Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2014&mm=06&dd=30&nav_id=870247

opet se mesaju karte, jel ima neko neku inferomaciju o cenama? ja sam mislio da uzmem box 4 (fiksni+net+iptv+mob) jer ionako koristim fiksni sa netom i iptv sve kod telekoma jedino placam telenoru mob. Istice mi obaveza u avgustu kod telenora pa sam mislio da spojim sve ovo u box i otkacim telenor. U box-u mi bukvalno mobilni dodje za dz kad uporedim sta sve sad placam. E sad ako zamese nesto sa vecim cenama....
 
http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2014&mm=06&dd=30&nav_id=870247

opet se mesaju karte, jel ima neko neku inferomaciju o cenama? ja sam mislio da uzmem box 4 (fiksni+net+iptv+mob) jer ionako koristim fiksni sa netom i iptv sve kod telekoma jedino placam telenoru mob. Istice mi obaveza u avgustu kod telenora pa sam mislio da spojim sve ovo u box i otkacim telenor. U box-u mi bukvalno mobilni dodje za dz kad uporedim sta sve sad placam. E sad ako zamese nesto sa vecim cenama....

http://open.telekom.rs/home/News.aspx?temp=5&cid=57266
 
Do kada vaze vauceri i jel ima neki uslov za minimalnu cenu da bi se iskoristio vaucer? Izvinjavam se na pitanju ako je vec spominjano.
 
Do kada vaze vauceri i jel ima neki uslov za minimalnu cenu da bi se iskoristio vaucer? Izvinjavam se na pitanju ako je vec spominjano.

Vaze do 31.08.2014
ne znam za minimalnu verovatno se sve do 2000 zaokruzuje na toliko da bi iskoristio vaucer, a moze i preko na primer uzmes nesto za 3000 pa platis 1000
 
[MTS] Postpaid paketi i promocije (ili telefon ili 50% - NE MOZE zajedno)

Da li imaju nano kartice ubtelekomu. Potpisujem sutra ugovor, rece mi drugar da pre 15 dana nisu imali.
 
Ja se pokajah sto sam se vratio na Android al sta je tu je sad... :)

Imas inace u svakoj prodavnici telefona/tehnike te kalupe da ti iseku, negde besplatno, negde 100 kinti, mislim da nije bilo u mts-u pa sam i ja nasao neku radnju u BG-u da mi secnu to dok sam isao svojevremeno po svoj iP.
 
Telekom ima nano sim, e sad da li trenutno ima ne bih znao.
 
19.06. sam podneo reklamaciju u poslovnici za junski račun i tom prilikom mi nisu dali nikakvu potvrdu (zapao mi je neki neiskusan lik) i još uvek nisam obavešten o ishodu. Kada isključuju telefon ako se ne plati račun (naravno, ne bi trebalo zbog reklamacije, ali sa prijateljima se nikad ne zna) ?
 
Ako je zbog avansa reklamacija ona ne stornira racun vec se mora platiti.
 
Da li se u mix net paketima mms-ovi posebno naplaćuju, ili ih ipak odbijaju od sms-ova? Imam nekih 10 din na stanju za koje neznam na čega su potrošeni, a poslao sam jedan mms, pa čisto da znam za ubuduće.
 
Jel neko skoro presao sa 50% uo na uo sa telefonom?
 
Jos nema racuna za MTS? Sta se desava?
 
^ Isto sto i svakog meseca - MTS postpejd racun stize najranije 14. u mesecu, dok KT racun stigne nekad kad i fiksni, oko 10. u mesecu.
 
Код мене нема правила, некад стигне пре 10. у месецу а прошли пут је било, чини ми се, после 15. Сада добијам заједно оба рачуна па можда због тога мало касни, чекају онај други. Не значи ми много пошто их ионако плаћам после 25. без обзира што ми увек ребну камату која уме да буде и цео динар. ;) Теленор рачуне гледам да платим што пре јер умеју и без најаве да искључе око 25. до 28. па после укључење скупље него месечни рачун.
 
Nov sam u MTS pa mi cudno. Telenor obicno vec petog posalje mail sa instrukcijama za uplatu, a ovde moram da gledam Moj Racun portal da bih video racun jer stampani stize na adresu na kojoj ne zivim vise.
 
^ Mozes preko 789 da trazis da ti stampani stize na novu adresu. ;)
Istina, sad su objedinili sve racune u slanju, tako da umesto 4 koverte dobijam jednu - ceka se postpejd, pa onda sve kasni.
 
Poslednja izmena:
Hvala :) nego ne radi mi sms, sad sam skontao. Wtf
 
Poslednja izmena:
Joj koji pederi, iskljucili su me zbog 400din duga prema telenoru koju sam uplatio u petak. Jos nije proknjizeno... Ffffff
 
Sto su oni *****? Telenor te za to duzi, TS je samo duzan, po zakonu, da to prosledi i ugasi ti broj dok ne platis...

BTW, meni su uvek na portalu svi racuni 10/11 dostupni (10 iznos, a 11. tek ceo racun), bez izuzetka. Kako vama uspe stici 5. ne znam :) Ne znam ni zasto meni ADSL racun ne stize ranije, kad ni na sta ne ceka :D (nema ga ni na portalu)
 
Nazad
Vrh Dno