Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Кад обично стижу рачуни од мтс-a? Већ је 9. у месецу а није ми стигао, у ВИПу је то било доста брже
 
Rok za plaćanje je 20ti
 
Mts racuni nikad nisu gotovi 9. barem meni.
 
Meni jos uvek ne prikazuje na mobu racun za maj, ali mi je stigla poruka za box
 
Imate na sajtu telekoma moj racun, tamo se pojavio pre neki dan. Platio sam ga vec karticom. Mada mogli bi kao telenor putem mejla u pdfu da salju.
 
Zavisi kako kome, ne pojavljuje se svima u isto vreme. A za placanje karticom je potrebno ono cudo za kartice, tako da ne mogu da platim
 
Koje cudo od kartice? Ja juce platio 2 racuna koji se vode na mene
 
Msm da nemoze ali rekoh da proverim ovde, da se ne majem po ovoj vrucini u nekoj poslovnici. Oko nove godine presao sam sa telenora u mts i pritom potpisao ugovor na 12 meseci sa 50% popusta ( mixnet m paket ). Posto sam sam skroz zadovoljan uslugom i odgovara mi cena, zanima me moze li se ovaj ugovor promeniti ( ili ranije produziti...bilo sta ) da bude na 24 umesto na 12 meseci? Promocija 50% istice krajem ovog meseca pa zato bih da obezbedim jos jednu godinu popusta.
Ili mozda druga varijanta: potpisao sam jos jedan ugovor u mts-u ali na 2 godine za drugi neki broj. Sada me zanima da li se mogu zameniti ta dva ugovora odn da onaj prvi ugovor bude na dve godine a ovaj drugi na godinu dana?
 
Pre neki mesec sam hteo da platim intezinom karticom, i nije htelo da mi prihvati jer moram da imam onaj terminal/citac kartice da bih mogao da platim.
 
Haha. Upises samo broj kartice i onaj broj mali i to je to.
 
@maxa007

mislim da ne moze, 50% tretiraju isto kao bilo koji drugi ugovor, te pre isteka ti nece dati da radis bilo sta sa tim brojem, barem smo imali pre 2 godine takav neki slican slucaj.
 
Ne znam, probacu sad ovaj da platim. Znam da sam zvao kol centar inteze i da nisam mogao da verujem da traze tu glupost za telekomov sajt...
 
Hvala jaffar, mozda se i prosetam do neke poslovnice da vidim sta ce mi oni reci. Mozda imaju neki predlog.
 
Ne moze nijedno od ta dva :( Ni menjanje obaveza medju ugovorima ni produzenje ugovora toliko rano :( (moze 3 meseca pred istek)

Da si potpisao KT tarifu, mogao bi nesto da sredis, ali posto si na MixNet-u, ne moze se preci na KT da bi se to sredilo :(
 
Da li ima nekih saznanja, da li ce mreza biti pojacana, kao i sam 3G(koji ocajno radi)...?
Jos nisam presao sve megabajte, ali dok sad pri full brzini jedva ulazi na google, mogu samo zamisliti kako radi pri brzini od 64 kb/s.
 
Ok, hvala alfa, vidim da sam se za.ebo.
Nema veze smislicu nesto drugo.
 
Meni jedna stvar ne ide u glavu. Ako im ja placam trenutno 50% od mixnet m i kazem da bih hteo da potpisem novi ugovor i da placam njima drasticno vise, oni kazu ne moze dok ne dodjes do 3 meseca pred istek tekuceg ugovora. Ocito MTS ne zeli da uzima vise para i da me ima kao koristika minimum jos 2 godine.

Znaci jedino mozes da setas po paketima ali mogucnost za aneks ugovora ne postoji.
 
Ako prelazis sa popusta na telefon, mislim da Mts nista vise ne zaradjuje. Tj. isto im je. Uvoznici zarade razliku. Plus moraju vise da 'rade';) A sistem lako zezne pa jos vise rada;)
 
Poslednja izmena:
Msm da nemoze ali rekoh da proverim ovde, da se ne majem po ovoj vrucini u nekoj poslovnici. Oko nove godine presao sam sa telenora u mts i pritom potpisao ugovor na 12 meseci sa 50% popusta ( mixnet m paket ). Posto sam sam skroz zadovoljan uslugom i odgovara mi cena, zanima me moze li se ovaj ugovor promeniti ( ili ranije produziti...bilo sta ) da bude na 24 umesto na 12 meseci? Promocija 50% istice krajem ovog meseca pa zato bih da obezbedim jos jednu godinu popusta.
Ili mozda druga varijanta: potpisao sam jos jedan ugovor u mts-u ali na 2 godine za drugi neki broj. Sada me zanima da li se mogu zameniti ta dva ugovora odn da onaj prvi ugovor bude na dve godine a ovaj drugi na godinu dana?

U slicnoj smo poziciji, ja sam u februaru potpisao ugovor na godinu dana (mix net m, takodje presao sa telenora), i zvao pre neki dan mts, rekose da su produzili promociju do kraja godine, a kako imas pravo da tri meseca pred kraj ugovor produzis isti, nemas razloga za brigu, ako je verovati devojci iz call centa ;)
 
U slicnoj smo poziciji, ja sam u februaru potpisao ugovor na godinu dana (mix net m, takodje presao sa telenora), i zvao pre neki dan mts, rekose da su produzili promociju do kraja godine, a kako imas pravo da tri meseca pred kraj ugovor produzis isti, nemas razloga za brigu, ako je verovati devojci iz call centa ;)
Daj boze da je tako...
 
Pitanje za vas MTSovce, neko sigurno zna :):

Drugar ima 2 sluzbena broja koje mu firma dozvoljava da prebaci na sebe kao fizicko lice.

Pitanje:
Da li on u MTSu moze da potpise istog dana dva ugovora na 2 godine? (Jedan popust, a drugi telefon)
 
Da, ali ako nema vec na sebe racune preko 1000/mesecno, nece moci telefon na rate.
 
Iako sam u maju pre 2god potpisao aneks ugovora sa 50%, sada mi je stigao rč u punom iznosu. Tj imao sam kt500 i 1.5 dobio 500 din, za koje mi je rč stigao 20. u mesecu, a istog dana potpisao aneks 3m pre isteka ug, o prelasku na kt2000, e sad da li sam 2000 kredita dobio već u maju ili tek 1.6., ko zna?
Ugovor ne mogu da nađem.
Poslaću prigovor na email.

Kako vidim na "momračunu", majski rč je bio 250, a junski 1000.

ps

račun za novi ugovor za mix 400 na koji sam prešao sa kt2000 (i preneo avans koji se ne vidi na računu) takođe mi je zaračunat, tj ne isplaćuje se iz avansa, verovatno zato jer su svi na zajedničkom računu, trebalo bi da tražim odvajanje za taj broj.
 
Poslednja izmena:
Pitanje za vas MTSovce, neko sigurno zna :):

Drugar ima 2 sluzbena broja koje mu firma dozvoljava da prebaci na sebe kao fizicko lice.

Pitanje:
Da li on u MTSu moze da potpise istog dana dva ugovora na 2 godine? (Jedan popust, a drugi telefon)

Jel ima vec neki ugovor na svoje ime? Ako ne, malo teze jer se oba vode kao promo ugovori i mora proci pola ugovorne obaveze za prvi, da bi mogao drugi ugovor. Neka proba.
 
U utorak 10.6 sam porucio alcatel pop c7 preko cc za poruzbine 790. Koliko treba da cekam dok telefon dodje do mene. Ova cura mi je rekla tek sledece nedelje, dok se porudzbina ne ispita u roku od 3 radna dana, a onda krece u status slanja. Nije mi jasno sta treba da se ispitaju kad vec posedujem box paket na svoje ime koji placam vec 1-1.5 g, a od podataka nemaju samo krvnu grup.
 
Iako sam u maju pre 2god potpisao aneks ugovora sa 50%, sada mi je stigao rč u punom iznosu. Tj imao sam kt500 i 1.5 dobio 500 din, za koje mi je rč stigao 20. u mesecu, a istog dana potpisao aneks 3m pre isteka ug, o prelasku na kt2000, e sad da li sam 2000 kredita dobio već u maju ili tek 1.6., ko zna?
1.6. Promena KT u drugi KT profil ide sledeceg meseca. Zeznut paket prilicno :)

račun za novi ugovor za mix 400 na koji sam prešao sa kt2000 (i preneo avans koji se ne vidi na računu) takođe mi je zaračunat, tj ne isplaćuje se iz avansa, verovatno zato jer su svi na zajedničkom računu, trebalo bi da tražim odvajanje za taj broj.
Napisi im reklamaciju, ja sam zvao jer je i kod mene ista situacija i moraju da "nadju avans" ;)

@mtranzicija, moze ako odobri sef poslovnice.
 
Poslao sam im obe reklamacije, očigledno su 2 greške, samo kako je mix400 na istom računu sa 2 kt broja, možda je to problem, treba da ih razdvojim. Ako mi ništa ne odgovore, idem sutra na Obilićev venac.
 
Nece znati u poslovnici za kt nista. Zovi 789 za Prepaid.
 
Nazad
Vrh Dno