Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Jel ova Exit tarifa nija osnovna, tj. ne moze se sa mixnet m preci na exit tarifu?

Zavisi - efektivno verovatno ne moze. AKo si uzeo popust, ne moze, jer nema popusta na tu tarifu (ista je kao XFactor, za koju je neko pitao i ne moze popust).
Ako si uzeo telefon, onda ne moze jer nema istog telefona za obe tarife :)
Ako nisi uzeo nijedan ugovor, onda mozes verovatno, ali to nema bas smisla.

Doduse, tarifa mi se cini skupa, bas jer ne moze popust, a jedini telefon ispada prilicno skup da se uzme uz njih (isto je vazilo i za XFactor otprilike).
 
Kt->MixNet mora da se menja kartica. Stara nije potrebna.
Javi ako moze ww da prebaci kt.

ne može kt, a ima ograničenja i za 50% popusta , npr za mix tarife može samo L i Xl, pa sam uzeo običan mix400. Prodavac je 3 puta ponavljao liku iz mtsa koliko imam kredita (37k). I 200 din za pp sim karticu koje plaćam preko računa, tj od avansa.

Znam da su ista firma, zato sam ih i proverio, imaju niže cene od WW, pa vaučer više vredi.
 
Edit

Htedoh reći za mix net ne može 50%, osim za L i XL.
Druga stvar, gde mogu da vidim koliko imam avansa na računu, da li može preko *797# , ili na mojracun ?

i još nešto, poslao sam juče email korisničkom, i danas mi stiže odgovor, navodno moram da čekam do 3 meseca pre isteka ugovora, ako hoću da promenim, pređem na drugi, čak i za Box, za koji sam i pitao.
 
Poslednja izmena:
Sta ne mozes nenjati do 3 meseca pre istek?
 
Pa kao ugovor, ali to je vrv greška nekog novajlije koji radi subotom ujutru .
 
Imam MIXnet M tarifu. Ugovor mi istice 1. jula, da li i ove godine mogu da uzmem 50% popust, isao sam na sajt, tamo nije naznaceno na koje tarife mogu da uzmem popust?
 
Imam MIXnet M tarifu. Ugovor mi istice 1. jula, da li i ove godine mogu da uzmem 50% popust, isao sam na sajt, tamo nije naznaceno na koje tarife mogu da uzmem popust?

Moze, zvancino akcija traje do 30.juna. Do sada su je uvek produzavali, da li ce i dalje videcemo.

50% umanjena pretplata

09.07.2013

Imate priliku da ostvarite fantastičan popust od 50% na mesečnu pretplatu i to tokom celog trajanja ugovorne obaveze.

Izaberite jedan od Bel, Mix i Mix Net postpaid tarifnih profila, tarifu mt:s Kontrole troškova ili Mega Net tarifu i ostvarićete popust od 50% na mesečnu pretplatu za izabrani profil i to tokom svih 12 ili 24 meseca ugovorne obaveze.

Ova postpaid ponuda traje do 30. juna 2014. godine. Popust ne važi uz kupovinu mobilnih telefona.

Telekom Srbija zadržava pravo izmene uslova promocije.
 
Poslednja izmena:
Mislio sam da nisu naznacili bilo kakva ogranicenja za neke od mixNet tarifa, vidim da je neko gore pominjao da moze da se uzme popust samo za MixNet L i XL tarifu.
 
Imam MIXnet M tarifu. Ugovor mi istice 1. jula, da li i ove godine mogu da uzmem 50% popust, isao sam na sajt, tamo nije naznaceno na koje tarife mogu da uzmem popust?

Do sada je u Telekomu ugovor mogao da se produzi i tri meseca ranije, tako da mislim da samo treba da odes do poslovnice i potpises novi. Raspitaj se jos jednom, mozda je u zadnjih par meseci to promenjeno. U Oktobru znam sigurno da je moglo, posto sam to isto uradio sa jednim KT brojem.
 
Ako istice 1. Jula idi vec sada da produzis. Mozda ti u suprotnom jedan deo meseca nema popust!
 
Ma samo treba da produzim, uslov je samo da potpisem ugovor par dana pre isteka starog, prosle godine sam zakasnio pa sam jedan mesec platio celu sumu zbog toga. Samo ne znam da li i dalje daju popust na moj Mixnet M.
 
Bas na tvoj mixnet m ne daju...
 
To je za WinWin pisalo, ne za MTS - citajte malo, ljudi :)
 
Nema više vaučera u WW-u za potpisivanje ugovora sa MTS-om. Tj. nema obaveštenja na starom mestu, http://www.winwin.rs/mts, treba proveriti.

Edit: Sad malo gledam cene, i čini mi se da su u odnosu na majske, cene telefona primetno niže.
 
Poslednja izmena:
Da li ste 100% sigurni, da uz mix net M ne moze popust od 50% ? Meni je preko oficijalne MTS stranice(na fb) odgovoreno da moze...?
 
A što ne bi moglo na Mix net M? Naravno da može, ovo gore se zezaju nešto
 
Može 50% na MixNet M. Ja sam potpisao proslog meseca...
 
Owim, kako beše ovaj broj za produženje ugovora?
 
Kako MTS naplacuje poziv "*pizza"? Naplaceno mi je dodatno, uvecano postpejd stanje za 3 poziva oko 50din - ocito po cenovniku za pozive kada se utrosi saobracaj iz paketa (koji imam).

To je inače BigPizza, *pizza ili MTS broj, ja zvao *pizza jer se lakse pamti, mislio da je poziv u mrezi, tj. isto kao da sam zvao MTS broj.

Inace, ovo mi je prvi put da vidim ovakav nacin pozivanja u SRB! Skroz dobar za kol-centre, tipa *kombanka, *zutitaxi, itd. Pretpostavljam da radi sa sve tri mreže. Samo ne znam tarifiranje.
 
Dosta servisa ima tako skracenicu, a mislim da je prvo uvedeno bilo turisticka org Bgda
 
Izgleda da se naplacuje kao specijalni brojevi? (tipa 19x...)
 
Ljudi strasan problem imam pomalo glup ,ali mi na kraju deluje potpuno neresivo ...Naime 3 .marta ove godine preneo sam broj iz Telenora u MTS uzeo sam samo paket i 50 % placanje .. U medjuvremenu sam skupljao pare da kupim telefon u kesu ,ali mi je nesto iskrslo nije ni bitno u sustini sada mi je telefon neophodan hteo sam da uzmem Alcatel pop c7 uz doplatu od 6 000 i zena u poslovnici mi kaze da moramo da SACEKAM 3 MESECA PRE ISTEKA UGOVORA , kada sam dosao kuci pozvao sma mts centar i operater mi je isto rekao ,na moje pitanje kakva je tu logika i sta oni gube time sto ce mi dati mogucnost da uzmem telefon i vratim se u standardno 100 % placanje tarife on je rekao "takva je procedura" ,prvo sam pomisli da se oni zezaju jer ovo nema apsolutno nikakve logike oni nista ne gube njima je cak u interesu da ja racun placam vise i jos dopaltim za telefon . Sada ne znam sta da radim odbijam da poverujem da su oni ovoliko retardirani.
Da li vredi dalje da jurim i da se zalim i kome ? Da naprave izuzetak od ovog *****nog i ekonomski potpuno nelogicnog pravila koje njih uskracuje dodatne zarade ,a mene mogucnosti da uzmem telefon iz njihove ponude. :wall:
 
Poslednja izmena:
Pa drzavna firma, ne verujem da oni mnogo haju za profit da ce se polomiti oko tebe.
 
Nemaju oni profit neki od telefona, mislim da sve ide uvoznicima i servisima. Na zadnjem izvestaju pise da je jedva 500 niliona PROMET od uredjaja.
 
Za 6000 bi vec mogao da se uzme neki fon iz kine , pandan tom alkatelu. Po meni najbolja opcija.
 
Nove povoljnosti Box paketa!

09.06.2014
Umrežite dodatne mobilne linije i razgovarajte neograničeno za 0 dinara sa svima u okviru Box paketa

Box paket - ekonomičan paket koji objedinjuje usluge mobilne i fiksne telefonije, Interneta i IP televizije - sada je još povoljniji! Umrežite dodatne mobilne linije koje koristite vi, članovi vaše porodice ili vaši prijatelji i svi razgovori i SMS poruke ka linijama u okviru Box paketa biće O dinara.

Osim osnovne mobilne linije koja je sastavni deo Box paketa, imate mogućnost da u Box paket umrežite i do tri dodatne mt:s mobilne linije sa bilo kojim prepaid, postpaid ili Kontrola troškova tarifnim profilom.

Razgovori i SMS između svih mobilnih linija koje su integrisane u Box iznosiće 0 dinara. Uspostava veze se ne naplaćuje a dužina razgovora i broj SMS poruka su neograničeni Pozivi sa mobilnih linija u okviru Box paketa ka fiksnoj liniji koja je uključena u Box paket,i obrnuto, sa fiksne ka mobilnim linijama biće 0 dinara.

Mesečna pretplata za mobilne linije koje uključite u Box paket iznosi 250,00 dinara po mobilnoj liniji. Naravno, ovu naknadu ne plaćate za osnovnu mobilnu liniju koja je sastavni deo Box paketa.

Dodatne mobilne linije možete umrežiti u Box paket putem mt:s vodiča ili slanjem SMS poruke.

Povratak
 
Nazad
Vrh Dno