Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

kao da radis u telekomu :) to su mi rekli i u telekomu kada sam ih zvao :) radio sam to na svakih sat vremena. na kraju sam zvao winwin jer sam kod njih potpisao ugovor, neki problem je kod njih bio, sada bi trebalo da je ok. valjda ce uskoro proraditi..
 
Nista drugo ni ne znaju da kazu, sad sam u Bosni ne zna se koji su gori operateri da l mts ili mtel...
 
jos uvek me nisu ukljucili... da nije tuzno bilo bi smesno. zvao sam o5 telekom, pisali su reklamaciju, javice mi se..
 
Meni su uključili roming posle poziva korisničkom centru, istovremeno sam tražio i da mi isključe data saobraćaj u romingu, odradili mi sve za par sati.
 
Ranije nije mogao samo data roming da se iskljuci. Bice super ako je nesto novo i radi!
 
Ja gasio u aprilu data saobracaj samo kad sam isao u inostranstvo, kad sam se vratio za par sati upalili, zvao 789
 
za par sati ponovo aktivirali data saobracaj? na telenoru to urade istog momenta kada ih pozovem..
 
Evo me u Grčkoj, GSM radi, data saobraćaj ne. Kada mi treba data sednem u neki kafić ili pored recepcije, kao sada naprimer.
Pre polaska, na mts mreži 3g je radio, tako da može da se isključi samo za roming 100%.
 
Poslednja izmena:
Cak i kad na telefonu ukljucis mogucnost rominga za data? To je sjajno i veoma korisno. Malo offtopic, ali kad si vec u Grckoj, planiras li da za vreme boravka uzmes neku lokalnu karticu za data i jesi li upoznat sa nekim povoljnim ponudama?
 
Ne, nisam baš toliki džanki, nisam se ni raspitivao ovde za te stvari. Wifi mi zavrsava sve.
 
krastavac, meni ce biti neophodna zbog whatsappa i vibera, smsovi i pozivi u romingu su dole preskupi :(
 
Ajde raspitaj se i pomozi ljudima, bolje nego sedis na recepciji i snimas goste hotela ;)
 
U Grckoj u letovalistima svaki hotel/vila ima wifi tako da data net nije potreban.
 
Uz KT su vam pozivi i sms isplativiji nego li lokalna kartica. Niko vas na nju nece zvati a medjunarodni pozivi i smsovi ka Srbiji su skupi. Te kartice su isklljucivo za data.

Zozo hvala na informaciji da moze samo roming data da se iskljuci, eto dokaza da se nesto ipak pomeri u MTSu:)
 
U Grckoj u letovalistima svaki hotel/vila ima wifi tako da data net nije potreban.
Upravo tako, kao i svi barovi po plažama. Skajp i viber rade odlično, tako da ni dinar nisam potrošio na roming, a pričam sa Svrbijom svaki dan.
 
Vec 8 dana cekam da mi klosari poniste dodatke koje nisam aktivirao. Kazu mi imamo rok od 15 dana, reko super blago vama, prekosutra je nov mesec, imam osecaj da ce da mi sve to naplate a na kraju da mi ostane 2,5 GB neta koje i da hocu ne mogu da iskoristim...
 
Mene cudi da su ti uopste prihvatili reklamaciju pre nego sto je stigao racun.
A i da stigne sa dodacima na njemu - odmah se zalis, stornirace, neces ni morati do 20. da placas.
 
Ja sam pre par nedelja uzeo od telekoma telefon ZTE blade Q maxi, preko kontrole troskova 500 paketa. Rata je 950 din za telefon + 500 din pretplata, jos mi nije stigao racun, al nadam se da me kaci ona promocija 50% snizenje za taj paket, odnosno 250 din. Po meni je dobar dil, jer telefon je odlican za moje potrebe, ima dobre specifikacije i velik ekran, kao galaxy S5, a izadje me svega 1450 din. mesecno, sa uracunatim paketom. Kad ga isplatim, nadam se da cu uspeti da ga prodam za makar 100e i da uzmem opet neki paket, ako bude bio neki bolji telefon za iste pare.
 
Procitaj naslov teme:) :)
 
@dacajak
Sve što misliš je pogrešno, za utehu uz kt ne plaćaš 3g pretplatu.
 
I dalje idemo istim tempom...iznova i iznova. Dzabe naslov, dzabe sve.
 
Ај сада.. Одмах нападате човека. Није лепо схватио шта како.. На грешкама се учи
 
Pa valjda može da se pročita bar naslov teme? Ili ne može?
 
Znaci , odes, potpises ufovor na 2 godine, a nemas pojma ni o cemu se radi, nego " se nadas " da te kaci popust?
 
Можда није најбоље схватио шта како.. Можда су га изложили у пословици итд итд. Одмах се човек ставља на стуб срама.. Ако нећете да помогнете боље ћутите него што улећете са прозивкама.
 
Ima ta opcija (i telefon i popust), ali nažalost ne uz taj model telefona koji je uzeo. LINK
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno