Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

E zeznuto je kad potpisuješ prvi put ugovor ne anex , popust odmah ide taj mesec ...tipa 07.2011 i traje do 07.2012 ali tebi je jun 12 mesec i njega dobijaš sa popustom a jul placaš pun pošto ne ide prop... sad si razumeo ;-))))
 
Moracu da pogledam anekse cim mogu. Shvatam sta kazes, i treba da tako ide.
E sad moguce da je za ovaj broj u pitanju ugovor, a ne aneks! Ne secam se napamet. Kt500 je u pitanju, pa me iskreno ne pogadja da li je trebao popust apra da bude primenjen.
 
Poslednja izmena:
Prešao sam iz Vipa i uzeo Mix Net M paket sa 50% popusta.
Ako za mesec, dva ustanovim da mi je to malo, da li mogu da predjem na L sa 50% popusta?
 
Ugovor za kt potpisan u julu 2011, prvi rč stigao u 8. mesecu, aneks sledeće god u maju, sve 50%. Ističe krajem meseca, da li će biti 50 ili 100%. Prvo sam mislio 100% , ali moguće da je ipak 50.
 
Pa ako si ankex potpisao u maju ...stupio na snagu u junu ..maj ti mora biti 50%
 
Prešao sam iz Vipa i uzeo Mix Net M paket sa 50% popusta.
Ako za mesec, dva ustanovim da mi je to malo, da li mogu da predjem na L sa 50% popusta?

Mozda i neces moci, obzirom da za malo vise od 1 mesec, istice 50 % popusta. Najbolje je da okrenes njihov korisnicki servis.
 
to je za nove ugovore, potpisani mogu da menjaju tarifu u ovkiru 50% popusta i gore i dole, samo valjda ne moze nize od potpisanog.
 
Moze 50% i nize od potpisanog, samo ne znaju :) Vec 2 ugovora takva sam smanjio.
 
Ljudi da ne ceprkam po forumu posto ce mi trebati jako puno vremena da nadjem info :)

Ako na postpaidu aktiviram tarifni dodatak najdrazi broj da li se prvo trose osnovni besplatni minuti i poruke pa tek onda 2000 SMS i 2000min ka najdrazem broju ili se ka najdrazem broju trose samo ove dodatne poruke a ka ostalima osnovne?
 
Trebalo bi da ide prvo paket uvek, sve i minuti i poruke. Tek kada potrošiš osnovni paket dobijaš te minute i poruke ka najdražem broju. Meni ovo nije bilo logično pa sam pitao u poslovnici kada sam potpisivao ugovor i dobio taj info.
 
Mislim da je menjano od februara, ali ne mogu da nadjem uopste nb za postpaid na sajtu!:)
 
Isprobaj jedan mesec, pa javi. Sumnjam da ovo iko koristi.
Ja vecinu ljudi koje zmam, da jure puno minuta u mtsu idu na stalne prepaid promocije, pa imaju ka svim brojevima u mrezi za 0.2 dinara minut uglavnom kroz uzmi Extra.
 
Poslednja izmena:
To mi nije opcija posto sam pod ugovorom na mixnet tarifi a nemam dual sim telefon :-( ... pitacu ih sutra u poslovnici pa cu videti sa pametni umovi kazu na tu nebulozu od ponude :)
 
Nema sanse da znaju :)
 
To mi je cudno. Ceo jul, godine kada istice, bi bio sa popustom?
Nije čudno. Upravo tako! Satell je dodatno lepo objasnio, potvrdjujem da je to tacno.
Moze 50% i nize od potpisanog, samo ne znaju :) Vec 2 ugovora takva sam smanjio.
Iako u pisanom aneksu eksplicitno stoji da ne moze nize od potpisane. Par puta nisu fonom hteli da me prebace na nizu, pa potpisem na MixS aneks 50% na dve godine - sto je sigurno, sigurno je! ;)
Ako na postpaidu aktiviram tarifni dodatak najdrazi broj da li se prvo trose osnovni besplatni minuti i poruke pa tek onda 2000 SMS i 2000min ka najdrazem broju ili se ka najdrazem broju trose samo ove dodatne poruke a ka ostalima osnovne?
Potvrdjujem da dodatak nema smisla. Jedini za koga znam da nudi paralelno trosenje je Vip sa novim Smart paketima. Besplatni minuti unutar Vip mreze trose se paralelno sa paketom, a ne kada se isti istroši, kao do sada. Ne znam za Telenor, jer ne pratim, kod njih je ranije bilo besplatno 1000min u mrezi kada se istrosi paket. MTS ne daje ni to, sem kroz dodatno placene tarifne dodatke (koji ne idu paralelno sto se tice minuta).
 
Ne mogu da nadjem ugovor za ovaj broj koji je prebacen na prepaid sada - moram da vidim da li je ugovor ili aneks bio prosli put. Da posle moze Septimus postaviti sve to u prvi post :)

Telenor ima dodatak najdrazi broj koji se koristi paralelno. Ranije je u PiD moglo besplatno dva broja da se podese kao najdrazi broj, i ne trose kredit. Odavno je on imao te dodatke koji se trose paralelno.
MTS nikad nije umeo da to odradi kako vredi korisniku. Ali zato je uvek bilo nacina da se dobiju hiljade besplatnih minuta/SMSova u mrezi, samo sto nije nikad na postpaidu :)
 
Nisam nasao kada je potpisan aneks prosle godine, ali je definitivno bio ugovor iz 2012. na godinu dana, za KT broj, produzen prosle godine (po njima aprila).
Medjutim, ni april nije bio sa popustom. Ako neko ima aneks ugovora sa popustom za KT, da li moze da pusti kako glasi (skenira.. ili samo postavi kako glasi clan od kada vazi popust)?
 
Bio sam danas do korisnickog i oni su mi potvrdili da je najdrazi broj besmislen tj. on sam obesmisljuje poentu tarifnih dodataka i tera kostisnika da ka svim ostalim brojevima placa regularnu cenu poruka i SMSova.

Kakva firma kadai njeni zaposleni smatraju da je nesto glupo :D
 
Jos je smesnije, kao sto negde pomenuh, da je na prepaidu isplativije uzeti minute i SMS ka svima u mrezi :) Ko ima Uzmi Extra barem.
 
Nisam nasao kada je potpisan aneks prosle godine, ali je definitivno bio ugovor iz 2012. na godinu dana, za KT broj, produzen prosle godine (po njima aprila).
Medjutim, ni april nije bio sa popustom. Ako neko ima aneks ugovora sa popustom za KT, da li moze da pusti kako glasi (skenira.. ili samo postavi kako glasi clan od kada vazi popust)?

Pa zar ne čuvaš ugovore alfiv,alfi :-I ... ali ako si ti 04.2013 potpisao anex .... on je stupio na snagu 1.05 ... maj ti je prvi racun sa 50% ....zadnji april 2014.... i sve imaš u članu 6 ... uzeše mi skener ;-) inače ...mada imaš na sajtu i ugovor i anex da skineš i čitaj . Ako nešto nije kao gore ...žali se
 
Ali ja sam vec marta i februara 2013. imao pravo na aneks, mozda sam ga iskoristio...
Pitao sam ipak, aprila je potpisan, maja je poceo, moram licno da podnesem zalbu, ipak jeste pogresan racun.
 
Sistem te nije prepoznao kao anex vec kao ugovor , podnesi reklamaciju ;-)
 
Da li je neko radio prenos vlasništva u mts ... drug ima kt 1000 na 24 meseca koji bi prebacio na mene ... neki info , začkolice ;-)
 
Samo jedna zackoljica postoji tu - obojica cete dobiti racun za taj mesec, a nece biti duplog kredita.
E, sad, malo je zeznuta reklamacija za taj problem :)
Ako je firma bila vlasnik, gledaj da fizicko lice plati taj zadnji racun, a NE firma. I gledaj da nikako ne ide na zbirni racun taj KT broj tog meseca kada se vrsi prenos.
 
Fizičko je lice , a račun zbirni ... zašto ništa ne može lakooooooo :-(
 
Njemu ce mozda zeznuti pa je bolje da ga rastavi prvo. Treba koji dan ukupno. Kt je prilicno zeznut. Ne koristi se izgleda uopste puno.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno