Zasto alfi.. Ja sam u junu presao na post
 
A piše i plaćeno. E sad čekam račun, mora da su se za*** jer avans je na 1 broju, ali imam 3 vezana, možda je to neki bug.
 
Dobro mi reče za onaj plus... Sve je tu, pretplata i 3g proporcionalna, kartica 200, rata 600 i ukupno 0. :)
 
Rekao mi drug da je uzeo u MTS-u neki paket samo 250 din/m (ili nesto slicno). Ima recimo 100 min itd. Ne mogu da ga nadjem na sajtu nikako, pa je l zna neko da li i dalje postoji taj paket?
 
verovatno je u pitanju mix400 sa 50% popusta.
 
Iron pa rekoh ti da ako su brojevi na zajed.racunu avans se za sve iskoristi.
Da nije nekome i za druge racune iskoriscen avans?
Dajte racun kada dobijete:)
Sade, bila je reklamacija kod mene pa je tek jula resena. Zato kazu tek za julski racun ce se videti avans:(
Iron castis?:)
 
Da, sad će da mi avans isplati sva 3 broja do isteka ugovora, samo ne znam šta ću za ove izmene KT tarife, dal da probam 1 broj a prebacim na BOX, pa da mi se tu spoje 2 avansa, ali fiksni i internet su na drugom računu.
 
Ne setaj brojeve, nece preci avans sa njim, vezan je za racun sada, ne za broj.
 
Danas je 19. dan kako mi ne odgovaraju na zalbu, zvao sam ih na svakih 5 dana, i neka kucka mi kaze kao nemoj da zoves, javicemo kad bude gotovo. Ja reko koji vam je zakonski rok da odgovorite na reklamaciju, kaze 15 dana ali mi nemamo pravilo kad bude gotovo javicemo...
 
Danas je 19. dan kako mi ne odgovaraju na zalbu, zvao sam ih na svakih 5 dana, i neka kucka mi kaze kao nemoj da zoves, javicemo kad bude gotovo. Ja reko koji vam je zakonski rok da odgovorite na reklamaciju, kaze 15 dana ali mi nemamo pravilo kad bude gotovo javicemo...
e kapiram zasto si i dalje kod njih, kad toliko primedbi imas :)
Meni vise od mesec dana nisu odgovorili na neke primedbe, dok su na neke, prosledjene mailom cak, odgovorili i korigovali za manje od 5 dana (u stvari za manje od 5 dana mi je stigao pismeni odgovor i korigovan racun za ADSL).
Iron, Sade i ja smo imali istu reklamaciju, ja je prosledio jos pocetkom juna, tek je sada resena i tek u sledecem racunu ce biti primenjena, dok su oni kasnije slali, a vec dobili resenje ;) Nema pravila.



Sta tacno znaci "vezan za racun"? Za broj ugovora? Sta je promenjeno? ;)
Avans se prebaci sa brojem na njegov racun i ostaje vezan za taj racun (sifra korisnika/broj ugovora). Ako promenis ugovor na kome je broj, avans ce ostati na istom (prethodnom) pod-ugovoru, gde je bio, nece preci na novi ugovor kada i broj.
 
Poslednja izmena od urednika:
Aha onda da ih hvalim na sav glas ? Iznosim ovde svoje iskustvo a kod njih sam zato sto su trenutno najmanje zlo od 3 zla.
 
Poslednja izmena od urednika:
Super, ali stalnim kritikama se ne postize nista.
Samo dajem svoju opservaciju :)
 
uzeo sam postpaid karticu 26. juna. aktivirana je tek 2.jula, posle nekoliko poziva call-centru, na kraju sam ostisao u poslovnicu i tek je onda proradila kartica..
sad nesto proveravam racun, imam trenutno neko zaduzenje od 3-4 dinara, to je valjda za gprs kada sam karticu ubacio u windows phone... nije ni bitno..
nego, ono sto mi je zanimljivo, proverim racun za prethodni mesec preko *797#, prvi put pise nesto oko 450 dinara.. i sada ja racunam, oko 200 din za aktivaciju kartice, ako mi naplate 240 din pretplatu (mix400 sa 50%), to je tu negde.. ali iako je ugovor potpisan 26. juna, kartica, zbog neke njihove greske nije aktivirana do 2.jula. ajd' ako mi naplate 200din za aktivaciju kartice, svejedno je da li ce ovaj mesec ili prethodni..nego, zasto bi mi naplatili pretplatu za mesec u kom kartica jos nije ni bila ukljucena.
i tako se ja naostrim da zovem korisnicki i da vidim sta nije u redu.. rek'o, ajd' da proverim racun za prethodni mesec jos jednom.. i gle cuda. kad god pogledam stanje, pise neki drugi iznos. i pise da je to zaduzenje za maj, kada ugovor nije ni potpisan. prvo pise 1044,66din, proverim ponovo 1643,76, proverim ponovo - pise da je racun za maj u iznosu od (oko) 1600din izmiren ?!...
 
Izgleda da si dobio neciju ranije koriscenu karticu, tj. broj :D Ne vidim drugi razlog :)
 
mozda, ali fora je u tome sto mi zaduzenje za prethodni mesec pokazuje kao "maj" i svaki put kad proverim je drugi iznos... videcu u svakom slucaju kada stigne papirni racun.
 
Nazad
Vrh Dno