Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Da ne otvaram novu temu, postavicu pitanje ovde. Dakle, da li mts daje sim free telefone ili su zakljucani na njihovu mrezu?
Hteo sam da uzmem novi fon, a cesto na MS-u vidim oglas za prodaju novog telefona (star 1dan) iz mts-a, i pise fabricki sim free. Sta je sa ostalim operaterima?
 
Како који, код мене је баш било шарено. На последња два дуалсим телефона је била укупно једна картица закључана. :) Претходна два телефона су имала сличан резултат, један закључан, други не.
 
Da ne otvaram novu temu, postavicu pitanje ovde. Dakle, da li mts daje sim free telefone ili su zakljucani na njihovu mrezu?
Hteo sam da uzmem novi fon, a cesto na MS-u vidim oglas za prodaju novog telefona (star 1dan) iz mts-a, i pise fabricki sim free. Sta je sa ostalim operaterima?

Zavisi sta ti se padne, a ti iz oglasa, koji garantuju SIM Free (obavezno probaj na licu mesta, nemoj verovati na slepo naravno :)), verovatno imaju neke vezu preko koje dobiju takve telefone, probrane za njih. To vazi i za Telenor.
 
Bio sam u poslovnici zbog prenosa broja al koliko mi je sve napricala pola sam zaboravo kako sam izasao napolje, pa mi treba neko ko je prosao celu proceduru da mi potvrdi da li sam dobro razumeo. Ovo sto sam potpisao je neki prelazni ugovor na neodredjeno vreme i traje do kraja meseca? A onda na pocetku sledeceg treba da potpisem taj pravi na kom bi vazio i popust, bio bi na godinu dana i to? Jesam li dobro rszumeo?
 
Cim se završi prenos broja, potpisujes aneks sa popustom. Ako potpises na pocetku sledeceg, popust ti vazi tek od jula.
 
Prenos bi trebalo da bude gotov za 2,3 dana, tako mi je rekla. Hoce li me oni zvati da potpisem to ili sam da se nudim?
 
Sam odes, ne zovu oni. Kad se ugasi tvoja stara kartica, aktivna je nova i tad ides da potpises aneks.
 
Sta znači * pored broja prevoza? (BusPlus upit)

uploadfromtaptalk1400570794889.jpg
 
Mozda cu jako lupiti, ali da nije za niskopodne? :D Znam u NS na stanici na rasporedu za niskopodne stoji isto nesto uocljivo, moguće zvezdica.
 
Više za autobuse sa ulazom za invalide ... slično je i na samol aplikaciji gde na.mapi pokazuje gde je koji bus i oni sa ulazom za invalide
 
Stigao danas aneks ugovora na 50%. Ide sve automatski za one koje mori ista muka. Dakle prvo ugovor, pa nedelju dana pauze (dok ne stigne i overi se ugovor kod njih u centrali) pa onda aneks salju. Bez postarskih troskova.
Takoreci presao sam iz telenora na klik misa sto je vrlo pohvalno.
 
Re: [MTS] Postpaid paketi i promocije (ili telefon ili 50% - NE MOZE zajedno)

I mene to zanima. Inace, koristi BusPlus aplikaciju :)
Drugar mi je poslao screen cap s pitanjem, ja koristim app. Biće da je s podrškom za osobe sa hendikepom, kao što ima i u app. Hvala! ;)
 
Poslednja izmena:
Ako sutra ili u petak uzmem telefon i sklopim postpejd ugovor u Mts-u kada placam prvi racun ili deo racuna?
 
Do 20. juna. Tj. dolazi sledeceg meseca.
 
Da li neko zna kad se uzima telefon na rate u mts koji su uslovi da bi se to dobilo?

I koji su uslovi za uzimanje 4 ugovorne obaveze u mts sa telefonom .. 2 mi isticu u julu sada .. da li ce mi dati tu 4 -) ?
 
Uslov je jedino da imas nekolicinu placenih racuna (nije bas precizno, ali minimum je 6 racuna po barem 1000 dinara).

4. sa telefonom ti nece dati, ako se oni vode kao promo ugovori (ne znam da li se i sada vode!). Ako se ne vode, pitace samo sefa poslovnice da odobri na licu mesta.


Nevezano za satelovo pitanje, da li je nekome skoro istekao 50% ugovor, i nije ga produzio? Kako se tacno obracunavaju predzadnji i zadnji mesec ugovora na racunu?
 
Za ugovore sa popustom, ja sam stalno produzavao, cim je moglo. Samo za jedan KT broj sada nisam produzio ugovor, jer ga je zamenio drugi KT ugovor.
Nego pitam da znam kako ide za postpaid tarife, jer KT je specificna u svim slucajevima :)
 
Meni mobilni istice u julu sa 50% popusta ..zadnju tacun sa popustom bice jun...a julski ce biti bez popusta proporcionalan ...isto ti je i za klasicni post...
 
A imao si popust i prvog juna ugovora? (pre godinu dana ili dve, kad si vec potpisao?)
E, da, koje kartice primaju dva modema iz trenutne ponude MTS-a? mini ili microSIM?
 
U julu prosle god prvi ugovor potpisao..taj julski je bio sa 50 % ...kod aneksa ide drugacije
 
U julu prosle god prvi ugovor potpisao..taj julski je bio sa 50 % ...kod aneksa ide drugacije
Tako je, kod aneksa potpisanog u julu, popust krece počev od 1. avgusta i traje 12/24 meseca zaključno sa poslednjim danom jula meseca godine kada istice. Moze da se produži tri meseca ranije ili nakon isteka ugovora u julu godine kada dospeva.
 
To mi je cudno. Ceo jul, godine kada istice, bi bio sa popustom?
 
Uvek moraš imati 12.ili 24 meseca sa 50 % a aneks uvek kreće od 1 sledećeg meseca ... ja tako u julu raskidam kt i to će biti 12 mesec sa 50 % , mada su prošle godine naplatili mi taj jul pun iznos posle reklamacije ispravili (ranije produzavao)
 
Pa skoro sam rekao bas da se kt zadnji mesec ne racuna sa popustom. Takav je sistem. Jula pocinje aneks i juna se zavrsava.
Po kom osnovu su ti i taj jul primenili popust?
Nemam ugovor kod sebe da proverim, ali mi na nalogu pise da je ugovor poceo dana kada je potpisan aneks.
 
Poslednja izmena:
Gledaj : 07.2012 potpisao anex na kt 12 meseci 50% , stupio na snagu 01.08.2012 i traje do 31.07.2013 ( tačno 12 meseci sa popustom ) Oni su tada taj jul naplatili pun a nisu trebali sto su i uvazili. ...ponovo u 07.2013 isto anex ,stupio na snagu 01.08.2013 i traje do 31.07.2014. I taj jul mora biti sa popustom jel je 12 racun i sadga gasim .
 
Nazad
Vrh Dno