Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Kažu da dođem u poslovnicu.
 
Da li si trazio PREPAID opciju na 789?
 
Ljudi da vas upozorim. Krecu one silne prevare koje prate svetska prvenstva u zadnje vreme. Telefon iz inostranstva sa istim brojem (sa austrijskim prefiksom +43) me je zvao 10 puta za vreme otvaranja prvenstva. Nije se smirio dok ga nisam ugasio na 10 min. Sigurno isto nagrada, pre cetiri godine sam dobio pola miliona dolara :d
 
Imam neki bel50 paket koji ne koristim, a ove godine negde u Novembru ističe, pa me interesuje koliko pre vremena mogu da odem da stopiram produženje ugovora, pošto ne znam da li ga automatski produžavaju ili da sačekam da me obaveste, ako to uopšte i rade. Nemam sa tim paketima iskustva jer sam na telekomovom boksu i biznet300 paketu.
 
Da li još važi promocija 50% pretplate, konkretno za MixNet pakete? Pošto na sajtu vidim samo 50% pretplate na mobilne net pakete i za kontrolu troškova.
 
Vazi. Za sada do kraja juna. Vodecemo posle.
 
Tako im rekli u MTS-u, ali mozda po principu "uvek su ranije produzavali, ne brinite".
 
Da li još važi promocija 50% pretplate, konkretno za MixNet pakete? Pošto na sajtu vidim samo 50% pretplate na mobilne net pakete i za kontrolu troškova.

Ako planiraš da potpišeš, uradi to u nekoj WinWin radnji, dobićeš i vaučer za kupovinu kod njih od 2000 din. ;). Ja juče potpisao za MixNet M, dakle važi za sve pakete, a vaučeri važe do kraja avgusta.
 
Cek jel to u WinWin-u vazi i za produzenje ugovora sa -50% pretplatom ili samo za nove ugovore ?
Istice mi MixNet M u julu pa gledam gde mi je najpovoljnije.
 
Ја бих пре отишао у WinWin-ову сестра фирму која је пристојно јефтинија а ваљда и код њих све ово важи. ;)
 
Koja je sestra firma?
 
Emmi...ako je na njih calex mislio.
 
Jel' u Emmi/Winwin-u rade i prenos brojeva ili samo nove brojeve i produzetak ugovora?
 
Danas mi stigla neka poruka Povoljniji roming u Crnoj Gori! Dolazni i pozivi ka mrezama Telekoma, Internet i SMS za 0 din iz mtel CG! Kupi mtel roming dodatak na *100*60#. Odjava na 6560. Jel neko ovo isprobao i jel neogranicen internet kad se kupi?
 
To je isti mTel roming dodatak od kad ga ima. Same je nesto jeftiniji ovog leta.
 
Prvi put imam postpaid, pa mi nije jasan račun, u pitanju je mix400 (100min+100sms)
piše
trenutno stanje 100 (? šta je ovo)
broj min u nacionalnom saobraćaju 122
broj poruka 27
 
Poslednja izmena:
То значи да си направио 100 динара трошка преко а остало ти је још 122 минута и 27 порука из овог пакета. Вероватно си пренео нешто минута па их имаш 122 а ових 100 динара је неки паркинг, интернет (што ниси узео MixNet који има интернет?) или допуна, било шта што није 100 минута домаћег саобраћаја или 100 СМС.
 
Писало би без пореза, никад није округло
 
Meni nisu naplatili sms sto sam poslao na 1003. Izvestaj uredno stigao i ona potvrdna poruka ali nema tih 100 din viska na racunu.
 
Poslednja izmena:
Proslog meseca nema na racunu ili ovog? Vrlo sporo registruje racun nesto, tako da se ovog meseca mozda i ne bi pojavilo.
 
Na Vipu i Telenoru se sve obracuna, nema takvih "popusta".:)
 
Nazad
Vrh Dno