Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Imam jedno pitanje za postpaid korisnike, jeste offtopic ali nema veze...

Kada mi stigne poruka od mts-a sa tekstom - vas racun za taj i taj mesec je iznosila toliko dinara, molimo vas da uplatite na dati racun novac..

ako sada npr ja uplatim vise novca, jel ce meni to odbiti od racuna za iduci mesec?

Za telenor provereno tako radi.

Sto se MTS-a tice, imao sam jednom prilikom par neplacenih racuna (cekao sam 6 meseci ishod reklamacije), pa sam ih zvao i rekli su mi da uplatim novac sa drugim pozivom na broj, tj u model upises 00 a u poziv na broj 65xxxxxx (tvoj broj bez nule). Tako provereno radi.
Za ovo sa pozivom na broj koji dobijes moras njih da pitas :)
Moguce da ne radi, jer sam i ja mislio tako da uplatim, ali dobih drugo uputstvo...
 
pazi, ja sam placao uglavnom tako sto sam zaokruzivao cifre... Kada sam posle izvesnog vremena proveravao racune, shvatio sam da mi se taj avans vukao po monetarnoj sivoj zoni i po nekoliko meseci pre nego sto su ga uopste i zaracunavali kao avans.

Nema potrebe da dajes vise para nego sto ti traze, jer i to sto traze uglavnom je vec preterano :)
 
Ja racune placam tako jer mi je lakse da ne idem svakog meseca. Tj uplatim odmah za par meseci i miran sam...
 
Bas cu da odem sutra do njihovog predstavnistva, blizu mi je pa taman da imam tacnu informaciju kako moze to da se placa....pa cu da vas obavestim
 
Novi album Zdravka Čolića uz mt:s prepaid

Novi album Zdravka Čolića pod nazivom "Kad pogledaš me preko ramena", od subote 6. marta, ekskluzivno će biti dostupan mt:s korisnicima uz niz dodatnih pogodnosti.

Pored 13 novih pesama jednog od najpopularnijih pevača ovog prostora svih vremena, korisinici dobijaju i dodatnih 500 minuta za razgovore sa tri Friends & Family broja u narednih 30 dana*. Nakon toga, dopunom kredita od 300 i više dinara mesečno, do kraja 2010. godine, ostvaruje se i dodatna povoljnost od 500 minuta za razgovore sa tri izabrana Friends & Family broja.

Ovaj promotivni paket sadrži prepaid karticu sa Kul tarifnim profilom koji omogućava slanje tekstualnih poruka ka Friends & Family brojevima za 0 dinara. Album "Kad pogledaš me preko ramena" dostupan je uz taj tarifni profil po ceni od 200 dinara.

(*Navedene povoljnosti mogu se ostvariti aktiviranjem kartice do 31. avgusta 2010. Bonus minute dobijene na ovaj način mogu se iskoristiti u periodu od 30 dana od trenutka dopune. Podsećamo korisnike da pozivom na broj 778 mogu da izaberu svoja tri Friends & Family broja.)

L I N K
 
Naravno, opet mora da se koristi nova MTS kartica, ne moze na postojecim brojevima :bottle:
 
Evo i mog godisnjeg poluugovornog preseka sa dobijenim SE w595 za 1 dinar na 24 meseca ugovor.

Posle 2 meseca se pojavile linije na ekranu kod mene u ruci,nije nikada pao telefon,na servisu pod garancijom u comtrade me pozdravili i rekli da ce mi vratiti telefon i priznati garanciju kad donesem 35EU za ekran koji sam ja razbio iako nisam...dao sam.
Za koji dan istice garancija i bog me pogledao pa mi dao da kada otvorim slice nemam sliku pa cu sutra da vidim da li cu i to da platim a ako na vestima u 16h vidite ludaka koga privode koji je razbio servis znajte da vas sve pozdravljam.

Za racune ne mogu da se zalim iako vam verujem,nikada nisam imao problem,uvek je ono sto sam izracunao a pravo iznenadjenje je januarski racun u kome je dobijen bonus od 1000din za neku akciju mislim od pre 10 meseci da se posalje neka slika,ne secam se.

Sve u svemu,srednje zadovoljan a gledajuci racun imam pitanje,mislim da sam izbrojao 4 PDV-a,sta mu to?
 
Naravno, opet mora da se koristi nova MTS kartica, ne moze na postojecim brojevima :bottle:

Da li je moguće da im je sofver toliko loš, da im je tehnički lakše da štancuju nove kartice?

pa odakle više brojevi, počeće osmocifrene da štancuju ....

Ili je samo napumpavanje broja korisnika?
 
^ Pa logično... leveluju broj "korisnika" pred prodaju. :D

Pa, pazi. Ocigledno je srozavanje kvaliteta Telekoma godinama unazad. Da je telekom svih ovih godina pratio neki pobednicki poslovni model, danas bi vredeo min 10 mlrd. Lakse je Dojcheu da podmaze sa par miliona evra nekoliko kljucnih i korumpiranih ljudi i tako ustedi pare kad dodje vreme kupovine.

*da, razmatrao sam i efekte i posledice krize i nesto ne vidim da se u Telenoru zale kako ih je kriza desetkovala
 
Evo i mog godisnjeg poluugovornog preseka sa dobijenim SE w595 za 1 dinar na 24 meseca ugovor.

Posle 2 meseca se pojavile linije na ekranu kod mene u ruci,nije nikada pao telefon,na servisu pod garancijom u comtrade me pozdravili i rekli da ce mi vratiti telefon i priznati garanciju kad donesem 35EU za ekran koji sam ja razbio iako nisam...dao sam.
Za koji dan istice garancija i bog me pogledao pa mi dao da kada otvorim slice nemam sliku pa cu sutra da vidim da li cu i to da platim a ako na vestima u 16h vidite ludaka koga privode koji je razbio servis znajte da vas sve pozdravljam.

Za racune ne mogu da se zalim iako vam verujem,nikada nisam imao problem,uvek je ono sto sam izracunao a pravo iznenadjenje je januarski racun u kome je dobijen bonus od 1000din za neku akciju mislim od pre 10 meseci da se posalje neka slika,ne secam se.

Sve u svemu,srednje zadovoljan a gledajuci racun imam pitanje,mislim da sam izbrojao 4 PDV-a,sta mu to?
Pretpostavljam da si mislio na slajd (napisao si "slice")? Zbog toga je meni zakon candybar oblik.
Kako mislis 4 PDV-a? Na sve stavke, koliko ih imas, se naplacuju PDV i PUMT.
 
^ Pa logično... leveluju broj "korisnika" pred prodaju. :D

I kada dođe potencijalni kupac i kaže "OK, da vidimo koliko korisnika vam je generisalo priliv u poslednjih 6 meseci"....

To je sve zbog Zdravka Čolića, nema veze sa novim brojevima :d
 
"Hoću da teram kosu kao Zdravko Čolić, hoću da imam para kao Zdravko Čolić ... "
 
Ne znam da li je bilo reči o ovome, ali otkad su počeli da naplaćuju kad se zove 789 po ceni od 10 dinara ?

Mene zanima, gde mogu da vidim koja je cena sms poruke za hrvatsku (ja sam na 066)
 
Od skoro .... ja danas prvi put zvao, sa taštinog fona, nešto da joj proverim .. i nije loše, jer :
1 - pita da li pristajem da mi se naplati, ako neću, mogu da prekinem vezu
2 - javili su mi se bukvalno za 5 sekundi, dok sam pre čekao i po 45 minuta ...
 
2 - javili su mi se bukvalno za 5 sekundi, dok sam pre čekao i po 45 minuta ...

Ja sam se ranije nervirao kad god sam ih zvao i cekao, sto to ne uvedu. Ali onda da se stvarno javljaju u roku od 2-3 minuta maksimalno. Tih 15-30 minuta cekanja mi vredi mnogo vise od 10 dinara...
 
Ja se za 2000-2500 hiljade napricam za ceo mesec pri tome ne koristeci fixni i imam jos jednu karticu za omiljeni broj.
20-25e je normalna cena kada se uporedjuje sa zaradama u vecini evropskih zemalja..pa mi je zakljucak da nisu cene toliko visoke koliko su plate male :)

ali da do 10og u mesecu ne mogu uopste da proverim stanje na racunu i da kada postane dostupno uvek vidim stanje od pre dan-dva to je bruka i ponizavajuce!
samo nek ih neko kupi i nek dovede malo stvari u red :)
 
Novo-Povoljan Pospaid extra Internet-tarifni dodaci

Povoljan Postpaid extra Internet

10.03.2010
Veće količine za prenos podataka po znatno povoljnijim cenama

Data tarifni dodatak u okviru usluge Postpaid extra sada nudi veće količine za prenos podataka po znatno povoljnijim cenama.

Ukoliko aktivirate DATA tarifni dodatak, umesto dosadašnje količine za prenos podataka od 12 MB, 30 MB, 60 MB i 120 MB, sada Vam je na raspolaganju 50 MB, 300 MB,1GB i 3GB po ceni od samo 100, 400, 800 i 1200 dinara, u zavisnosti od količine za koju se opredelite.

Tarifne dodatke Postpaid extra usluge mogu koristiti korisnici Bel, Fresh, Mix, Hello, 066 Postpaid tarifnih profila, kao i korisnici Poslovnog i Profesionalnog tarifnog profila.

Postpaid extra usluga Vam nudi mogućnost izbora četiri tarifna dodatka koji se odnose na povoljnije SMS poruke, DATA saobraćaj, minute za razgovore u mt:s mreži i sa najdražim brojem po izboru. Ove dodatke možete aktivirati samo jednom u mesecu. Ukoliko, po isteku meseca, želite i dalje da ih koristite, dodaci će Vam biti automatski aktivirani i za naredni mesec. Naravno, ukoliko to želite, odabrani tarifni dodatak možete u svakom trenutku deaktivirati.
L I N K

sada je ovo povoljnije od prepaid neta
tamo je 2gb 1500din a ovde 3gb za 1200
 
Poslednja izmena od urednika:
Ovo nije lose ali dzaba kad ne radi provera stanja.
Probijanje paketa i cena skace vrtoglavo, to je kvaka sa ovakvim *797# servisom.

Takodje, postoje problemi sa aktivacijom Tarifnih dodataka kod MTSa. Nekada se aktivacija ne "proknjizi" i nastaju problemi.

Dobro obratite paznju, cena jeste povoljna ali postoje drugi problemi.
 
Poslednja izmena:
VIP je ubedljivo the best za pakete od 10eur pa na vise. Za 5eur nema MB kod VIPa.

Za 5eur moze MTS066postpaid i 100MB neta ali problem je provera stanja, covek lako moze da bude obmanut na *797# i stize racun..
 
VIP je ubedljivo the best za pakete od 10eur pa na vise. Za 5eur nema MB kod VIPa.

Za 5eur moze MTS066postpaid i 100MB neta ali problem je provera stanja, covek lako moze da bude obmanut na *797# i stize racun..

Upravo to je razlog zasto sam presao na Vip.

Imam paket 325 (325 minuta, poruka, MB) cena 1000din + porezi.
To je ustvari kao paket mix1000 kod MTS-a, ali morao bih da doplatim jos 400din+porezi za DATA dodatak :D
 
evo danas sam ukljucio i da pdelim radosti :)

U poslovnici mi je trebalo par minuta da objasnim sta ja to tacno hocu (nije riba cula za ovo, ona je mislila da ja zapravo hocu vise sms poruka... u nastavku razgovora mi je rekla da ovo niko ne trazi :) )

Onda je kliktala po palikaciji, i kliktala.... i kliktala... onda se malo mrstila. I rece, nesto joj ne radi aplikacija, hajde ti lepo da posaljes sms na 7888 u formatu DATAxx (gde je xx broj mb).

I posaljem ja. I nista. :)

Onda je ponovo kliktala i konacno je izasao neki papir, zahtev da ja trazim taj tarifni dodatak. E pa videcemo kada ce da bude ukljucen (rece za 24 sata) i sta ce da se desi.

Svakako cu obratiti paznju na to da li se ukljucuje svaki put jer je ispalo da sam u novembru trazio promenu tarifnog profila i ona se vidi u sistemu, ali do promene nikada nije doslo :)
 
Ovo prakticno znaci da neko kome treba samo malo interneta, a ne trosi puno, moze da uzme neku najmanju tarifu (cak i profesional za 100din pretplate) i da ima relativno jeftin net.
Nije lose uopste...
Mislim da je provera stanja megabajta radila ranije (samo sa standardnom neazurnoscu).
 
Radila je neazurno i ipak oprez.

Ukljucite countere na telefonima i raspitajte se da li se racuna down+upload u ukupan protok.
Obracunska jedinica za MIX je 1KB.

Najbolje uzeti paket iznad vasih potreba, ovo se posebno odnosi na one koji voze na ivici paketa jer se lako pretera :)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno