Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

A pod ugovorom je na caleta, to nije problem ili moram njega da iscimam?
 
Ne znam da li moze da te ovlasti, ali bojim se da mora on.
 
Jel zna neko kako se naplacuje deo ugovora do pocetka meseca. Na mts sam presao 26. maja i kazu da se to proporcionalno naplacuje po punoj ceni paketa, a da se od 1. sledeceg meseca naplacuje sa 50% popusta. Jel stvarno tako bude? Nesto su mi rekli kao i da se za tih par dana u maju plati proporcionalno, a dobije se pun obim minuta i ostalog, kod mene konkretno 300 minuta i to se prenosi u sledeci mesec.
 
Da, daju ti ceo saobracaj, a platis tih par dana. Dobar start, uvek imas zalihu :)
 
Dobar start jeste ali nema uvek zalihu. Kako su meni rekli u mts-u, prenešeni minuti se troše tek kada potrošiš minute iz tekućeg meseca čime je sav prenesi princip obesmišljen. Nemam ličnog iskustva, samo prenosim šta mi je rečeno.
Takodje, moram da kažem da je tačno da je mts internet za nijansu lošiji od VIP-ovog. Neverovatno ali istinito, bar tamo gde se ja krećem. Signal je bolji.
Dodatno, winwin akcija razbija. Ja sam propustio jer sam u mts-u potpisao ugovor dva dana pre nego što sam ovde pročitao ali sam zato sada naveo pola familije da iskoriste 10tak hiljada vaučera. Ja zadovoljan. :)
Hvala forumašu koji je to objavio. Kada sam čitao sajt winwin-a, bio sam ubedjen da taj vaučer važi samo ako se kupi mts telefon uz ugovor u winwin-u.
 
Poslednja izmena:
@vanjad

Ja imam taj paket kod njih i uvek produzim na 1 godinu. Mozda u medjuvremenu izadje neka nova bolja ponuda pa zbog toga.
Npr. zadnji ugovor sam produzio i dobio besplatnu bluetooth slusalicu,bila je neka akcija.
 
Nisu ti dobro rekli za prenesen saobracaj. Isti prioritet imaju.
 
Imao sam prenesi u telenoru i bilo je ekstra. Tamo u sledećem mesecu prvo trošiš ono što si preneo i to je odlično...
 
Koliko ti ostane na kraju meseca - ide u sledeći. Ne gleda se od kog je meseca koji minut.
 
Ne trose se novi ili stari kao sto su vec rekli, sve je isto. Ja imam mix net L i uvek na pocetku meseca 900 min jer pola potrosim u proslom. A poruka uvek oko 2900 :)
 
Koliko ti ostane na kraju meseca - ide u sledeći. Ne gleda se od kog je meseca koji minut.
Ne, prenosi se jedan mesec, tako da je moguće preneti maksimalno onoliko minuta i sms-a koliko imaš u paketu. Ako u paketu imaš 100 minuta i 100 sms-a a na kraju meseca ti ostane 150min i 120 sms prenećeš 100/100
 
Ww cene su visoke za skoro sve pa vauceri sami priblize normalnoj ceni. Mada bi neki hdd sa 6000 popusta bio cool:)

Ima neke stvari koje se mogu uklopiti fino...

Mada mi nije jasno, na sajtu kaže samo uz MTS kupovinu ?!?!

http://www.winwin.rs/mts

a zavo sam radnju ovde u PO, kaže bilo šta da kupiš imaš popust 2000...

Drugo, nemaju KT preko njih :( :(

Treće , na win win sajtu nigde nije naglašeno ta 3G, ili ja ne vidim?

A dobra stvar je što su kod njih telefoni otključani.
 
E da, jedna bitna stvar u vezi vaučera i popusta za hdd od 6k rsd sto je alfanautis pomenuo. Vaučeri ne mogu da se kombinuju. Znači jedan vaučer, jedan predmet odnosno kupovina.
 
Već sam pitao, al' samo da potvrdim sada... :) Ističe mi ugovorna obaveza kod VIPa 25. juna, pa bih da pređem na MTS. Obračunski period mi je svakog 5. u mesecu. Da li da podnesem zahtev za prenos odmah 26. juna?
 
Da, ako uspe da ti odrade prenos do kraja meseca, recimo 29-30, u MTSu ćeš dobiti full saobraćaj za taj mesec, platićeš tih par dana, i preneće ti sve u sledeći mesec, tako da počinješ sa duplim saobraćajem... ;) ;)
 
To bi bilo sjajno. :) Hvala na odgovoru. Je l' bi bilo poželjnije da idem u MTS poslovnicu da podnesem zahtev? Ne bih da mi šalju SIM karticu poštom, pošto nisam toliko kod kuće.
 
Meni sutra poslednji dan da potpišem novi ugovor inače u junu dobijam pun rč. za Kt2000 . Ako u poslovnici bude gužva, možda odem i do winwina, potpišem nešto na par meseci, uzmem vaučer, a i tako za box može uvek revizija da se napravi.

Ps

Kako imam osnovnog kredita na kt broju, ako uzmem recimo mixnet s, da li će se mesečne pretplate skidati sa avansa?
Drugo, da li se menja sim kartica kod prelaska sa kt na postpaid i da li treba da je ponesem ?
 
Poslednja izmena:
Da li se placa nekoliko mesecnih pretplata unapred, ukoliko lice nema stalan radni odnos/prihode ?
Znam da je kod vipa bilo oko 3000 din unapred.
 
Meni sutra poslednji dan da potpišem novi ugovor inače u junu dobijam pun rč. za Kt2000 . Ako u poslovnici bude gužva, možda odem i do winwina, potpišem nešto na par meseci, uzmem vaučer, a i tako za box može uvek revizija da se napravi.

Ps

Kako imam osnovnog kredita na kt broju, ako uzmem recimo mixnet s, da li će se mesečne pretplate skidati sa avansa?
Drugo, da li se menja sim kartica kod prelaska sa kt na postpaid i da li treba da je ponesem ?

idi do winwin -))
mislim da se tu radi prvo prelaz na prepaid pa onda na mixnet s

i naravno da se taj osnovni kredit uzima kao avans ,vodice ti ga na racunu kao stavku kredit i on ce ti placati samo racun ...ako uzimas telefone na rate onda ratu moras placati ...to ti se nece odbijati od tog avansa
 
Kt->MixNet mora da se menja kartica. Stara nije potrebna.
Javi ako moze ww da prebaci kt.
 
Jel ova Exit tarifa nija osnovna, tj. ne moze se sa mixnet m preci na exit tarifu?
 
Ova akcija nije samo u winwinu, već i u pcpracticu i uemmiju, ista vrednost vaučera, a niže cene;)
 
Nazad
Vrh Dno